Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 29.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Карл Лагерфелднови  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано24.02.19 11:27





Ако трябва по-изброените цитати да характеризирате личността му с една дума, каква би била тя?

Знам, че не е съвсем политкоректно, но нека бъде като игра на асоциации.

Няколко от личните му сентенции напълно ми откликнаха, няколко напълно ме отблъснаха.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Карл Лагерфелднови [re: Baldrian]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано24.02.19 12:37



Тия мъже с модата, тия мъже коафьори, гримьори, мъж с пръстен, с обица..........какво да пояснявам. Мъжа е с къртач в забоя, челник, ударник, петилетките им ибава мамата, в космоса с бойна ракета ще литне самичък, жито ще стрие в грубите лапи челични. Той е Робинзон, и суши връзка крокодили за чироз.

Мъжъ не може да си пада по мъже, щото ебането е отнемане на суверенитет.
Днес те ебът, утре ще почнеш да готвиш, вдругиден ? вдругиден ще искаш прически да правиш, да гримирваш, колие ще си сложиш, маникюр, чанта ще си купиш.





Тема Re: Карл Лагерфелднови [re: Baldrian]  
Автор Quelle (новак)
Публикувано24.02.19 12:38



Шоумен.

Мислих, че е някой лъв или друга жадна за внимание зодия, пък той дева. Което ме кара да мисля, че поведението му е било професионално задължение. Как ще наложиш нещо в днешния свят, ако не си различаем, дори скандален?

Туй за ниските хора много грозно. С повечето от другите му мисли съм ок, особено с тия:

Личността започва там, където свършва сравнението.

Никога не използвайте думата „евтин“. Днес всеки може да изглежда отлично с евтини дрехи. Може да бъдете най-елегантният с тишърт и дънки – всичко зависи от вас самите.

Мразя добрите стари времена. Важното е днешният ден да е добър.

Единствената форма на любов, в която вярвам – това е любовта на майката към детето.

Занимавайте се с това, което ви прави щастливи. Забравете за парите или за другите уловки, които се приемат за успех. Ако сте щастливи да работите в селски магазин, работете. Помнете,че животът е ваш и е само един.




Тема Re: Карл Лагерфелднови [re: tirtirlin]  
Автор Quelle (новак)
Публикувано24.02.19 12:39



Таз тема е за жени ве, къде се буташ между шамарите





Тема Re: Карл Лагерфелднови [re: Baldrian]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано24.02.19 12:40



№ 4





Тема Re: Карл Лагерфелднови [re: Quelle]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано24.02.19 12:41



Таз тема е за жени ве, къде се буташ между шамарите


Между циците са бутам ма какоо.....





Тема Re: Карл Лагерфелднови [re: tirtirlin]  
Автор Quelle (новак)
Публикувано24.02.19 12:44



Зависи от циците, може да е опасно



Тема Re: Карл Лагерфелднови [re: tirtirlin]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано24.02.19 13:15



имаше един гей-бар тук. много лъскав. по някаква класация един от най-добрите в Европа.
та бях там на рожден ден на един колега-холандец.
ами супер веселба, щото се веселиш без притеснения. даже на купона на 40-50 декември сервитьора ме разпозна веднага след 2 години...сервираше на нашата маса...аз не го познах толкова прилично облечен, та ми обясни кой е



това което ме стресна малко е една отделна зала, в която нахълтах...оказа се стая за секс. много мъже, които го правят без притеснение всякак...гадно!отврат!
иначе извън това няма значение.
е, явно за мъжете не-гейове е леко стряскащо. един колега, който беше дошъл от уважение, се скри при мен, не ми даваше да мърдам и при първата учтива възможност си би камшика

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Карл Лагерфелднови [re: Quelle]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано24.02.19 13:21



шоумен...ок.

е, един човек не е само слънце. всичко съдържа



аз бих използвала-граничен, бордерлайн.

моите са следните.

Личността започва там, където свършва сравнението.

Харесва ми идеята за дисциплинирана лудост.

Може да виждате живота в розово, но само не носете този цвят!

последното, щото не ми отива. мама казваше че е пробвала веднъж с розова пелена и категорично е изхвърлила розовото от бебешките ми дрехи

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Карл Лагерфелднови [re: Alleks]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано24.02.19 13:21



какво за приятеля на наоми кембъл?



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.