Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:35 01.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кефя сенови [re: Ludo2]  
Автор Dymarata ()
Публикувано04.03.19 23:02



Природа, какво да се прави, безсилни сме





Тема Re: Кефя сенови [re: Dymarata]  
Автор pishmangreek (минаващ)
Публикувано04.03.19 23:33



На теб в природата ти е да злодеяниш. Дерзаеш и ти се получава. Един ден ще съжаляваш, че си се родила изобщо с пъкления си ум. Бумеранг! Всичко ще ти се върне с лихвите! Пачавро


Dash,Pino mugo,Peperone,Клюква,Gnocca,bombardier,dymo!Боклук, който вреди в реала!


Тема Re: Кефя сенови [re: pishmangreek]  
Автор Dymarata ()
Публикувано04.03.19 23:36



Хм, ти от къде да знаеш, че не ми се е върнало вече, и по полека с хубавите думи.
Бъди позитивна.



Тема Re: Кефя сенови [re: Dymarata]  
Автор pishmangreek (минаващ)
Публикувано05.03.19 00:02



ти от къде да знаеш, че не ми се е върнало вече

От манталитета ти. Един умен и обръгнат от живота човек не действа така юрбалашки като теб. Ти си една инфантилна просткеса с претенции без покритие.


Dash,Pino mugo,Peperone,Клюква,Gnocca,bombardier,dymo!Боклук, който вреди в реала!


Тема Re: Превод!нови [re: Dymarata]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано05.03.19 10:10



Явно нещо не се разбираме


Обяснявам ти, че тук, правейки се на "звезди", светите с отразената светлина! Светлината на Уникална, светлината на Гъркиня, все с нечия чужда светлина. Без техните светлини, нивото става единствено и само зеленчуково, както ти сама се определи, даже по-добре от мен Природа, какво да се прави, безсилни сме.

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Превод!нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано05.03.19 10:47



Тя мен не разбра, където и го казах директно, та теб ли..: )



Тема Re: Превод!нови [re: ShokoLada]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано05.03.19 10:50





Не успяваме да намерим с теб правилните думи и това си! .

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Превод!нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано05.03.19 10:51



Ми не може да намерим нещо, като мозъчния капацитет е ограничен и не приема нищо.





Тема Re: Сладурани милинови [re: ShokoLada]  
Автор Dymarata ()
Публикувано05.03.19 12:36



Разбирам те Лудо, разбирам те Шоки, правя се, че не ви разбирам, животът е красив и хич не се разправяйте с мен, най малкото пък да ви мъчи фактът , че не ви разбирам, всичко е чудесно, все пак мили момичета реалността е навън на една ръка разстояние, запазете клубчетата и форумите тук не да се правите на умни, защото милички, ако бяхте така умни с вас сега нямаше да водим тези виртуални диалози, радвайте се на това, което имате, оценявайте го и ме оставете на спокойствие.

Нито съм ви засегнала, нито съм ви злепоставила в РЕАЛА

хайде пишете по темата за звездите, за северното сияние не се вглеждайте толкова!



Тема Re: Кефя сенови [re: pishmangreek]  
Автор Dymarata ()
Публикувано05.03.19 12:39



Греки, въпреки всичко , а то не е малко те считам за умна, борбена жена.

Заравяй томахавката , бъди над тези неща и се радвай на настъпващата пролет и равноденствие.

Пак ще повторя не употребявай кофти думи, Вселената ни ги изпраща след това на нас. Опитай, ето виж аз как се променям , трудно , но не е невъзможно. Клубецът Сватбени предлага наистина добра атмосфера, нека остане такава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.