Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:32 27.04.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема За брака с чужденецнови  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.06.16 14:41



Казват, че любовта побеждава всичко. Май това е изписано на гроба на Едит Пиаф. Поне каквото съм чела в книга за нейния живот.

Ала на мен ми се вижда огромна стъпка, не само в посока на непознатата държава, но и в отдалечаване от близките, обичани хора.
С несигурност за упражняване на професията. По-скоро с желание от бъдещия /евентуален/ съпруг жена му да не я работи. А да постъпи на работа при него, без познания по предмета на дейността. Нищо общо с каквото е учила и практикувала досега.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано14.06.16 15:56



Любовта побеждава всичко, ако се откажеш от драмата.



Нова професия винаги може да се овладее. Но пък какъв е проблема със старата?



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано14.06.16 20:31



един изперкал те гони по клубовете, лелче. мене ако питаш - хващай последния влак...

Nobody fucks with the Jesus!


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.06.16 01:43



Не съм убедена дали в тази страна се търсят лекари. Особено от моята специалност. Не познавам колега, който да е работил/ работи там. Може да е нужно да се приравняват изпити, което изисква доста време.

А и въпросният човек има желание да ме назначи при себе си към неговата, твърде далечна от моята, трудова дейност. :)

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: yetti]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.06.16 01:53



един изперкал те гони по клубовете, лелче.

Радвам се, че най-сетне осъзна какво вършиш. Само ще допълня, че е от години.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано15.06.16 07:24



Приеми предизвикателството и опитай, ако човекът е важен за теб. Ако не се получат нещата, винаги можеш да се върнеш и в страната и към професията си. Или да продължиш към друга страна и друга професия.

Твоето щастие и добруване са единствено твоя грижа и приоритет. Следвай ги.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано15.06.16 10:26



Не е хубаво жената да е напълно зависима от мъжа си - в чужда страна, отделена от близките, от възможността да работи самостоятелно, зависима за жилище, работа, щастие, социални контакти, всичко от него. Така започват много кофти истории на да си го кажем право - робство. И физическо/емоционално насилие.

Хайде, ако става въпрос за човек, когото познаваш от много време и обичаш истински, човек може да се замисли. Но това ми звучи като предложение от някой, който е нов на хоризонта. Това е ужасен риск. Един мъж, който обича, не би поискал това.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: Amelia Pond]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.06.16 12:44



Ти прекрасно усети моите опасения. Както и това, че човекът е ,,нов на хоризонта".


Той ме впечатлява с високия си интелект, увереност, постижения. С благородството, което виждам у него. Харесва ми и фактът, че не говори лошо за бившата си съпруга. Просто ми каза, че са се разделили, защото не са се разбирали добре.

Не знам с какво съм привлякла вниманието му. За краткото време, в което беше в България. Смея се, че поради малкия брой жители на страната му, не е срещнал подходящата жена след раздялата със съпругата му.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано15.06.16 20:26



можеш само да се надяваш...

Nobody fucks with the Jesus!


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: yetti]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.06.16 20:59



На какво да се надявам? На нещо, което е реалност. Друг е въпросът дали ми харесва. Сети се сам.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.