Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 19.04.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Когато ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано02.05.16 16:09



Една мъдрост, която аз не съм я измислил:
"Когато ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ и Боговете мълчат!"

Аз от години информирам всички за Прем Рават и възможноста за всеки да намери Своето Истинско Себе си - вътре в себе си.
Не е религия, секта, учение, философия, догма и т.н. и т.н. и Е БЕЗПЛАТНО!
Важи за всякакви хора - дори атеисти и не вярващи в Бога.

Милиони по света се отзоваха и получиха Ключът към СебеПознанието и са безкрайно благодарни и щастливи.
Ето какво признание и награди е получил Прем Рават по целия свят:




Ambassador for Peace - Посланник за мира.

2006: Title first conferred by Pierre Weil, rector of the International University of Peace, UNIPAZ Florianopolis, Brazil
2007: Designated Ambassador of Peace for the Basilicata Region of Italy by the governor, and the City of Sondrio, Italy
2011: Appointed by Gianni Pittella MEP, 1st Vice President of the European Parliament, as “Ambassador for Peace” on behalf of the Brussels Declaration Pledge to Peace, signed at the European Parliament in 2011
2012: Acknowledgement as Brussels Declaration Ambassador of Peace, Italian Senate
2013: Acknowledgement as Ambassador of Peace, National Agrarian University, La Molina, Peru

International Achievement Awards - Международни награди за постижения.

2006: Distinguished International Humanitarian Achievement Award by Mary Singletary, President of the National Council of Women, New York, New York
2012: Lifetime Achievement Award granted by Asia Pacific Brands Foundation, Kuala Lumpur, Malaysia
2013: Bharat Gaurav Award and Certificate awarded by India International Friendship Society, New Delhi, India
2015: Order for International Merit of Blood from International Federation of Blood Donor Organizations

Resolutions, proclamations - Разрешения, обявяване.

Governors of Michigan, New Hampshire, New Mexico, and New York. General Assembly of the State of Connecticut; Court of Common Council, Hartford, Connecticut; Pennsylvania House of Representatives; Rhode Island General Assembly; Wisconsin Legislature. Mayors of Boston, Massachusetts; Los Angeles, California; Buffalo, New York; Boulder, Colorado; Miami, Florida; Fort Lee, New Jersey; San Francisco, California
Honors from cities

Keys to cities - Ключове на градове като Почетен гражданин

New York City, New York; New Orleans, Louisiana; Oakland, California; Kyoto, Japan; Detroit, Michigan; Miami, Florida; Miami Beach, Florida; Tainan, Taiwan; Corleone, Agrigento, Padova, Palermo, Mazara del Vallo, and Segesta, Sicily, Italy. Freedom of the City of London
Honorary citizenship of the city of São Paulo, Brazil 2013
The Staffs of Power and Distinguished Guest Diplomas from the cities of Otavalo, Ecuador, and Cusco, Peru 2013
Honorary Diploma and Medal from the University of San Antonio, Cusco, Peru 2013
Letters of appreciation and honors

City of Atlanta, Georgia; United States Library of Congress; National Geographic Society; Vermont Historical Society; and from Franco Marini, President of the Italian Senate

Special honors given by government officials - Специални признания от правителствени служби

Augusta, Maine; Denver, Colorado; Los Angeles, California; Portland, Oregon; Quito, Ecuador; San Francisco, California; Trieste, Italy; Province of Potenza, Italy; Regional Council of Basilicata and Region of Basilicata, Italy; Province of Padua, Italy. Honorary citizenship granted by mayors of Agrigento, Corleone, and Mazarro del Vallo, Italy. Honorary Mayoralty of the City granted by the mayor of San Antonio, Texas
Words of Peace TV Program

Awarded twice by the Brazilian Association of Community Television Channels for Words of Peace, a weekly series featuring my message of peace.
Chosen by Promovision Viewers as Favorite TV Program in Mexico
Won first place honors in the 2007 Community Access Magic (CAM) Awards, sponsored by CTV, USA

П.П. Нека всеки преди да започне да ме напада и нарича еретик и с всякакви епитети си направи труда да прочете тези ФАКТИ и си отвори очите за ИСТИНАТА.



Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Когато ФАКТИТЕ ГОВОРЯТнови [re: 1ombre]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано02.05.16 17:33



ЕРЕТИК!



Тема Re: Когато ФАКТИТЕ ГОВОРЯТнови [re: pugilist]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано03.05.16 11:02



Това, че се ЕРЕТИК и ДЕСПОТ всички го знаят.
Нямаше нужда да го заявяваш отново!




Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Когато ФАКТИТЕ ГОВОРЯТнови [re: 1ombre]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 11:10



Как така "всички" го знаели? Аз не го припознавам ни като деспот ни като еретик!Как смееш да твърдиш от името на всички?



Тема Re: Когато ФАКТИТЕ ГОВОРЯТнови [re: Prosecutor devil]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано03.05.16 13:32



"Как така "всички" го знаели? Аз не го припознавам ни като деспот ни като еретик!Как смееш да твърдиш от името на всички?"

Когато ФАКТИТЕ говорят и Боговете мълчат!"

Но това се отнася само за здравомислещите.
Шизофреничните идиоти като тебе правят изключение!




Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Когато ФАКТИТЕ ГОВОРЯТнови [re: 1ombre]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 13:39



Когато ФАКТИТЕ говорят и Боговете мълчат!"

Но това се отнася само за здравомислещите.
Шизофреничните идиоти като тебе правят изключение!


прав си, но с тази уговорка че те боговете ги предизвикват тези факти и затова мълчат.





Тема Re: Когато ФАКТИТЕ ГОВОРЯТнови [re: 1ombre]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано03.05.16 16:41



Господине, вие сте ЕРЕТИК и безбожник.



Тема Re: Когато ФАКТИТЕ ГОВОРЯТнови [re: Prosecutor devil]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано03.05.16 18:18



Благодаря Файло.



Тема Re: Когато ФАКТИТЕ ГОВОРЯТнови [re: pugilist]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано04.05.16 11:52



Тема Истината... Вечността Отговор на мнението
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано 26.09.15 14:36


В днешно време всеки е буквално затрупан с информация и...с появата на Интернет стана възможно да се снабдяваш с абсолютно всякаква информация в абсолютно всички области на живота.
Но! Появи се нов проблем: "Затрупване с информация" Човек просто стана като удавник в един океан от информация.....която всеки миг се мени...
За какво да се хвана? Кое е верно, кое не е? Как да отделя плявата от зърното? От какво имам нужда наистина, за да....открия това, което ще ме направи наистина щастлив. Щастлив?! Хората дори не знаят истинското значение на тази дума...."Щастлив значи богат" - казват.
"Щастлив значи признат/прочут" - казват други. "Щастлив значи да случиш на свестна жена/мъж да се ожениш и имаш много деца" и т.н. И хората залагат
и залягат....и се потят и се мъчат и....дори постигат своят блян. Но.....не стават щастливи от това....И нов блян се появева и нови идеи и нови усилия и.....никога не се получава това тъй търсено задоволство. Книги се четат....Боже мой колко книги се четат, прочитат, препрочитат и.....изяждат с кориците. Тук в тия клубове можеш да срещнеш млади хора, които са прочели цели библиотеки с книги, пробвали всевъзможни методи и практикували и практикуващи всевъзможни и невъзможни практики и техники....И за какво е всичко това? Защото не може да се живее без това вътрешно задоволство, без да се изпълни тази празнота отвътре..... Но тя не може да се изпълни с ментета и сурогати....Тя може да се изпълни единствено и само с нещо Истинско. Къде е то в този илюзиорен свят? Казано е от най-дълбока древност: "То е в Тебе!" Сократ е казал прочутите думи: "Това, което търсите отвън е - вътре във вас" И той нито е първия нито последния да го каже. Христос, когото цитирах защото още преди 15 год. когато ми попадна тази книжка и ме грабна с яснотата на казаното и директното обяснение на отдавна необясними за мен понятия, не е първия, който говори за Истината и Илюзията и мястото на човека м/у тях. Моят Учител, който живее днес казва същото: Светлината и мрака, Вечното и временното, Безсмъртното и смъртното имат свое отделно съществувание и нямат допирни точки. Във цялата Вселена има само едно място, където тези 2 сили си дават среща - и това е в човешкото същество. И двете сили обитават в нас. Тялото е смъртно и ще се разпадне един ден на атомите от които е съставено. Мислите , идеите, вярванията, желанията и т.н. са преходни и....идват и си отиват.

Но в човека обитава също Истината-Вечността.

Въпросът е: "Как да достигнем там - вътре в нас?"

Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Истината... Вечността [re: adekvaten] Отговор на мнението
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано 26.09.15 14:56


Когато игрите на ума спрат …..
.....и бясното препускане на мислите като раздрънкана каруца по неравен кален селски път......преустановят своят необуздан неистов, фанатичен бяг....
Пристига .....Любовта. Тя не пристига отвън, защото тя е вътре в нас. Там е била винаги и ще бъде до сетният ни миг.....Кой ще ни даде Ключът към сърцето? Коя книга, коя теория, кое писание, коя догма или философия, коя религия или тълкувание.....???????
Или Само Един Човек - Живият Учител !!!
Той е тук да ви измъкне от блатото на безброй идеи, от вечния водовъртеж в който сте попаднали много отдавна и гълтайки вода се мъчите със сетни сили да се задържите на повърхността, за още една глътка въздух още, за един миг живот още.....Хващайки се в отчаянието си за всичко, което изглежда поне като една спасителна сламка....Хващайки се за лъжепророци-лъжетълкуватели на святите думи на святи пратеници на Истината. Но тези лъже-хора, "експерти-хора" само ще ви забият още по-дълбоко във калта на мрака, на отчаянието, на безизходицата. Защото те самите са затънали в Мрака и не могат да се самоизмъкнат дърпайки себе си за собствените си коси.....колкото и да се напъват..... Но има Един, който може да ви даде Ключът към Светлината, която обитава във всекиго от вас...... Без много празни приказки, без да ви съди и намира кусури. Такива каквито сте - сте достатъчно добри за да получите Ключът. Гратис, без теории, догми, философии, религии, секти и т.н. Без ритуали и саможертви......
Защото има ли някаква Сила над Силата на Любовта???

Ето какво пише Живият Учител:

" Love is

Love has no beginning or any end
Love is immortal even as the lovers come and go
Love is tenderness, it can conquer even the hardest heart
Love dwells not in one place
It ocupies every fiber of one's being.

Love has no story to tell, it is only present in the presence
Love has a way with itself, it is never blind nor does it have any eyes
Love is beautiful, for it can give even the ugliest a look of divinity
Love is all things to all, yet love is only for those who want love."

Prem Rawat - Maharaji

превод:

"Любовта е..

Любовта няма начало или някакъв край.
Любовта е безсмъртна, макар че влюбените идват и си отиват.
Любовта е нежност, тя може да покори и най-твърдото сърце.
Любовта не обитава на едно място, тя е окупирала всяка фибра на човешкото същество.

Любовта няма никаква приказка за разказване
тя съществува само в настоящето.
Любовта има един път със себе си
тя нито е сляпа нито има очи.
Любовта е красива, защото дава божествен вид дори и на най-грозния.
Любовта е всичко във всички неща и все пак:
Любовта е само за тези, които искат любовта."

Прем Рават - Мараджи



"Разменяй, а не отменяй становища!"
"Глупостта е сляпа за своята глупост" ( Oro )


Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Истината... Вечността [re: adekvaten] Отговор на мнението
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано 26.09.15 14:58


" The Soul Bird

I hear the soul bird, singing her song
In a rare clarity, loud and strong.
A soft sound, lovely and sweet
Mellows my heart, a lovely treat.

Fill me soul bird, recite your lovely song
Sing to me, you do no wrong,
First time I feel so free
I hear you, from within me.

You sing of Love, faultless relation
You sing of Life, doubtless elation
Sweeter than any song before
Feel my heart gently soar.

Sweet notes pierce my heart
I hear your message, to play my part
To sing with you in harmony
My greatest pleasure, sweet melody

Soul bird, don't stop your song for me
Till the day comes and you flee...."

Prem Rawat - Maharaji

превод:

"Птицата на душата

Аз чувам Птицата на Душата ми да пее нейната песен.
В една чудна яснота, високо и силно.
Един нежен звук, очарователен и мил.
Разтопява моето сърце, една прелестна наслада.

Изпълни ме Птицо на Душата, пей своята нежна песен.
Пей ми, ти не вършиш нищо лошо.
За първи път аз се чувствувам тъй свободен.
Аз те чувам отвътре в мен.

Ти пееш за любов, безгрешно сродство.
Ти пееш за живота, въодушевление без съмнения.
По-скъпа от всяка предишна песен.
Почувствувай нежният стремеж на моето сърце.

Сладки ноти пронизват моето сърце.
Аз чувам твоето Послание, да играя моята роля.
Да пея с тебе в хармония.
Моето най-велико удоволствие, сладка мелодия.

Птицо на Душата, не спирай твоята песен за мен.
Докато дойде денят и ти отлетиш......."

Прем Рават - Мараджи




"Разменяй, а не отменяй становища!"
"Глупостта е сляпа за своята глупост" ( Oro )

Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Истината... Вечността [re: adekvaten] Отговор на мнението
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано 26.09.15 15:03


"Just You

Sun shines in the sky
As you do in my life
I feel the warmth of Love
Your Love that melts all strife

The sound of Your call
Pierces deep within
Within my bosom, my heart
Calls out to You, the thirst deepers

Hear me for I call out to You
You alone must hear my plea
I have no one else to call
No one else will hear me

Bless me with nothing less
Fasten me close to Yourself with Love's glue
For this time I seek nothing else
But just You.

Prem Rawat - Maharaji

превод:

Само Теб

Слънцето грее на небето
Както Ти в моя живот
Аз чувствувам топлината на Любовта
Твоята любов, която стопява всички конфликти.

Звукът на Твоят зов
Пробожда дълбоко отвътре
В моята гръд, моето сърце
Вика за Тебе, жаждата се задълбочава....

Чуй ме защото аз Те викам
Само Ти трябва да чуеш моята молба
Аз нямам никого друг да повикам....
Никой друг не ще ме чуе....

Благослови ме с нищо по-малко
Свържи ме близо до Себе си с любовния клей
Защото този път аз не търся нищо друго.....
Освен Тебе."

Прем Рават - Мараджи

Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!


Тема Re: Когато ФАКТИТЕ ГОВОРЯТнови [re: 1ombre]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано05.05.16 02:47



Ерес!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.