Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 03.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема За брака с чужденец  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.06.16 14:41



Казват, че любовта побеждава всичко. Май това е изписано на гроба на Едит Пиаф. Поне каквото съм чела в книга за нейния живот.

Ала на мен ми се вижда огромна стъпка, не само в посока на непознатата държава, но и в отдалечаване от близките, обичани хора.
С несигурност за упражняване на професията. По-скоро с желание от бъдещия /евентуален/ съпруг жена му да не я работи. А да постъпи на работа при него, без познания по предмета на дейността. Нищо общо с каквото е учила и практикувала досега.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано14.06.16 15:56



Любовта побеждава всичко, ако се откажеш от драмата.



Нова професия винаги може да се овладее. Но пък какъв е проблема със старата?



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано14.06.16 20:31



един изперкал те гони по клубовете, лелче. мене ако питаш - хващай последния влак...

Nobody fucks with the Jesus!


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.06.16 01:43



Не съм убедена дали в тази страна се търсят лекари. Особено от моята специалност. Не познавам колега, който да е работил/ работи там. Може да е нужно да се приравняват изпити, което изисква доста време.

А и въпросният човек има желание да ме назначи при себе си към неговата, твърде далечна от моята, трудова дейност. :)

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: yetti]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.06.16 01:53



един изперкал те гони по клубовете, лелче.

Радвам се, че най-сетне осъзна какво вършиш. Само ще допълня, че е от години.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано15.06.16 07:24



Приеми предизвикателството и опитай, ако човекът е важен за теб. Ако не се получат нещата, винаги можеш да се върнеш и в страната и към професията си. Или да продължиш към друга страна и друга професия.

Твоето щастие и добруване са единствено твоя грижа и приоритет. Следвай ги.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано15.06.16 10:26



Не е хубаво жената да е напълно зависима от мъжа си - в чужда страна, отделена от близките, от възможността да работи самостоятелно, зависима за жилище, работа, щастие, социални контакти, всичко от него. Така започват много кофти истории на да си го кажем право - робство. И физическо/емоционално насилие.

Хайде, ако става въпрос за човек, когото познаваш от много време и обичаш истински, човек може да се замисли. Но това ми звучи като предложение от някой, който е нов на хоризонта. Това е ужасен риск. Един мъж, който обича, не би поискал това.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: Amelia Pond]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.06.16 12:44



Ти прекрасно усети моите опасения. Както и това, че човекът е ,,нов на хоризонта".


Той ме впечатлява с високия си интелект, увереност, постижения. С благородството, което виждам у него. Харесва ми и фактът, че не говори лошо за бившата си съпруга. Просто ми каза, че са се разделили, защото не са се разбирали добре.

Не знам с какво съм привлякла вниманието му. За краткото време, в което беше в България. Смея се, че поради малкия брой жители на страната му, не е срещнал подходящата жена след раздялата със съпругата му.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано15.06.16 20:26



можеш само да се надяваш...

Nobody fucks with the Jesus!


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: yetti]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.06.16 20:59



На какво да се надявам? На нещо, което е реалност. Друг е въпросът дали ми харесва. Сети се сам.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано18.06.16 13:00



това беше точно попадениеКак си,Сакси?



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: pyrvata]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.06.16 13:16



Благодаря, Сладунке. Добре съм. А ти?



Ще си позволя да те поздравя за хубавото събитие, за което прочетох в друг клуб. Но не стъпвам сега там, защото не ми се цапа. Достатъчно съм била обливана с помия.

Освен за теб, също поздрави и за Балдриан, Шоколада, Джъмби, Лъки Ева, НВВ, макар че с нея не съм писала, освен два-три постинга.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано18.06.16 15:42



...аз също съм добре...не искам повече личния ми живот да става публично достяние затова не искам поздравления ... благодаря ти,Сакси,ти си много мила...



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: pyrvata]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.06.16 16:48





Главното е, че ти се чувстваш комфортно и се усмихваш.
Щастливите хора си личат от километри.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано18.06.16 20:40



Да, точно така

.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор sasasas (член)
Публикувано23.06.16 16:09



Сакс, ти си най-прекрасната жена. А този не подхожда като мъж на най-прекрасната в света.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор sasasas (член)
Публикувано23.06.16 17:49



Но не стъпвам сега там, защото не ми се цапа. Достатъчно съм била обливана с помия.

Правилно. Не ти трябва. Жена от твоя ранг няма кво да търси там.
Ти си умна, Сакс.

Ми честито Сладунке, щом е така. Ти не щеш поздравления, но аз нещо се разнежвам с времето и такива неща ме кефят.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: sasasas]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано23.06.16 21:18



...Не ...не ги искам публично, защото не смятам, че личните случки са публично достояние... иначе винаги се радвам на внимание, особено, когато е персонално насочено

...



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано23.06.16 21:30



Бракът с чужденец, Сакс е много трудно, но практически възможно и реализируемо събитие. Просто не трябва да очакваш, че чужденецът ще е един идеален българин, тоест ще има всичко, което българите имат, но по балансирано и с по-добро качество.И да не му се сърдиш, за това, че не е българин.Никога не забравяй, че това е съвсем непознат и различен за теб човек с Различни манталитет, култура, вярвания, истории, митове и легенди.

Иначе, хубавото е, че вероятно е възпитан, либерален, пуска миялната, пазарува, грижи се за децата, обажда се винаги къде е и кога ще се прибере....И още: подарява ти цветя, гледа на тебе като на човешко същество и не те нагрубява. Купува ти подаръци за рождения ден и за празниците. Казва ти кой те е търсил по телефона и се държи възпитано с близките ти. Грижи се за децата и ги извежда редовно. Обсъжда с тебе важните неща.Не ти вдига скандали и ако остане без работа, няма да живее на твой гръб, а ще си намери друга(работа) или ще те напусне, за да не ти е в тежест...май че има доста предимства, тъпото е, че постоянно забравяш причината да си с него и се опитваш да се върнеш в къщи... мдааа...

Редактирано от pyrvata на 23.06.16 21:31.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано25.06.16 03:21



Ти би ли се впуснала в подобно приключение с него? Харесваш ли го, читав човечец ли е?



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано25.06.16 03:46



Той ме впечатлява с високия си интелект, увереност, постижения. С благородството, което виждам у него.

Не знам с какво съм привлякла вниманието му.


Вероятно с нещо подобно

.

Пишеш, че те впечатлявал с успехи и разни такива, явно е достоен човек... Що не му се довериш? Не е като да ти досаждат обожатели всекидневно на входната врата, може пък да ти го е изпратил Господ, откъде знаеш? Пак си е шанс, току виж нещата потръгнали.

Fortune favors the brave, нали знаеш? Докато сега се колебаеш, междувременно може някоя друга да ти го открадне! Зряла мома си вече, чак презряваш, пък обръщаш внимание на разни дребни опасения.

Нали не е някой пройдоха или трафикант на жени, к'во толкоз му се дърпаш тогава?

Впрочем, от коя държава е въпросният?

Редактирано от Nuke Dukem на 25.06.16 03:49.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано25.06.16 10:56



Сакси, видях темата ти още когато я пусна...ноо някак нямах отговор.. и за това се въздържах да пиша.
Според мен, един човек трябва да е много смел, за да предложи на една девойка да бъде целият и свят. Да компенсира любовта към родината, работата, приятелите, роднините, близките.. Не смятам, че е възможно.
Лично аз не бих приела...просто един човек не е достатъчен за всичко... Любовта си е любов, но брака, съвместното съжителство, връзките...не са само романтика...и прафюм...човек се нуждае от всички видове общуване..за да бъде щастлив..
Знам ли...поне аз съм такава.. Няма как един човек да ми е приятел, любим, роднина, колега и съпруг. Това са просто различни видове общуване. : )



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано25.06.16 11:02



Всичко е за пари, българката още от времето на комунизма търси да се омъжи за чужденец за да избегне материалната мизерия в България така че нещата не опират ни най-малко до извисени чувства като любов и взаимно уважение.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано25.06.16 11:13



Докато сега се колебаеш, междувременно може някоя друга да ти го открадне!
Ъъъъ? Надявам се, че се шегуваш...
Е че той, ако може да бъде "откраднат" от всяка...що и е тогава? Да си ходи при другите...Все си мисля че сме големи разумни хора, които знаем какво искаме, а не да си играем игрички...
Абе...на мен много ми е странно, защо мъжете се опитвате да изкарате жените някакви зверове, които едва ли не се "изяждаме" заради мъж...Това кой ви го е насадил в главите?



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: FlLERO99]  
Автор rokoko524 (ентусиаст)
Публикувано26.06.16 00:20



Сакс не е такава. Ще се ожени за беден африканец.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: rokoko524]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано26.06.16 11:11



Прав си че не е такава но все пак вероятността да се омъжи за беден африканец клони към нула поради културните и расовите им различия.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: sasasas]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.06.16 23:49



Благодаря ти, ама не съм.


Нормално е да е така всъщност - всяка жена е най-прекрасна за някого, както и той, макар понякога не за нея, а за друга. Ако има разминаване в споделеността на чувствата.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За брака с чужденецнови [re: pyrvata]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.06.16 23:55



тъпото е, че постоянно забравяш причината да си с него и се опитваш да се върнеш в къщи

Да, това звучи доста обезкуражаващо. Но като се познавам колко съм привързана към близките си тук, към родните места, не знам дали няма да се окаже именно така...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: Nuke Dukem]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.06.16 00:02



Държавата е Малта.

Той няма вид на хаймана. В никакъв случай. Но нима мога да бъда сигурна, щом не познавам в дълбочина човека?!
И може би точно, защото не съм в първа младост, съм предпазлива. Старая се да не допусна лесно следваща грешка.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: Nuke Dukem]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.06.16 00:05



Буквално ще бъде приключение. В непозната страна, със слабо опознат мъж.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: ShokoLaDa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.06.16 00:13



Лично аз не бих приела...просто един човек не е достатъчен за всичко...

Някак не мога да си представя точно този човек да стане моето ,,всичко".
Харесвам го, оценявам негови качества, но май дотук приключват нещата. :)

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: FlLERO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.06.16 00:14



Файле, радвам се да те видя!



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За брака с чужденецнови [re: rokoko524]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.06.16 00:16



Може, защо не? Ако се влюбя безпаметно.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано28.06.16 16:25



Благодаря за милите думи!





Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано30.06.16 19:58



Не съм убедена дали в тази страна се търсят лекари.
За коя страна става въпрос - Саудитска Арабия ?
ИТ

chronic kvetch


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: lsrael Thornstein]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано02.07.16 13:28



Става дума за Малта.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.07.16 14:48



много трудно е да се дава съвет в подобна ситуация. лично е.
от една страна човек трябва да си даде сметка за рисковете, които поема- отдалечаване от кариера и развитие тук, ново начало с неясен изход, вдякакви изненади...
от друга, точно след подобен риск са се случвали хубави неща около мен...
кой знае?! каквото и да решиш- успех!



Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: Baldrian]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.07.16 14:58



Благодаря ти.


Аз мисля, че разбирам вече какво ме притеснява относно този човек. Чудих се, не можех да го разгранича, ала сега знам. У него има известна деспотичност. Точно това е! И то е, което не бих могла да приема...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано05.07.16 12:03



Saksi, здравей, мисля, че от началото на темата ти това ти е притеснението, но просто ни пита тук, за да осъзнаеш това. Живея извън България и е по-естествено да имам повече контакти с чужденци в момента, отколкото с родните български мъже. Ще ти кажа едно - деспотичността в характера не е нещо, с което ще ти е комфортно. Особено както ти си свободна душичка.

има някои народности мъже, които поради културата си смятат, че жената трябва да е зависима от тях. Но българите сме с по-различен манталитет. Не че сме много отворени към други култури и представи, даже за някои неща сме си направо расисти и изолационисти, но просто манталитета ни е различен от този на такъв тип народи.

За да живееш добре с чужденец, трябва човека да не е затворен в собственият си местен манталитет, трябва да гледа по-широко на културата ти, желанията разбиранията (а и ти на неговите).Бих цитирала един мой приятел, който говори за "международни" и "локално" мислещи чужденци. Когато се чудихме защо двама познати не се разбират във връзката си (и в крайна сметка скъсаха), решихме че младежа постоянно търсеше от партньорката си да го разбира, ама по неговите си начини - с неговият манталитет. А дамата не му познаваше манталитета и средата в която беше израснал, беше много съвестна и точна девойка, но когато той си го изкарваше на нея за своите неумения да се справи с това или онова, дамата просто не беше щастлива с него. Та внимавай в това. Просто помисли над това. Локално или международно мислене виждаш до теб. А и какво е твоето мислене по тези два критерия.

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: LadyMorgana]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано06.07.16 01:10



Здравей и ти, Лейди!



Смятам, че проблемът се корени в характера на въпросния човек. И съответно в поведението му в дадени ситуации. А не толкова в културните ни и религиозни различия. Защото го видях да се държи по този ужасно властен начин към двамата свои сънародници, с които беше в България. Те са негови подчинени, но определено имаше нещо, което не ми допадна в отношението му към тях.

Затова, а и понеже винаги имам едно наум, отказах да му гостувам в неговата страна. Това е задължаващо и би означавало, че приемам предложението му да опитаме по-близък контакт между нас.

Той пак ще идва тук, но това е нещо различно и не ме притеснява изобщо, дори и да се видим отново.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано06.07.16 13:16



Точно това исках да ти кажа, Сакси, независимо, че използвах термините на един познат "интернационален" и "локален" манталитет. Да, младежа, за който ти говоря има същите проблеми в общуването с колегите си, както и имаше с приятелката си. Т.е. характера на човека определя една връзка като щастлива или не.

Така че действаш напълно нормално - усещаш несъвместимостта и запазваш дистанция. Понякога го има този феномен, че мъжете предлагат брак, когато се чувстват длъжни да притежават. Не си струва по такава причина да се прави тази важна стъпка.

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор Nerv (Fuego)
Публикувано11.07.16 10:47



желание от бъдещия /евентуален/ съпруг жена му да не я работи. А да постъпи на работа при него, без познания по предмета на дейността. Нищо общо с каквото е учила и практикувала досега.

Виждам, че постът с питането ти е от месец, но да си кажа и аз мнението.

Това в синьото дето съм го цитирал звучи доста нефелно за една равностойна връзка и никак не ми се връзва с вметката ти за любов и образът ти на търсеща романтичка.

Сякаш някакъв нахитрял сельо си е харесал - да кажем кавалерийска кобила, ама му трябва впрегатно животно за дълбока оран /и/ или за разплод/ , че ще й сменя попрището. Мен ако питаш - ритни го!



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: Nerv]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.07.16 16:13



Не го ритнах. Просто отказах да гостувам в неговата родина.

Мисля, че щях да се справя с работата, която той ми предлагаше. След известно обучение, разбира се.

Но това нямаше да е сферата, в която се чувствам добре. Моето море. Онова, от чиито дълбини не се страхувам.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Баси ташака,нови [re: pyrvata]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано12.07.16 00:00



честно - описа перфектния лешпер и поплювко. Не е чудно и че историята завърши плачевно, ако и беше забил един шамар по средата на лигавенето, вече щяха да са щастливо женени (цитат "Трима мъже в снега", Кестнер)





Тема Някоинови [re: saksun]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано12.07.16 00:04



така и не пораствате




ПП: Гана ми е много забавно от кой олтар поучава, като нейният филм е най-смешният в случая хахахаха! Да се вземат с рабин и да гледаме сеир



Тема Re: Някоинови [re: Buduhcko npace]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.07.16 00:27



Доколкото помня, преди две години, той много я харесваше.

Но, мисля, че Лейди има по-различни предпочитания.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Китайцинови [re: saksun]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано12.07.16 01:03



с малки пишки


Харесвал той, ставаха и преди на вили и могили постоянно в Погримостите



Тема Re: Някоинови [re: Buduhcko npace]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано12.07.16 09:16



оо - как си личи четящият в "Програмисти", но това с олтара и рабин май показва, че си ми от феновете там? Имаш ли представа за "олтара" ми и наистина ли толкова се радваш, като ме четеш? Или само за заяждането го правиш?

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Китайско прасенови [re: Buduhcko npace]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано12.07.16 09:23



Много ме кефиш тук! Случаят с рабин и онзи от Силистра в Програмисти е, че винаги, когато съм под напрежение и искам да изчистя ума си за мислене, като напсувам някого, вляза ли в "Програмисти" тези двамата (вече наистина остана само Рабин, другият нещо се промени) са винаги готови за разправия. И аз си го изкарвам там и си продължавам. Егоистично е, знам, но нито сме се виждали, нито чували освен по клубовете, така че няма лошо в този вид терапия.

А че някои взема разправиите в клубовете на сериозно .... ами кой си му е това света, да се вмества в него - лошо няма, хората са различни.

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Някоинови [re: saksun]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано12.07.16 09:37



Сакси, благодаря за милите ти думи. Рабин може би ме харесва като събеседник, но е много инатлив или държи образ в онзи клуб и това с разговорите ни си е чисто заяждане. Писах на "прасето" причината, която поражда така впечатлилите го разправии.

Иначе за предпочитания - ами знаеш ли, аз основното си предпочитание към мъжете го формулирам така "да има ум и сърце" - това че е чаровен, с чувство за хумор, и се държи джентълменски са все неща, които слагам в графата "умен". А това за "пишките" ми е вече много тъжно, като го чуя от мъж. Наистина някои хора сериозно смятат че дължината на някоя част от тялото им ще направи живота им щастлив или нещастен. Представяш ли си, големината на ходилата ни например да определя дали ще живеем спокоен живот или ще имаме проблеми. Тъпо е, и тъпо говори за човека, само като го спомене.
Наистина, живеейки само сред различни по националност и раса от мен хора в момента мога да ти пиша много за отношенията между чужденци. Каквото те интересува. Но мисля, че ти си отговори сама на въпроса, който ни зададе. Страхотно си мила и добра, и това трябва да доведе и да усетиш човека, който е наистина за теб. И това ще се случи, аз съм сигурна.



Quod licet Iovi, non licet bovi

Тема Re: Някоинови [re: LadyMorgana]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.07.16 11:02



И аз ти благодаря.



Иначе, специално в този форум (нямам наблюдения за другите) много мъже се държат не само заядливо, но дори грубо и вулгарно спрямо жени, които им допадат.
Сигурно се опасяват, че ако покажат мило отношение към тях, другите мъже ще започнат да ги подкачат. Или смятат, че ще изглеждат не особено мъжествено, което е невярно като извод, разбира се.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Някоинови [re: saksun]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано12.07.16 18:26



Това с грубото държание към жените са мъжките страхове и несигурност. Тъжно е да гледаш уплашени от себе си мъже.

Но все пак да говорим за хубавите неща - страшно се радвам, че ти пак спокойно и много мило намери отговора, на въпроса, който ни зададе тук.

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Някоинови [re: LadyMorgana]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.07.16 10:51



Знаеш ли, винаги когато съм успявала да запазя спокойствие (става дума главно за реални ситуации), нещата са завършвали по по-благоприятен начин. Защото съм имала възможност да събера мислите си.

Ако се е случвало да действам под въздействие на гнева и съм вършила първото, което ми хрумне, обикновено после съм съжалявала.

Това важи и за комуникацията ми с мъжете.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Някоинови [re: saksun]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано13.07.16 11:42



Ти си прекалено умна и завършена жена, Сакси, за да изпадаш в гневни състояния. Поне от това, което изразяваш за себе си тук не си такава.

Затова сега ще ти напиша нещо, което си е точно за темата ти тук. Епитафията, която уж била на гроба на Едит Пиаф на латински звучи така AMOR OMNIA VINCIT.

Това е - AMOR OMNIA VINCIT

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Някоинови [re: LadyMorgana]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.07.16 12:03





Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За брака с чужденецнови [re: sasasas]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано26.07.16 20:51



баце, ти си един от най-големите леваци, които съм виждал в дира, верно ли си толкова жалък или само се правиш за ташак да става?

Nobody fucks with the Jesus!


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано26.07.16 20:53



ама разбира се, аз съм тоя дето те преследва, въпреки, че ти ми даде личния си телефонен номер БЕЗ да съм те молил. мисля, че е ясно за къв идиот става дума при тебе. на мен си ми ясен/а от години. смешно е сега да се наблюдава, какви изроди са ти фенове. поне на мен ми е смешно. :)

Nobody fucks with the Jesus!


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано26.07.16 20:55



е са кво? брак ше има ли, па дори и с циганин, или ше чакаме до дргуия живот? не че нещо, ама времето си тече все по-бързо, ако ме разбираш...

Nobody fucks with the Jesus!


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: yetti]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.07.16 21:56



Първо - съвсем ясно личи как ти пишеш след моите мнения. При положение, че изобщо не се занимавам с теб, освен (може би е грешка) да ти отговарям на някои от по-наглите постове.

Второ - за телефонния номер съм обяснявала вече. Ще го направя за последно, надявам се.

Една нощ, когато за пореден път се разправяхме във форума и по твоя си начин, ти ме наричаше мъж и гей, аз обявих пред всички, че ще ти дам на бележка номера на GSM-a си. В момента, в който ми чуеше гласа, щеше да знаеш пола ми.
Дори бях предложила аз да се обадя на теб, но ти отказа. Затова ти написах моя номер.
Какво гласеше личното ми съобщение? ,,Здравей. Това е номерът ми 08.. ... ..."
Нищо повече. Така ли беше? Така, да!
Това беше преди една година.

Ако беше мъж, щеше да признаеш това. И да спреш да спекулираш по въпроса.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: yetti]  
Автор sasasas (член)
Публикувано05.08.16 18:31



Баце, стига с тоя телефонен номер, щото точно Саксън няма да ти го даде с друга цел, освен тази, за която е казала. Иска ти се, много ясно, но тя не е като тия, дето ти пускат... ако ме разбираш.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор sasasas (член)
Публикувано25.08.16 17:58



Саксън, обичам те.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор Angli4aninyt (Старо куче)
Публикувано26.12.16 11:53



Любовта няма нито граници, нито възраст.

Аз например все повече и повече контактувам с чужденки и сериозно се замислям да се "жертвам".



В Англия и в Америка има жени, които по професия са "домакини" т.е. те са възпитани изцяло да се подчиняват на своите съпрузи.

В Малта и в Дубай е много рисковано, защото ам почти не са християни. Палачинката рязко се обръща в момента в който достигнеш 6-ти месец в бременността. За Малта не знам, но в Дубай си никоя и лесно можеш да си съсипеш живота и кариерата, ако "посегнеш" на дубаец.

Лекарите се търсят навсякъде по света. Единствено трябва да преодолееш езиковата бариера.



Тема Re: Някоинови [re: LadyMorgana]  
Автор Angli4aninyt (Старо куче)
Публикувано26.12.16 11:57



Лейди Моргана - 1 брой!



Абе къде ги намираш тези уплашени мъже? С какво си ги уплашила?



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: Angli4aninyt]  
Автор sasasas (член)
Публикувано16.01.17 10:14



Домакинстването, отказът от професията както и подчинението на съпруга може да е избор за някои жени, но за умни и образовани като Саксун това не е разумно решение.
Има жени, които трябва да се носят на ръце, защото не се срещат всекидневно.



Тема Re: Някоинови [re: Angli4aninyt]  
Автор sasasas (член)
Публикувано16.01.17 10:23



Мъжете, бате, са си доста страхливи. Затова първото, което уча моите възпитаници е да се държат като мъже



Тема Re: Някоинови [re: Angli4aninyt]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано18.05.17 05:29



Талант съм в това!

Quod licet Iovi, non licet bovi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.