Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 10.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема не съмнови [re: tirtirlin]  
Автор Quelle (новак)
Публикувано28.02.19 01:36



имала случай да кажа какво мисля за Киро, сега имам не мога да се сдържа



Киро е егати селското парче!



Тема Re: Койнови [re: PYTnik]  
Автор Quelle (новак)
Публикувано28.02.19 01:37



Напълно е възможно, дира е кат ссср-а





Тема Re: Койнови [re: kiko64]  
Автор Bucaneve ()
Публикувано28.02.19 01:59



Момчета...не мога да повярвам, че чета тук и то точно между вас подобни диалози и то за кого??? За негово величество Админът

радвайте се, че все още не са клъцнали цялата опция форуми и че все още ние тук сватбарите си пишем.
Иначе...тези дни попаднах на снимка на Киро от младежките му години, ама той е бил много готин, направо не е за вярване как го е променил тоз адмиснки пост, какво да се прави жУвот



Тема Re: Койнови [re: Bucaneve]  
Автор Quelle (новак)
Публикувано28.02.19 02:02



Хм....младежките години и много готин... По-важно е след това.



Тема Re: Койнови [re: Bucaneve]  
Автор Quelle (новак)
Публикувано28.02.19 02:07



И аз май мярнах снимка на Киро нейде. Да, готин на млади години.

Абе таз платформа не стана ли собственост на професионалната любовница, понастоящем съпруга на сина на секретаря на ЦК на БКП Димитър Станишев?

И квооо?



Тема Re: Койнови [re: Quelle]  
Автор Bucaneve ()
Публикувано28.02.19 02:10



Така е...обаче имай предвид, че животът не е бил благосклонен към всеки, всеки е извървял своят път и още продължаваме...не се знае при кой как е било





Тема Re: Койнови [re: Quelle]  
Автор Bucaneve ()
Публикувано28.02.19 02:13



Правилно си прочела , така пишат поне. И сега какво, ами нищо ето ни тук в този късен час

прибрахме се с мъжа от пиене на бира, позволих си и аз две глътки след два месеца без никакъв алкохол и викам чакай да надникна в Сватбите какво става и виждам хубави постове и се логнах преди заспиване,пък взех ,че се и поразсъних сега, да му мисли мъжлето



Тема Re: Койнови [re: Bucaneve]  
Автор Quelle (новак)
Публикувано28.02.19 02:14



Не знам какво значи животът да е благосклонен. А и не говоря за красота, а за излъчване. И за воля, аз уважавам волеви хора, дето могат да се надскочат.



Тема Re: Койнови [re: Quelle]  
Автор Bucaneve ()
Публикувано28.02.19 02:19



Аз също, уважавам също така хора ,които успяват да...отскочат, а не да стоят като магаре на мост и все там





Тема Re: Койнови [re: pishmangreek]  
Автор jumbles ()
Публикувано28.02.19 07:40



имаш за цел да затворят и този клуб ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.