Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 03.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Вечното търсененови [re: Prosecutor devil]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано30.04.16 13:47



Това от ВЕЧНИТЕ ИСТИНИ НА ХРИСТОС ли узна?

Цитирам те - без коментар:

“Ние сме свръх-хора, ние сме комунисти”

“Аз съм велик, а хората са парцали! “

“Да видя радост в очите на народа е най-сигурния начин да ми се срине настроението.“

“Няма такова нещо като ред. Всичко в тази Вселена се поражда от хаоса и само силните го владеят. Редът е за слабите.”

"Мачкай хората както в реала, така и в интернет!
Мачкай този отвратителен народ! "

"Аз затова вися в интернет за да наранявам и обиждам хората, това ме разтоварва психически и се чувствам след това много добре."

"Пич, аз само до завършването на 12 клас имам над 80 побоя и сцени на юмручна конфронтация. А в казармата стрелях с автомат на пост по човек. Нито съм смачкан психически, нито имам каквито и да било душевни проблеми. Изпречи ли ме се някой на пътя вадя бокса, чупя му главата и толкова. И се чувствам после добре, насилието над хората ме прави спокоен, уравновесен и най-вече щастлив и доволен от живота човек! "

"А номера е да не се чувстват добре. Ние да се чувстваме добре за тяхна сметка. Ето затова влизам в дира, за тъпча и унижавам този боклук от хора и това ме прави адски щастлив. Понякога думите нараняват хората по-лошо и от куршумите и все едно стрелям с картечница по тях!Адско удоволствие!"

"Или ще ме уважават...или ще им еба путката майчина!На всите!И тук в дира и навън в реала!Бий за да те уважават!"

АЗ СЪМ!
Хитлерист и Сталинист
НО АЗ НАЙ-ВЕЧЕ СЪМ СЪДНИК НА ХОРАТА!"

Не съм длъжен да се съобразявам със закона. Аз не съм го одобрявал, аз не съм го подписвал.
Не съм длъжен да се съобразявам с чуждото мнение.
Не съм длъжен с нищо на никого!




Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Вечното търсененови [re: 1ombre]  
Автор Prosecutor devil (Live Undead )
Публикувано30.04.16 13:48



Не, узнах ги от Дявола.



Тема Re: Вечното търсененови [re: 1ombre]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.04.16 14:37



Щом човечеството ги е открило, ти защо продължаваш с ,,вечното търсене" на отдавна открити неща? Търси си ги сам. Да не сме длъжни да се ровим с теб и да дирим неща, които знаем или изобщо не ни интересуват?

Дано никой младоженец не надникне в клуба, защото ще избяга с писък от безумието, което се вихри тук!

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Вечното търсененови [re: saksun]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано30.04.16 16:23



"Щом човечеството ги е открило, ти защо продължаваш с ,,вечното търсене" на отдавна открити неща? Търси си ги сам."

Защо се хвана за думата "човечество"?
Не цялото човечество е открило тези истини, а само малък процент.
Иначе нямаше да има войни и убийства на милиони невинни хора.
И идиоти като тази мутра Файлър нямаше да задръства клубовете с идиотщините си.

Ти защо не реагира на неговите идиотщини, а реши да ме наставляваш мене какво да пиша?


"Да не сме длъжни да се ровим с теб и да дирим неща, които знаем или изобщо не ни интересуват? "

1.Ти не си "ние" и не представляваш никого освен себе си, за да говориш от името на всички!
2.Някога да съм пуснал тема с подзаглавие:
"Всички са длъжни да четат темата ми и да ме възхваляват!"

Няма такова нещо, нали?

Тогава стой си в мишата дупка на простотията и не се обаждай като пръдня от гащи!




Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Вечното търсененови [re: saksun]  
Автор Prosecutor devil (eyes to see )
Публикувано30.04.16 18:37



този път Оро е прав, не знаеш какво съм и кой ме ръководи.



Тема Re: време енови [re: 1ombre]  
Автор Prosecutor devil (eyes to see )
Публикувано30.04.16 18:41



А ти е време да се примириш и да не съдиш другите хора защото ако съдите ще бъдете съдени! С каквато съдба съдите с такава ще бъдете съдени!





Тема Re: Вечното търсененови [re: 1ombre]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.05.16 13:44



Христос Воскресе!

Омбре, ти разбираш ли, че само последното ти изречение обезсмисля всичко, което си писал от 15-десет години насам?

Ти нямаш елементарно, в границите на санитарния минимум, отношение към клубарите. А проповядваш за любов, мир и разбирателство.

Какво означава това, потребителите да не се обаждат в темите ти? Ако са съгласни с мнението ти - може, всъщност. Иначе, те биват наричани по всякакви нецензурни и обидни начини.

Ти самият НЕ си усвоил НИЩО от ,,вечните мъдрости". Опитваш да диктуваш правила, които нямат общо с нормалния тон на говор в един форум.

Какво ще кажеш за истината за ,,двойния аршин", която налагаш тук?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Вечното търсененови [re: 1ombre]  
Автор ShokoLaDa (непознат)
Публикувано01.05.16 22:42



Не цялото човечество е открило тези истини, а само малък процент.
Само че ти не си в този процент...а си машина, робот, който е в програма, който повтаря нещо, което дори и не разбира. Такива като теб са най-опасни!
Ти си Човек, Омбре...както и всички гурута, учители и мъдреци...нищо човешко не е чуждо нито на тях нито на теб, но ти си зомбирал мозъка си, че си По и НАЙ..а си най-обикновена грамофонна плоча, служеща за пропаганда и трупане на богатство на един добър манипулатор. Не разбирам, наистина ли не виждате как се заиграват с вашето его...че вие сте избрани, че вие сте нищожен процент, че на вас ви е позволено всичко...
И друго..най-лесно е да излъжеш някой, да го вкараш в заблуда, но ми интересно това незаслужено дадено ви доверие после не ви ли тежи? Ако ти погубиш един човешки живот...говоря откъм духовно и емоционално развитие..няма ли да ти е кофти? Странии духовни личности сте...на човека са му нужни крила, а не техники за зомбиране..и манипулиране.
Знам че няма да ме разбереш, но съвета ми към всички хора е...внимавайте какво четете и в какви капани се намъквате..в какви роли и заблуди, защото вие ще платите за тях...рано или късно. А такива като Омбрето...са простооо...като робокоп...програмирана машинка... : ) НО...Човекът никога не може да бъде робот...както и робота човек!
Хирстос Воскресе! Бог ни е създал Хора с цялата гама от предимства и недостатъци, но ни е дал най-важното... Любовта!



Тема Re: Вечното търсененови [re: saksun]  
Автор ShokoLaDa (непознат)
Публикувано01.05.16 22:44



Во истина Воскресе, Сакси!
Здраве, мир и любов...: )



Тема Re: Вечното търсененови [re: ShokoLaDa]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 01:58



Много ти е фекален никът, с този лайнян цвят..Не виждаш ли, сляпа ли си че човекът се опитва да се спаси и търси истината? Ти си била много готина мацка а виж в каква беззъба торба си се превърнала! Казах ти, предупредих те на Никулден да обърнеш внимание на рибата и ти май нещо си сгафила...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.