Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 30.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Градинарски вълнениянови  
Автор Pino mugo (Свеж въздух)
Публикувано25.01.19 11:29



Клубец, давайте съвети. харесвам мушкатите, хубави ухаещи цветя, но вече няколко години не успявам да го отгледам и задържа. Една съседка си наслагала кашпите по прозорците и то като висне, като нацъфти ...красота, а моите купя си ги, цъфтят добре и...после като се затопли се появи някакъв паразит изяде му дебелото стъбло от вътре ...вземе, че клюмне и изсъхне и даже не мога и да го разсадя...кажете ми нещо натурално за пръскане, не искам химии, не съм фен, боравя само с пръст и истинска тор!Свеки съвет е добре дошъл.

Niente se ne va, prima di averci insegnato,cio che dobbiamo imparare.


Тема Протестирам !нови [re: Pino mugo]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано25.01.19 11:46



За бога, погледни в кой форум си ! Шсе женим ли, ше се мембем ли, или саксии ще поливаме.





Тема Re: Градинарски вълнениянови [re: Pino mugo]  
Автор jumbles ()
Публикувано25.01.19 11:46



при разни буболечести нашествия пръскам с тютюнева вода или насаждам до растението, което искам да опазя тагетис или просто поставям накъсан тагетис около и върху нападнатото растение
това е, което аз правя и ми върши работа:)

Лудостта ми е най-разумното нещо, което ти се е случвало.


Тема Re: Протестирам !нови [re: tirtirlin]  
Автор jumbles ()
Публикувано25.01.19 11:49



а! ти пък от кога си роб на заглавията



Лудостта ми е най-разумното нещо, което ти се е случвало.

Тема Re: Градинарски вълнениянови [re: Pino mugo]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано25.01.19 11:55



Може да ми се изсмееш, ама цветята искат много любов..като енергия. В миналия офис имах една теменужка..само я поливах и това е, тя взе да вехне. Привлече вниманието ми, започнах да и отделям време, да късам листенцата, даже и говорех, колко е прекрасна..е няма да ти обясня каква промяна настъпи, а нищо друго не съм правила. Теменужката стана прекрасна, обсипана с цветове. Стайните цветя, тези в саксия, са много по-изнежени от полските..и си искат много внимание и грижа..



Тема Re: Градинарски вълнениянови [re: ShokoLada]  
Автор Pino mugo (Свеж въздух)
Публикувано25.01.19 12:45



Няма да си се смея, защото и аз знам,че е така, аз стайни цветя не отглеждам, избягвам да ги мъча на затворено при мен всичко е в двора и от там следва нападението им от към паразити.

Niente se ne va, prima di averci insegnato,cio che dobbiamo imparare.


Тема Re: Протестирам !нови [re: tirtirlin]  
Автор Pino mugo (Свеж въздух)
Публикувано25.01.19 12:46



Свободата Санчо е свято нещо, не се прави на Админ, от опит знаеш, неприятно е



Niente se ne va, prima di averci insegnato,cio che dobbiamo imparare.

Тема Re: Градинарски вълнениянови [re: Pino mugo]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано25.01.19 12:58



Ако почвата е заразена, става сложно..не мога да дам никакъв съвет или опит..


Снимай после градината..ще ми е интересно..



Тема Re: Градинарски вълнениянови [re: Pino mugo]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано25.01.19 15:24



И аз така, един болт завит на един швелер до вратата, държи един уайзен пристегнат за трегера.

Абе минавам аз, гледам от ден на ден ръждясва. Изкашлях се, и му проговорих с човешки глас " Ай мамин златен, как висиш тук, как мръзнеш и самотно ръждясваш." И така ден след ден, говоря му, той мълчи един такъв обиден, малко по малко, ден след ден, и един ден гледам лъщи никелиран.



Редактирано от tirtirlin на 25.01.19 15:24.



Тема Re: Градинарски вълнениянови [re: Pino mugo]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано25.01.19 15:31



при мен всичко е в двора



И при мен, чекай да ми видиш краставицата.





Тва не е нищо обаче.
Миналта година, пробивам си аз път през зелените масиви да ида до малините. Спъвам се в някво туловище под листата. Край ! комшията пак се е напил, паднал е през оградата и е умрял !
Ама не било комшията, забравена краставица под листата, и от поливките.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.