Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:41 30.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: жените ... да си знаете ...нови [re: tirtirlin]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано13.02.19 11:18



Аааа...заминавайте си вие на Марс, тогава съм съгласна да си ида на Венера, да освободим тая горкичка Земя



Ма, то няма как

Другия път, пак ше додиш на Земята, свободна воля, нали ама, като се родиш жена, пък аз мъж(което само по себе си е невъзможно, защото жените са по висши от мъжете, но да приемем, че се раждам мъж), ше ти кажа да си обираш партакешите на Венера пък аз ще си правя кефа тук!



Тема Re: жените ... да си знаете ...нови [re: Trickyy]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.02.19 12:24



Объркани създания, в клуба за свадби дошли да обесняват колко мразат брака





Тема Re: жените ... да си знаете ...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано13.02.19 12:29



Е! Пачо! Всеки си е башка луд.



Тема Re: жените ... да си знаете ...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано13.02.19 12:35



Ексхибиционисти ! закачаш си две цици отпред и ги пъхаш по зениците на мъжете да ти обърнат внимание. Ми минижупа ? Какво, това ще ни пази от метеорологичните условия ли, или искаме не да скрием, ми напротив да покажем бедрата си.
Ми тоя полов орган ? Какво да очакваш от човек тръгнал с тва нещо между краката, какво цели, какви са подмолните му мисли, намерения ?

Не вярвай на данайците, особено ако са женски !





Тема Re: жените ... да си знаете ...нови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.02.19 13:23



Дубай в метрото, високи тогчета, то аз затва се обърнах, щото ток-ток-ток с токчетата, глезени, колена, нагоре запълзяха ми очите, навсекъде където искаше да се види, и най-одгоре - бурка!

Вчера вее ветър, префръчна даже снег, хоризонтален валеж както одбеляза бессънното, и гледам не една госпойца - токчета, чорапогащник, шапка, шал, а под шала, палтенце едва напипало гъса и, и деколте, под шала деколте до впод тситсите! Аз щса спъна втия хлопащи плочки при вида на гол триъгълник под шала, нагоре с краката вдигнат при това. Не знам, не знам какво си мислят ...



Тема Re: жените ... да си знаете ...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано13.02.19 15:39



Не знам, не знам какво си мислят ...


Как можеш да узнаеш, кво си мислят, кат ти самия спираш да мислиш?



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: жените ... да си знаете ...нови [re: ad miral]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано13.02.19 16:44



Помъдрявайки мъжът загърбва жените. На какво отдавате този факт драги зрители ?


Философ - мурвар няма. Мурвар ще е някой прост ебач. И той няма и да поумнее, щото някъде ли си, ти не си другаде. Ебеш ли, ти пък не четеш книга в тва време, и как чакаш да поумнееш, питам !



Тема Re: жените ... да си знаете ...нови [re: ad miral]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано13.02.19 19:00



добре си хортувате вие тук



вътрешният глас никога не се губи...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: жените ... да си знаете ...нови [re: tirtirlin]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано13.02.19 19:01



напротив-започва повече да ги обича



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: жените ... да си знаете ...нови [re: Baldrian]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано13.02.19 19:09



вътрешният глас никога не се губи...

Знаех си аз. Каквото и да напишеш, за твоя сметка си остава.



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.