Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 29.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мост на дружбата-експеримент!нови [re: kiko64]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано16.02.19 23:29



Пътника а тъпанар, ния интелигигентните да го кажем, кланя се на киро, тоя янтихрист.



Редактирано от tirtirlin на 16.02.19 23:30.



Тема Re: Мост на дружбата-експеримент!нови [re: tirtirlin]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано16.02.19 23:45



До колко ислямът ни е враг.
Ми , дедазнам доколко исляма ни е враг. Има различни течения в исляма , следва ли да го обобщаваме?
Какво ние знаем за Битието, което не е това което ни се струва.
Ми , не е . Какво знаеш ти за битието , аз не знам.
Знам само , че не ти се ходи в Индия.



\"На всеки модератор по един вибратор. \"
Минута

Тема Re: Мост на дружбата-експеримент!нови [re: kiko64]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано16.02.19 23:55



Когато ученикът е готов, учителят идва, казват източните учения.
Първата крачка към учителя, трябва да направиш сам...казват монотеистичните.
Но правейки я, трябва да бъдеш посрещнат...


Била съм съвсем млада-може би на 16...Ваканция в България, и аз не знам защо отидох в Александър Невски. Мислех, че там ще усетя Бог. Доста буйно хлапе бях, но всеки търси Бог
Та влизам аз и се озовавам пред северния олтар. По-късно разбрах, че е северен, че е изписан от Мърквичка и т.н.
Това е тази сцена на отделянето на исляма след раждането на Исмаил, в историята на която по-късно се иска от Аврам да придаде в жертва Исак, но се появява жертвения агнец. Излязох потресена. Някак я разбрах. Първи конфликт с Бог....Как може да иска това от хората. Три-четири години по-късно, вече с дете не знам защо седнах пак за дълго пред този олтар...И тогава ми светна, че моето дете всъщност не е мое. То е на Господ...
Библията я четох по-късно. Тя казва друго...

Не отричам институцията. Сигурна съм, че местата на храмовете не са случайни.
Но вече връзката си с Бог не търся там...
Мога да разказвам защо, но не е нужно.
Нека всеки сам си намери пътя, както и някой който да го посрещне.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Редактирано от Baldrian на 17.02.19 00:04.



Тема Re: Мост на дружбата-експеримент!нови [re: Baldrian]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано17.02.19 00:19



Учител, Бог, Църква, храм...


Това е тема - дупка. Хлътнем ли вътре - няма вадене.

Нека всеки сам си намери пътя

Може ли да го попроменим малко ? Нека всеки сам намери Пътя.

...и една песничка за пътищата :



\"На всеки модератор по един вибратор. \"
Минута

Тема Re: Мост на дружбата-експеримент!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Nerv (still standing)
Публикувано17.02.19 00:29



Темата е злободневна. За това не ми се пише много - много по нея. Всяко чудо за три дни.

Все пак ще кажа. Мисля, че канонизирането на Левски, някак си даже ще го принизи.
Той е Апостола, той изминава Къкринската си Голгота (И «от Осанна до Разпни го!» викат по него, и не трижди, ами триста тридесет и трижди, че и оттатък биля се отричат от него - най-верните му следовници, до един клели се пред камата, пищова и библейския кръст...

Иначе темата {за Атоманта бомба cf «Апокалипсис сега», за «Единствен той ще ги сбере», за «глупостта» на Нед Старк от «Игра на тронове» [може би тези, които са чели книгата ще си спомнят как лорд Ренли го подкокоросваше да вземат под тяхна опека Джофри и така да вържат, фигуративно ръцете на Церсей, но старият идеалист не можеше да допусне едно дете (пък било и Джофри да е залог на политическите интриги)]} хич не е злободневна.



Един вид прехвърлям и към трети форум, макар там отдавна никой - нищо да не обсъжда. Просто едно мнение от отвъдното...

прав или изправян

Тема Re: Мост на дружбата-експеримент!нови [re: kiko64]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано17.02.19 00:33





така да бъде.



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Мост на дружбата-експеримент!нови [re: pishmangreek]  
Автор Dash (ex dell'ex)
Публикувано17.02.19 00:45



Аз не се старая, аз съм си добра;)
В огромна грешка си, нито се умилквам, нито имам някакви подмолни подходи!
Пиша си и най вече не ОБИЖДАМ, не се заяждам, не дразня и се придържам към едно нормалко и разтоварващо виртуално общуване.
Що се касае за клубарката Liya, видимо някой ти е разказал неговата си предполагаема версия, нещата въобще не са такива.
Но за мен интриганстването на клубарката Liya, която нямам честта да познавам е затворена страница и не ме интересува. Не следва и теб да те интересува.
Що се отнася до сигнатурата ти по добре я махни, преди всичко понеже не е вярна и най вече , защото започваш да приличаш на една друга доста досадна клубарка, а е и време за промяна.



Тема Re: Не,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Dash (ex dell'ex)
Публикувано17.02.19 00:50



Хайде сега, какви са тези думи...пенсионерски, ами какво лошо има да станем и ние млади пенсионери, колкото по бързо, толкова по добре, означава, че сме се напечелели


Остави го човека на спокойствие да си пише. Тук всеки прокуден, занулен, баннат, нахокан, обиден, разкаран и т.н. е добре дошъл. Ще си се вълнуваме тук спокойно като хора на средна възраст и така.



Тема Re: Мост на дружбата-експеримент!нови [re: PYTnik]  
Автор Dash (ex dell'ex)
Публикувано17.02.19 00:53



Ама и ти малко модерирай речника де.



Тема Re: Мост на дружбата-експеримент!нови [re: tirtirlin]  
Автор Dash (ex dell'ex)
Публикувано17.02.19 00:55



Тъкмо Ружа ни похвали как кротко си хортуваме тук и ти сега, айде моля ти се, пиши по темата на Ружка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.