Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 01.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Докатонови [re: Buduhcko npace]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано22.01.19 16:43



да!



а може би и докато могат да достигнат мястото, на което ги пращаш...
че може да спрат по средата и да затворят пътя...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Време да се говоринови [re: Baldrian]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано22.01.19 17:23



Така, като ме гледаш, да ти приличам на бърборана



В службата ходя по коридорите бързо и целеустремено, загледана в бъдещето, сакън някой колега да не ме заговори за времето Пък аз отивам до принтера.

Имам една приятелка, вика, бе логни се скайпа бе Бе как ше се логна бе нали ще ми изскачаш със съобщения на всеки десет минути
После, що не съм била обядвала с нея? Ми, що няма да разнасям една тъпа супа 4 етажа нагоре, после да върна паницата надолу, бе неам нерви вече

И накрая, през ден два ми съобщава, че имаме пауза в 13 ч., да съм била дошла Аз знамбе, как да не знам, ама нали ви отбягвам

Ай, да видим, тая колко ще издържи, преди да й резна тиквата



Тема Re: Време да се говоринови [re: Trickyy]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано22.01.19 17:44



ами това е положението...човек трябва всячески да се запази от разговори за времето и досадни колежки и колеги...с готините е по-различно. няма неутралност на този свят


бай дь уей говоренето адски изтощава, ако е по необходимост. повече от копането дори. само няколко пъти съм копала, но там само мускулна треска на ръцете имаш. освен това винаги можеш да скочиш върху лопатата и да си помогнеш...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Време да се говоринови [re: Pino mugo]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано22.01.19 18:01



Думите имат смисъл, когато един нормален човек срещу себе си има друг нормален човек.

Да.



Тема Re: Време да се говоринови [re: T a n y a]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано22.01.19 18:17



Нормален ? Не чакай от нормален да е гениален. Дори Моцарт е имал от "Синдромът на Турет" . Както казва Вапцаров " Но вземи дори частичка от моята гениалност, и ще бъда аз нищо"



Алоуу ! нормалнитее... големи сте тигви ве !



Тема Re: Време да се говоринови [re: tirtirlin]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано22.01.19 18:28



Алоуу ! нормалнитее...


"Если Вас что-то смущает во мне - не нужно ставить меня в известность, попробуйте пережить потрясение самостоятельно!|

:))



Тема Re: Време да се говоринови [re: T a n y a]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано22.01.19 18:31



haha

сещам се чий подпис беше това

И намен ми харесава.



Тема Re: Време да се говоринови [re: Trickyy]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано22.01.19 18:47



Разбираме се с тебе и с половин дума. :))

Дето се вика рекъл-недоизрекъл и отсрещния те разбрал. И това си е нормално. :)



Тема Re: Време да се говоринови [re: T a n y a]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано22.01.19 18:51



хехе да





Тема Re: Време да се говоринови [re: Baldrian]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.01.19 20:59



Е затова си обожавам работата на рецепцийката ни в сладкото ни хостелче в центъра...сама, сам сама 2 на 2 дни, само дневно, с комп, ксерокс, библиотека, тв, кафенце Лаваца на корем, сладкорийки, мека мебел, книжки и размисли, идват ми чат-пат гости, бъбрим и и хвърляме карти:)))...клиентите не броя, нали все пак съм на работа

...клиентелата не ме дразни-чужденци, усмивки и любезности, аре разпращам ги по стаите им и пак самаааа в моята "изповедалня":)))...кеф бе, кеф...не понасям колеги




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.