Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 09.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Интереснонови  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано11.01.19 14:37



нещо е животът.
Някой твърди, че е стихоплетец, а за мен е поет....и обратното.
Някоя си мисли, че се държи като принцеса, за мен е позьорка и куха лейка.
Някой си придава значимост, а за мен е напълно незначителен. Друг пък се мисли за несъществен, а за мен е важен.
И какво значение, че има нещо извън моя свят, след като моят към този момент ме удовлетворява? И как би ми попречил някой чужд свят, след като аз не желая съприкосновение с него?


Изключвам разбира се тези с бутонките, които са част от някакъв обществен договор, но насекоми има навсякъде за фон...

Да започнем от стихоплетството и поезията. Най-добре с примери

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Интереснонови [re: Baldrian]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано11.01.19 16:04



Да започнем от стихоплетството и поезията. Най-добре с примери


Всяко писане е от суета, постинг дори. Обръщаш се към огледалото на другите, за да огледаш себе си, дееба тоа нарцисизъм.

Аз поетите ги мраза, Недялко Йорданов, Сугарев, и некъв тиквеник Румен Леонидов.
Немое да работиш поет, не мъжествено да си литератор, или па да пишеш граматически коректно и без грешчица, та ти така интелектуалец ще станеш, тоест почти гей.


И ся, какво мерените речи ли ще си мерим ?

Тегаво ми е на чужди планети, ена лафка няма да си купиш нещо.








Командировка





Нервен съм!

Омръзна ми!
Омръзна ми на таз планета,
мисията ми ден след ден да крета.

На небето ПЕТслънца - препичат!
жега - сякаш съм в тава.
Уродливите силициеви стебла,
пак дебнат ме кога ли ще сгреша.

И дори в живачната река,
не успявам аз романтиката
да съзря.

Писна ми доклади все да пиша,
шапката си взимам,
и ще излетя!

Нервно ми е,
дразни ме дори и нещо дребно...

Да му еба мамата!!!!
Забравил съм си
цигарите в Звездолета
!!!!

Редактирано от tirtirlin на 11.01.19 16:06.



Тема Re: Интереснонови [re: tirtirlin]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано11.01.19 16:18



С тези сетива, толкова



Всяко писане е от суета, постинг дори. Обръщаш се към огледалото на другите, за да огледаш себе си, дееба тоа нарцисизъм.


е, кво да правим като сме така красиви
не е задължително-или поне не само суета. може да бъде желание да си свериш часовника. с кого, ти си избираш...чудесно е да имаш избор.
може да е луфт-пространство, което да запълниш, тъй като в природата няма луфтове.
може да е моментно разфокусиране от нещо друго...за да можеш после да погледнеш пак...
и може да е нарцисизъм в нюанс...от по-блед- до нарцистично личностово разстройство...всеки нарцисизъм е различен. ако го нямаш в умерени количества, си отиваш...вчера изпратих една от любимите си приятелки...на 36. просто паднала във ваната...при нея беше трудно със суетата и нарцисизма.

та ти така интелектуалец ще станеш, тоест почти гей.


интересно, че аз никога не съм имала такова притеснение...ами жена съм бе...

Аз поетите ги мраза, Недялко Йорданов, Сугарев, и некъв тиквеник Румен Леонидов.


дай ми стих.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Интересно [re: Baldrian]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано11.01.19 17:23



моя свят

Ще споделя за миг моя свят с твоя



Завила съм се в нежно одеалце, не че ми е студено, просто, за да усетя мекотата му. На път от работа купих дузина бели лалета, а в къщи запалих до тях бели свещи. Уют.

Заварих малкия си син да играе на Фотрнайт и като го питах какво е обядвал, ми показва купичката с биренки(чили нътс) и чаша кола аз естествено протестирам на висок глас и той ме пита:
- Mамо, сърдита ли си?

Викам:
- Sине мой, не съм сърдита, а съм строга! И сега трябва да ядеш нормална храна.

Пък той:
- Маменце, аз обича тебе!

После си пожела спагети, ама щял да ги яде с по -голямо удоволствие пред телевизора

Капитулирах безславно

E! Моят свят



Тема Re: Интереснонови [re: Trickyy]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано11.01.19 21:49



На мен този свят ми изглежда хубав. Благодаря за споделянето



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Интереснонови [re: Baldrian]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано12.01.19 10:16



На мен този свят ми изглежда хубав.



Тъмносив каскет,
изпобеляла блуза,
дързост в погледа гори..........




Ми тва съм аз ! Хобито ми да къртя, да копая. За копане отдавна няма щото съм на скала, да ронлива, дашна, но много мешня бе. Извозвам с теснолинейка, самосвална вагонетка, аз съм я правил,- пляскаш с ръце е един резонатор откача ено кученце и се изсипва пръстта.
Геологът в мен се чуди какви бетонобъркачки са омешали таквиз разнородни породи.
Веднъж изкопах диаманти, едрички и много. Къде две кила.
Викам,- жина- диаманти ! Ма ний нали не сме алчни.
Викам, махам кифтетата от барбекюто и слагам диамантите,- ако изгорят начи са диаманти, не изгорят ли е кварц.



Под хълма открих втори хълм, фрагменти от делви много,- но жълтици йок !

Да ама под вторият хълм - пещера, спуснах се с въже,- хлад ! Тече река в пещерата. Гледам скелети на магарета, а на магаретата дисаги. Дисагите маркови, емблема лакоста, щемпел - Valcho voivoda only .








Тема Re: Интереснонови [re: tirtirlin]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано13.01.19 22:55



много романтично



Да ама под вторият хълм - пещера, спуснах се с въже,- хлад !


ама пещерите имат друго предназначение...
струва ми се, че не знаеш...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Интереснонови [re: Baldrian]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано15.01.19 09:32



Да, всичко е прекалено субективно.
И се променя, дори и Валерианка е различна от тази преди 10сек, тя е с едно вдишване повече..: )))
Замисляла ли си се, че дори и миг няма един и същи, точно това е уникалността на живота на Вселената..: )



Тема Re: Интереснонови [re: ShokoLada]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано15.01.19 10:31



хората си идват с някакъв фундамент-основа...естествено развитието и промяната са заложени във всеки, но според мен си имат една сърцевина, която е константна. винаги детето на рибата ще е риба...ген, характер, среда...все компоненти на човека.
хем се променя, хем си е същият



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Интереснонови [re: Baldrian]  
Автор jumbles ()
Публикувано15.01.19 10:54



тука щото сте се заприказвали за променянето ... закачам се за теб

за десети път го чета това и вече хептен ми се върза мозъка на джуфка




Постоянните промени не се изменят. Изменяемите Промени не са постоянни. Тяхното постоянство не се променя и затова могат да резонират на измененията. Измененията и не са постоянни и затова могат да въплъщават постоянство. Неизменност от началото до края - в това се състои постоянството на Промените. Непостоянство на движението и покоя - такива са техните изменения. Когато стоиш независимо и не се променяш, достигаш постоянството. Когато не се подлагаш на опасност в движението на циклите, постигаш техните изменения. Ако не познаваш постоянството, не можеш да достигнеш и измененията. Ако не постигнеш измененията, от няма да успееш да опознаеш и постоянството. Постоянството и измененията са източникът на Промените.



някой може ли да ми го "преведе"?

Лудостта ми е най-разумното нещо, което ти се е случвало.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.