Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 03.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Оумуамуа ?нови  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано15.01.19 16:17







Лингвистично, ако някой се казва Оумуамуа ,понеже сме сватбарски форум, как пък трябва да се казва жена му, пък ?


А чисто интелектуално, казвам, че в космоса не се налага движещите тела да са продълговати. Нашите риби не само са продълговати, но нито една не плува напречно, те плуват надлъжно и това ги прави продълговати а не широки.


И знаете ли, че на планета цялата от злато, люспа ръжда струва колкото осем тира ябълки.



Тема Re: Оумуамуа ? [re: tirtirlin]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано15.01.19 18:14





знаеш ли, че там има риби с прозрачна кръв?

естествено , за където все повече хора на науката говорят като за портал...


А чисто интелектуално, казвам, че в космоса не се налага движещите тела да са продълговати. Нашите риби не само са продълговати, но нито една не плува напречно, те плуват надлъжно и това ги прави продълговати а не широки.


Някои смелчаци твърдят, че даже и без тела можело. и без техника можело, тъй като просто тя е малка част от менталните възможности. засега ги наричат посветени, а друга част от тях фантасти...тези граници на условното пространство вероятно ще отпаднат.
нашите риби се мъчат с гъста материя. "надлъжността" спомага бързината, но има и едни странно сплескани.

знаеш ли, че най-красивата риба е слънчевката?

И знаете ли, че на планета цялата от злато, люспа ръжда струва колкото осем тира ябълки.


още едно потвърждение, че не винаги цената е критерий за качество

знаеш ли, че част от хората са като комини. сякаш позволяват чернилката на всички да мине през тях. въпросът е защо? защото им отива-подходящи са, подобното отива при подобно..или нещо друго?...ти как мислиш?

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Редактирано от Baldrian на 15.01.19 18:17.



Тема Re: Оумуамуа ?нови [re: tirtirlin]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.01.19 18:40



Оудуадуа?



Тема Re: Оумуамуа ?нови [re: tirtirlin]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.01.19 18:53



Аз се извинявам, че пак аз

ми ти, кой друг
имам 65 инча телевизор, смарт, заклевам се, досега не съм го включвала, ама пък редовно го изключвам та, мисълта ми е,че тия риби, каквито си поискам ги виждам, понякога плуват нагоре, понякога настрани, въобще не им следя популацията

Но, ядох боб, за 50 стотинки, от консерва, сложих лук, оцет, олио и соев сос, стана вълшебно



Тема Re: Оумуамуа ?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано15.01.19 19:02



Оудуадуа



Супер ! А сега майка и ? тоест тъщата, и сестра и, балдъзата демек.

Басси семейството е тва ! Каква ли сватба е било, и сватбарите до един с такива имена.
Засърбя ме черният дроб и ми се допи водка в тая тема, така да влияят тия имена.

Одуядуя !
от кепабчета ще се подуя !
Барадабуя, - на параджия да седнеш на....
Ахтамазуя ! - да върнеш парите на Барадабуя !



Редактирано от tirtirlin на 15.01.19 19:03.



Тема Re: Оумуамуа ?нови [re: Trickyy]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано15.01.19 19:11



Разноглед съм. Пия и спъ при бълдъзъта, с жената де, карам 15 км. сутрин, къде пия кафе, после по околовръстното отивам на 18 км да се къпя, после на 13 км отивам където жена ми ме храни, после пак се връщам където съм пил кафе. Много внимавам да помня че съм къпан, инак пак ще тръгна по околовръстното да се къпя, помня, трябва да помня. Ся пак отивам при балдъзъта, то водка, нещо салата, пушим на терасата, аз гледам умно, но само аз.



Разноглед съм. Но това не ми е единственият офталмологичен проблем.

Разширяват ми се зениците като вида цици, на петдесет стотинки стават.



Тема Re: Оумуамуа ?нови [re: Trickyy]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано15.01.19 19:15



Но, ядох боб, за 50 стотинки, от консерва, сложих лук, оцет, олио и соев сос,









Тема Re: Оумуамуа ?нови [re: tirtirlin]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.01.19 19:28



Ашколсун на майка ти, евала на баща ти



h



Тема Re: Оумуамуа ?нови [re: Baldrian]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано15.01.19 19:37



знаеш ли, че част от хората са като комини. сякаш позволяват чернилката на всички да мине през тях. въпросът е защо? защото им отива-подходящи са, подобното отива при подобно..или нещо друго?...ти как мислиш?

... бял дим, а прави черна душата? :))

Ех, тема за коминочистачи....
... аз съм чистила комина на къщата. :)



Тема Re: Оумуамуа ?нови [re: T a n y a]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано15.01.19 19:53



нещо такова...
имам всички логични обяснения, а не спирам да се чудя, защо


днес заради подобна личност си подадох предизвестието...при това при нея не е било нещо лично...и при мен не беше природа...има такива екземпляри. рядко, а аз още по-рядко трудно ги понасям, но има...
веднага ми предложиха да остана срещу повече пари. слава Богу и веднага получих друго предложение за работа...
явно януари започва с ново начало по всички направления.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.