Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 01.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Тема Re: Мега спамнови  
Автор FlLERO99 (new world order)
Публикувано16.04.16 18:25



Имам право да говоря само за себе си от собствено име и от собствената си гледна точка. Аз влезнах в клубовете на дира на 17ти октомври 2001ва година с абсолютно мирни цели да си споделя наблюденията на НЛО и веднага бях нападнат и оплют от група жалки спамери в клуби НЛО на дира. Тъй като продължавах да пиша и там и в клуб Астрономия относно НЛО още почти една година време то и словесните атаки срещу мен в тези два клуба така и не спряха. Това естествено доведе до ответни мерки от моя страна през есента на следващата 2002ра година. Част от тези мерки очевидно продължават и до днешно време.

В други клубове на други сайтове като форумите на Сладура картинката беше много по-яростна отколкото даже в клубовете на дира. Там също влезнах с мир и веднага бях нападнат и оплют от местната българска сган и въпреки предупрежденията ми че ги победя въпреки че те бяха 8-10 човека срещу мен те не се вразумиха и ги разбих и тях и форумите им също.

Изводи - голяма част от българите са тъпи животни които трябва да бъдат бити и малтретирани. Впрочем нещо подобно каза и шефът ми в реала че българинът малко е бит!



Тема Re: Мега спамнови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLaDa (непознат)
Публикувано20.04.16 20:46



Ми не Файле...значи..агресията поражда агресия..и боя не е средство за възпитание...
Аз не съм бита..никога! Не съм и удряла...никога!
Ееее ти пък...я ме виж мен...аз съм най-големия престъпник в дира!!!...иии то само щотоооо не мога да си държа езика зад зъбите...или да укротя пръстите от клавиатурата... : )))) миииии темперамент....ии това не защото съм лоша..или намеренията ми да са лоши...а щото трудно ме контролират и за това е по-лесно да ме елиминират... Миии няма лошо!... : )))
Тааа ако някъде имаш проблем...по-добре стани и си тръгни...нищо не губиш...има толкооова много места и хора.. : ) които ще те уважават и ценят за това което Си, а няма да се заяждат преднамерено и гадно...





Тема Re: Мега спамнови [re: ShokoLaDa]  
Автор FlLERO99 (Яков Пратеникът)
Публикувано20.04.16 20:49



Не се занимавай с еретици като 1омбре или тъй нареченият Адекватен защото той освен че е еретик и той блудства с идоли.



Тема Re: Мега спамнови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLaDa (непознат)
Публикувано20.04.16 20:54



Ееее какво значи "занимавам"...лафим си! : )))
Оооо ти не знаеш в реала с какви се занимавам...

...понякога седя..гледам..мигам и не знам как да реагирам! Амааа нали вече съм бяла и добра и само се усмихвам...: ))))



Тема Re: Мега спамнови [re: ShokoLaDa]  
Автор FlLERO99 (Яков Пратеникът)
Публикувано20.04.16 20:55



Той Адекватен търси небиблейска връзка с отвъдното и е слуга на Сатаната. Даже и не го и осъзнава.



Тема Re: Мега спамнови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLaDa (непознат)
Публикувано20.04.16 21:00



Мииии...идея нямам какво си търси...амааа го виждам колко е самотен и как търси компания...иии понякога ми е жал за него. Колкото и да говори за самодостатъчен...човека си иска общуване с други хора..с живинки...
Амааа и аз прекалявам де...знам си го..и не трябва! Все пак той така е решил...нооо обижда бе! И то яко.. : )))) ииииии дяволчето в мен реагира...: ))))



Тема Re: Мега спамнови [re: ShokoLaDa]  
Автор FlLERO99 (Яков Пратеникът)
Публикувано20.04.16 21:12



В отговор на:

.нооо обижда бе! И то яко.. : )))) ииииии дяволчето в мен реагира...: ))))




Той е обладан, еретик който естествено е обладан от Сатаната. Ти също вървиш натам и сама си си го написала. Защото не можеш да помогнеш на такъв грешник, можеш единствено да му спускаш спасителни въжета и нищо повече иначе и той ще те завлече надолу в блатото. Но ти не познаваш Библията и божието слово и затова и това не можеш да направиш. Само ще затънете и двамата.



Тема Re: Мега спамнови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLaDa (непознат)
Публикувано21.04.16 01:00



ееееееееее моето дяволче не е Сатана..то е заядливо и диво-непокорно...нооо не желае лошо на никой... : )))
Аз и да искам не мога да помогна Файле...мога да изслушам..да дам мнение..ноо до там...
Еее с няколко лафа тук...едва ли ще има затъване...а и аз не го приемам на сериозно...просто му обръщам внимание..щото човека иска да споделя вековни мъдрости..а пък и Рават иска да ми сподели... : )))) Чакам за по-добра оферта...ама май няма... : )))
Стига съм се заплесвала...лягам!
лекичка от мен.. : )



Тема Re: Мега спам [re: ShokoLaDa]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 09:31



В отговор на:

ееееееееее моето дяволче не е Сатана..то е заядливо и диво-непокорно...нооо не желае лошо на никой... : )))
Аз и да искам не мога да помогна Файле...мога да изслушам..да дам мнение..ноо до там...
Еее с няколко лафа тук...едва ли ще има затъване...а и аз не го приемам на сериозно...просто му обръщам внимание..щото човека иска да споделя вековни мъдрости..а пък и Рават иска да ми сподели... : )))) Чакам за по-добра оферта...ама май няма... : )))
Стига съм се заплесвала...лягам!
лекичка от мен.. : )






Нещо много ти знае езика, да си чувала за злите езици в Библията? Всичко ще е непокорно на Бога Йехова е дявол...как при това положение ще можеш да помогнеш? Твоето мнение нищо не струва, то е гибелно. Ще има затъване, ще има затъване, жените на твоята възраст още стават за ебане. Кое не приемаш сериозно, мен ли? Ти знаеш ли кой съм аз?След като му обръщаш внимание особено по този въпрос си длъжна да си сериозна!Давам ти по-добро от Рават:Исус Христос!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.