Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 28.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Мъжът е разменна монетанови  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано14.02.19 13:39



От векове, майки и жени са си менкали мъжа. Първо майката го гледа като писано яйце, после съпругата



Но, защо са ни на нас мъже

да забият болтче в стената????, да изкопаят бунар в двора????, да направят деца??????

В никакъв случай.

По белия свят, мъжа се прибира от работа, пуска прахосмукачка, зарежда миялната машина и извежда бебето на разходка

Това е истината.

Аз съм Богинята на цялата вселена, и ако би трябвало да организирам мъжете, то ще е така:

- Воини! да се бият на първа линия, в Моето Име

- Любовници! да дадат най добрите си гени и след това да умрат

- Копачи! да копаят, ремонтират, поддръжка, свичко, което ни е е необходимо за нормален живот

Не ни трябват мъжеосвен за прислуга



Тема Re: Мъжът е разменна монета [re: Trickyy]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано14.02.19 13:50



През последните над 20 години работата на жените в България много ви порастна.Отначало престъпната комбинация беше мутра, кучка и лимузина, но през последните 10-15 години се превърна в кучка в лимуниза.А през последните 10-12 години убийствата на българки зачестиха и се сбъдна моята прогноза от 2001ва година какво ще започне да се случва с вас.Ако аз съм се усетил че българката е боклук още през 1992ра-1995та, то българите започнаха да се усещат някъде към края на миналото десетилетие с огромно закъснение.Сега като чета новините и наблюдавам светът в интернет виждам че лека-полека и жадуваните за вас западняци също започнаха да се усещат за същото.



Тема Re: Мъжът е разменна монетанови [re: Trickyy]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано14.02.19 14:02



Като гледам кво си писала и с кви претенции мога да кажа а вземете си жени бре що са ви мъже така де





Тема Re: Мъжът е разменна монетанови [re: FlLERO99]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано14.02.19 14:14



Престани да жививееш в 90те.

Аз писах за белия свят, не за Балканите, нито за Индия и Пакистан.

За съжаление, България все още съшествува в миналото.

В моят свят, жените печелят собствените си пари и разплагат с тях, както им е удобно.


Така, че, кучки, лимизини и прочие са неактуални





Тема Re: Мъжът е разменна монетанови [re: Trickyy]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано14.02.19 14:18



Точно в тъй наречения от вас бял свят западът, западняците започнаха да се усещат какво вие представлявате.

А в моя свят жените са просто грешка на еволюцията на хомо сапиенс.

И как го виждаш това 18 годишна пикла в нов мерцедес сама да си е изкарала парите?А?

Редактирано от FlLERO99 на 14.02.19 14:20.



Тема Re: Мъжът е разменна монетанови [re: FlLERO99]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано14.02.19 14:27



Еми, ето

възприятиети за 18 годишна пикла в мерцедес е грешно. Само в бедните държави съществува това.

При мен, 18 годишна пикла може да има всякаква кола, но най вече звъни на тати да я прибере от купона.

Тук е връзката...че българският татко не знае къде е 18 годишната му пикла, а западният ще си я прибере от купона, дори тя да е мортус.

Видяла съм много, и от двете страни. Повярвай ми, не момичетата са виновни.



Тема Re: Мъжът е разменна монетанови [re: Trickyy]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано14.02.19 15:02



Ти сериозно ли го мислиш това че манекенките които се возят в мерцедеси сами си изкарват парите?Особено след като мафията контролира икономиката в България?



Тема Re: Мъжът е разменна монетанови [re: Trickyy]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано14.02.19 15:22




Трики..най-хубавото нещо е, че може да има мъж..може и да няма...
а иначе да..вземаш си мъж от свекито на доотглеждане..



Тема Re: Мъжът е разменна монетанови [re: ShokoLada]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано14.02.19 15:26



Мен офицерите в казармата и генералите не можеха да ме контролират, та вие някакви си жени ще ме дооглеждате.Как ще стане този номер?



Тема Re: Мъжът е разменна монетанови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано14.02.19 15:29



Файле, не става дума за контрол..доотглеждането не е контрол..
Въобще не искам да контролирам или доотглеждам..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.