Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 01.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Относно изборите в бившият ви клуб 40 -50  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано02.03.19 22:14



Поради тамошните стари номера, ние ще коментираме на там а тук, каквото имаме за коментар свързано с близките избори за модератор там.
Мнението на Ръководство То, разбирай Кико, че вече ни е през оня работа какво става там, важното е какво става тук, за тези което не са там...а тези които са и тук и там, са си направо за завиждане..

Та РЕШЕНИЕ то, на РЪКОВОДСТО ТО, е всички НАШИ коментари тук, мото те е че всеки един е добре дошъл, няма наши е ваши...
Стегнете се бе, забравихте ли че ВРЕМЕТО Е НАШЕ


Нашата тема за изборите там е: Курвенско ли е поведението на Филип за изборите там, кой му го позволява, и кой е Филип?

За другият модератор гъз и дума да не съм чул-гъзът е в почит там.
Бъдете толерантни и приемайте с разбиране чуждите ценности...
И само тук, там когато му дойде времето, бъдете готови за там, заредете се с емоции за там, и в часът на Истината, в уреченият час избухнете като едно цяло, за да оживее Истината....и чакайте сигнал от ШИПКА 2, разбирай Кико..

Писмото не е кърваво, но не може да не усещате миризмата на парцуца-Елексират на Базсмъртието

ВЕЧНА СЛАВА НА ВОДАЧЪТ НИ КИКО И ВЕЧНА ДРУЖБА С БРАТЯТА И СЕСТРИТЕ НИ ОТ 40-50.

....за сестрите намигвам загадъчно

Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Относно изборите в бившият ви клуб 40 -50нови [re: PYTnik]  
Автор Bietola ()
Публикувано02.03.19 22:22



Останах...без думи, трябва ми време да го осмисля и евентуално коментирам.


Стегнете се бе, забравихте ли че ВРЕМЕТО Е НАШЕ

Хубава мисъл





Тема Re: Относно изборите в бившият ви клуб 40 -50нови [re: PYTnik]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано02.03.19 22:24



Какво питаш/казваш в тая тема всъщност?




Ти да не искаш да кажеш, че глупаците са повече от неободимото?

п.п. Това ми напомня на поста “говорител на родителите”.
През всичките години когато трябваше да се гласува за говорител на родителите, въпросът гласеше —“ кой иска да бъде говорител” (тъй като кандидатите обикновено са -2 (минус двама) т.е. отрицателен и няма база за гласуване)



Тема Re: Относно изборите в бившият ви клуб 40 -50нови [re: Bietola]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано02.03.19 22:30



"Стегнете се бе, забравихте ли че ВРЕМЕТО Е НАШЕ

Хубава мисъл"


Да, много хубава мисъл, но за съжаление вече опозорена в практиката , като стар курвенски номер...

За сега все още не са две в едно а са си разделени-да, много хубава мисъл...ако ще мислим..но ако ще возим лайняна война помежду си за избори, то можем да оклепаме целият смисъл...


Офффффф какво да ти кажа за нас...с много тъга у себи си...

..много сме готини всичките, но като започнем лайняната война и пичовете се превръщаме в лайняри...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Относно изборите в бившият ви клуб 40 -50нови [re: PYTnik]  
Автор Bietola ()
Публикувано02.03.19 22:32



Казват, че ...утрото е по мъдро от вечерта, с напредването на годините ми лично аз все повече се замислям върху тези народни поговорки, ето , защо ще коментираме утре на свежи глави





Тема Re: Относно изборите в бившият ви клуб 40 -50нови [re: c@t]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано02.03.19 22:34



"Ти да не искаш да кажеш, че глупаците са повече от неободимото?"
Искам да кажа, че като някоя путка пие повече от неободимото, може да пише тук какво то и е неободимото.

На теб къф ти е неободим?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Относно изборите в бившият ви клуб 40 -50нови [re: Bietola]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано02.03.19 22:41



За сега виждам само една красива пеперуда на снимката...но съм готов, утре да видя на нейно място крокодил.. правил съм го и с гъсеници, на точното място си и си много много нова стара!

"утре на свежи глави"
При мен няма как, за разлика от теб, аз постоянно смуча парцуца, без разлика днес и утре.. значи само ти ще се оправиш утре, свежа и нова, като непокътната...дай боже и аз да извадя късмет с някоя нова..
Добре до утре..готов съм на всичко само гласувай за Кико!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Относно изборите в бившият ви клуб 40 -50нови [re: PYTnik]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано02.03.19 23:16




е театрал си!..



Тема Re: Относно изборите в бившият ви клуб 40 -50нови [re: PYTnik]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано02.03.19 23:50



След като ебете майката на 40-50, ще ебете майката и на този клуб и олигофрена киро ще го заключи.

Отново клецах.


Тема Re: Относно изборите в бившият ви клуб 40 -50нови [re: PYTnik]  
Автор jumbles ()
Публикувано03.03.19 07:17



какво ще платите, ако ни затворят клуба?



Тема Re: Относно изборите в бившият ви клуб 40 -50нови [re: PYTnik]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано03.03.19 07:50



Нашата тема за изборите там е: Курвенско ли е поведението на Филип

А твоето поведение какво е!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Не закачай проблема, докато той не закачи теб!!!


Тема Re: Относно изборите в бившият ви клуб 40 -50нови [re: PYTnik]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано03.03.19 07:57



много сме готини всичките, но като започнем лайняната война и пичовете се превръщаме в лайняр
Поради тамошните стари номера, ние ще коментираме на там а тук, каквото имаме за коментар свързано с близките избори за модератор там.
Мнението на Ръководство То, разбирай Кико, че вече ни е през оня работа какво става там, важното е какво става тук, за тези което не са там...а тези които са и тук и там, са си направо за завиждане..

Та РЕШЕНИЕ то, на РЪКОВОДСТО ТО, е всички НАШИ коментари тук, мото те е че всеки един е добре дошъл, няма наши е ваши...
Стегнете се бе, забравихте ли че ВРЕМЕТО Е НАШЕ
Нашата тема за изборите там е: Курвенско ли е поведението на Филип за изборите там, кой му го позволява, и кой е Филип?

За другият модератор гъз и дума да не съм чул-гъзът е в почит там.
Бъдете толерантни и приемайте с разбиране чуждите ценности...
И само тук, там когато му дойде времето, бъдете готови за там, заредете се с емоции за там, и в часът на Истината, в уреченият час избухнете като едно цяло, за да оживее Истината....и чакайте сигнал от ШИПКА 2, разбирай Кико..

Писмото не е кърваво, но не може да не усещате миризмата на парцуца-Елексират на Базсмъртието

ВЕЧНА СЛАВА НА ВОДАЧЪТ НИ КИКО И ВЕЧНА ДРУЖБА С БРАТЯТА И СЕСТРИТЕ НИ ОТ 40-50.


Еее точно де ЛАЙНЯРИ

Не закачай проблема, докато той не закачи теб!!!


Тема Re: Относно изборите в бившият ви клуб 40 -50нови [re: PYTnik]  
Автор osvoboden pich (osvoboden pich)
Публикувано03.03.19 09:24



Това някакъв реваншизъм ли е?!



Питам, щото това би ми помогнало в избора.



Тема Re: Относно изборите в бившият ви клуб 40 -50нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано03.03.19 09:47



Понякога забавленията на някои хора, излизат твърде солено за други...



Тема Re: Относно изборите в бившият ви клуб 40 -50нови [re: PYTnik]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано03.03.19 09:47



Мен па вече ме мързи



741 : ~~~ : Аксиома на клуб 40-50 : Уни не греши ~~~

Тема Re: ИЗВИНЕНИЕ към Сватбенинови [re: PYTnik]  
Автор Bietola ()
Публикувано03.03.19 15:36



Привет клубец, правя го тук извинението към вас, тези, които ме приехте да пиша тук , ей така за губи време когато искам.
Вчера пуснах тема с ник Уника Ролката , което бе тъпо наистина признавам, момент на лигня ме беше обзел, случва се на всеки, съжалявам, знам, че тук има хора , които са чувствителни към подобни неща като Прасето например,Трики, Шоколадката....и най вече внасяне на някакви тъпизми от други клубове. ИЗВИНЕТЕ МЕ! Няма да се повтори, не бе разумно и подходящо !Ако тук има действащ Мод да изтрие темата веднага, ако не оставете я да потъне.

Клубецът е хубав, не искам аз да бъда причината за скапване на атмосферата тук, сгреших и съжалявам.

Ако без да желая съм засегнала някой ник от тук пишещите съжалявам. Към всеки,който е бил добронамерен към мен винаги се отасям и аз така: добре. Ето защо продължавам да си пиша в Сватбени и ще избягвам да се държа...като кроманьонец, хубав почивен ден от мен. Екс Димка.



Тема Азнови [re: PYTnik]  
Автор Quelle (новак)
Публикувано03.03.19 15:38



имам лимит на думи за мнение - 130 максимум, повече не чета, та не знам какво искаш да кажеш.



Тема За квонови [re: Bietola]  
Автор Quelle (новак)
Публикувано03.03.19 15:53



точно се извиняваш?! И на кого, освен ако не греша, собствениците на тез клубове не пишат тука?



Тема Re: За квонови [re: Quelle]  
Автор Bietola ()
Публикувано03.03.19 15:58



Извиних се за това, че се държах лигнярски, сори за което. Самата аз съм тази, която е изисквала от други клубари да се пише по тематиката на клуба и да не се пренасят неща от други клубове. Явно е бил някакъв несериозен момент за мен. Не знаех, че имало и собственици на клубове....но всичко е възможно в наши дни, аз лично не искам да имам конфликти с хората, които пишат тук. От караници, подмятания и лоши думи байгън. Точка.



Тема Re: За квонови [re: Bietola]  
Автор Quelle (новак)
Публикувано03.03.19 16:02



Не разбирам хора, които правят нещо, а после се извиняват. Особено хора, издържали половин век на тая странна планета.



Тема Re: За квонови [re: Quelle]  
Автор Bietola ()
Публикувано03.03.19 16:06



Какво има за разбиране

забелязала съм нещо, което тук е провокирало раздразнение, защо да не се извиня? Струва ми се правилно. Животът е красив. Усмивки Квеле,аз те помня от КНР, ставаха хубави теми там, хубави дискусии.



Тема Re: За квонови [re: Bietola]  
Автор Quelle (новак)
Публикувано03.03.19 16:14



Твоя воля, естествено. Аз не те помня от КНР, само от старческия.



Тема Re: За квонови [re: Quelle]  
Автор Bietola ()
Публикувано03.03.19 16:28



Старческият? Кой това 60-160 ли


Всъщност моята форумна кариера започна от ГЗС, както се казва остаряваме бавно с клубовете



Тема Re: За квонови [re: Bietola]  
Автор Quelle (новак)
Публикувано03.03.19 16:37



Старческо е всичко от 40 нататък





Тема Re: За квонови [re: Quelle]  
Автор Bietola ()
Публикувано03.03.19 16:47



Е , много се подценяваш или по скоро не следва да се подценяваме, в днешно време хора над 40 тепърва се женят,създават деца, купуват домове, всичко е много лично.



Тема Уфнови [re: Bietola]  
Автор Quelle (минаващ)
Публикувано03.03.19 17:33



отваряш ми работа да ти обяснявам. Накратко, аз и подценяване сме взаимноизключващи се понятия.



Тема Re: Уфнови [re: Quelle]  
Автор Bietola ()
Публикувано03.03.19 17:37



Ако имаш време обяснявай, ако не не, нали заради това сме тук на сладка приказка.



Тема Re: Уфнови [re: Bietola]  
Автор Quelle (минаващ)
Публикувано03.03.19 17:52



Нищо особено, аз ти казах вече. 40 е възрастта, която според мен слага границата с младостта, като в оная песен Прощавай палавница, странницааа, рой недовършени неща, ужасно е, че има граница, разделяща ни с младостта. Ето, много лош запис обаче.



40 е след което щеш-нещеш, трябва да поемеш отговорност за ... живота си и за себе си. Преди това лигавщините още вървят. Пък семейство и деца са отделна тема, нямаща нищо общо.



Тема Re: Уфнови [re: Quelle]  
Автор Bietola ()
Публикувано03.03.19 18:35



Е как така да нямат нищо общо...ами по сериозно нещо от семейството, децата ...че и внуците вече натам вървиме ние има ли????
Обобщено не мога да говоря, но аз лично за себе си, ще ти кажа, че от 22 годишна съм излезнала от дома на родителите и се издържах сама, омъжена първият път на 23, вторият път на 35, четири пъти съм започвала от 0, така, че Квеле...за мен на 40 години да поемаш отговорност за живота си...ми е малко несериозно





Тема Re: Уфнови [re: Bietola]  
Автор Quelle (минаващ)
Публикувано03.03.19 18:50



забавно.

Много буквално го тълкуваш. Ок, няма да фиксираме възраст, защото не тя е определяща наистина. И трябва да дефинираме нещата, иначе не можем да се разберем за какво говорим. Да речем, че биологически старостта започва около 70, макар пак да не е точно. Но там е някъде, когато хората започват да чувстват ограниченията на тялото и мозъка си, ако са стигнали до там в добро здраве.

Преди това всичко е възможно и всичко е индивидуално. Някой помъдряват още на 15, други на 30, а трети и на 50 си остават незрели и инфантилни. А има и една категория, дето са толкова тъпи, че приличат на изкуфели дъртаци от младини и чак до края



Тема Re: Уфнови [re: Quelle]  
Автор Bietola ()
Публикувано03.03.19 19:10



Всичко има да, светът е шарен. Той и заради това е интересен, представи си само някакви си супер сериозни 40/50/60 годишни хора


ами и ние в тази си възраст имаме нужда от смях, от някоя глезория, някоя лудост...ето тук е хубаво място форумите или поне това, което остана от тях, разбирам те Квеле, приемам всичко казано от теб и чин чин от нашата малка хубава компания тук, мъжът ми изтича за някоя и друга биричка и сега ти казвам наздраве с две глътки, тъй като в тези месеци избягвам да пия алкохол и се чувствам супер, малките предизвикателства , които сами следва да си поставяме



Тема Re: За квонови [re: Bietola]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано03.03.19 22:47



Не се прави така както се опитваш, но опитът ти се взима предвид. Питай шефката на Кико как се почистват лайна



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: За квонови [re: PYTnik]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано03.03.19 23:01



Питай шефката на Кико как се почистват лайна



Шефката чисти само чужди , тате!


Тя не знае как се чистят свои.

\\\"На всеки модератор по един вибратор. \\\"
Минута

Тема Re: Уфнови [re: Quelle]  
Автор pishmangreek (минаващ)
Публикувано03.03.19 23:09



Баш!


Dash,Pino mugo,Peperone,Клюква,Gnocca,bombardier,dymo!Боклук, който вреди в реала!


Тема Re: За квонови [re: kiko64]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано04.03.19 22:07



"Шефката чисти само чужди , тате!
Тя не знае как се чистят свои."



Добре зная какво казах, едно и също нещо казваме и двамата...ако ти развия темата за обменът на енергиите между човеците , причини и следствия, плесницата и другата буза, да знаеш че всички вкупом ще се втурнат да чистят чужди лайна.
Предай и какво съм казал, че е сред избраните.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Иска да каженови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (минаващ)
Публикувано08.03.19 14:51



че и той, и пършивия пенционерски състав там си плачат за ей тоя по-здрав:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.