Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 05.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: !нови [re: pishmangreek]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано28.02.19 22:17



Тук съм, бе





Тема Re: !нови [re: T a n y a]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано28.02.19 22:25



Надали!
И не е задължително.

Ако бих била в истински затвор, не бих позволила на никого от роднините и приятелите ми да ме посещават. Не искам да виждам тъжните им плувнали в сълзи очи. Бих пожелала среща с тези, които са ме вкарали в затвора, да ми припомнят "провиненията", че да се посмея наволя.


Dash,Pino mugo,Peperone,Клюква,Gnocca,bombardier,dymo!Боклук, който вреди в реала!


Тема Re: !нови [re: eta d]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано28.02.19 22:44





Радвам ти се, но ми е съвестно. Имаш си достатъчно лични проблеми за решаване.
Ти си доказан приятел на практика! Аз не съм се доказала още, не ми е даден повод да се докажа, та ми е съвестно да влизаш в клуба на извергнатите само заради мен.
Не го прави!
Тук е цялата сволоч!

Откачалката Джумблес вечните снимки и клипчета на отнесени от хероина.
Димо с 10+ никнейма, която я се докопа до информация за опонента, а му е ебала майката.
Прасето, дето отишло в Германия и мисли, че хванало Papa Franciscus за топките и му прави минети.
Останалите скучняги няма да споменавм.
Единствено тиртирлина не е за този клуб!


Dash,Pino mugo,Peperone,Клюква,Gnocca,bombardier,dymo!Боклук, който вреди в реала!


Тема Re: !нови [re: pishmangreek]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано28.02.19 22:52



Боже ! хубава дума за себе си. Всъщност, аз зная, че който не ме харесва няма вкус, и откровенно е тъп, и симпатизант ляво център. Няма нищо по нормално интелигентен човек да ме харесва, та аз взимам пари на заем само на 10 процента лихва.





Тема Re: !нови [re: kiko64]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано28.02.19 22:56



Ние не сме толкова близки с теб, както ти с Кмета, та сравнението е изчерпано от смисъл.
Две думи не приемам и мразя
ревност
завист
Гърците са скръндзи и имат една дума за двете деяния - зИлиа!

Пишикай ме за нещо, което да хване дикиш.
Не забравяй, че не съм анонимка и с пишлегаршините си можеш да си наденеш на собствения си. Което ще е тъжно!


Dash,Pino mugo,Peperone,Клюква,Gnocca,bombardier,dymo!Боклук, който вреди в реала!


Тема Re: !нови [re: kiko64]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано28.02.19 23:20



Тоя Кмет, ней ли в Испания ? че аз тираджия, обикалял много.

Ти, инженер, Индия, изобщо умен, но не ми трябваш, няма се жена повече, вегетарянец, а аз съм бил тревопасен динозавър, предишно прераждане.
Опитно установих, че ако първо си сложиш умен поглед, и умно изражение, и умните мисли се скъсват да те налитат. И дали мислите са наши, или ние сме на мислите, ииии... забравих си мислата, ....нещо умно беше, за битието, за съзнанието, малко свежи, дъхави цици, нещо фундаментално философско, но изфиряса.





Тема Re: !нови [re: pishmangreek]  
Автор Bucaneve ()
Публикувано28.02.19 23:48



Ти не можеш да си представиш колко много информация имам тук и то за много хора, но нито ще им е....майката, нито имам подобни намерения, включително това се касае и за теб.



10 ника, които ще станата и 30, просто адски се кефя да гледам колко съм станала важна за Уникалната жена и как непрекъснато ме отразява, видимо има голям камък в обувката си , ще видим кога ще го извади

Имам специално отношение към една клубарка, но тя много добре знае , защо това е така.

На теб ти липсват изредените, но видимо ти не им липсваш на тях, ако им липсваше така силно щяха да са вече тук и да си пишат с теб, те са с вип и нямат ограничения като теб нали.

Не обиждай хората тук...сволоч е неприятна дума . Този клуб е на свободно мислещиет хора, на различните, ние и заради това сме тук натирени в ъгъла


А ти може и да не пишеш , защо ти трябва да влизаш при тази сволоч? Изчакай си наказанието и после пиши, толкова е семпло.



Тема Да,нови [re: pishmangreek]  
Автор Buduhcko npace (минаващ)
Публикувано01.03.19 00:01



ама с контингента насам идва и смрадта дето я създава тоя контингент.
Та по-добре не, благодаря!



Тема Тъй да те запитамнови [re: pishmangreek]  
Автор Buduhcko npace (минаващ)
Публикувано01.03.19 00:03



ти чии топки държиш в тоя клуб и ги лижеш за сол?


Ей зарад туй нямате място 50таците тук, щото ден до пладне и се почва миризмата на мърша...



Тема Re: !нови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано01.03.19 08:32



Тук е цялата сволоч!
Боужей



741 : ~~~ : Аксиома на клуб 40-50 : Уни не греши ~~~


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.