Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 27.04.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Тема Голямата Илюзия - Майянови  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано08.04.16 18:08







Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Голямата Илюзия - Майянови [re: 1ombre]  
Автор ShokoLaDa (новак)
Публикувано08.04.16 21:41



Айде пак!....

... Спри се бе!...



Тема Re: Голямата Илюзия - Майянови [re: 1ombre]  
Автор FlLERO99 (EVIL LIGHT )
Публикувано08.04.16 23:02



Коя Мая? Онази от Централна гара ли?





Тема Re: Голямата Илюзия - Майянови [re: ShokoLaDa]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано09.04.16 11:03



"Айде пак!....... Спри се бе!.."

Световната мъдрост е вечна!
Нищо не може да я спре.

А ти можеш ли да спреш примитивният ти необуздан ум?





Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Голямата Илюзия - Майя [re: FlLERO99]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано09.04.16 11:05



"Коя Мая? Онази от Централна гара ли?"

Позна. Точно твоята триперлива циганка от централна гара.




Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Голямата Илюзия - Майянови [re: 1ombre]  
Автор FlLERO99 (MIB )
Публикувано09.04.16 12:17



Точно па тази Мая от Централна гара не беше циганка.



Тема Re: Голямата Илюзия - Майянови [re: 1ombre]  
Автор ShokoLaDa (новак)
Публикувано09.04.16 13:36



Айде пак...като развалена грамофонна плоча си..


Виждам че тотално си спрял твоя Ум на едно място...зациклил е! Интересно ми е как се живее без Ум.. : )))
Аз пък ще ти дам жокерче...ценното е когато душата и Ума са на едно мнение.......това можеш ли да го постигнеш...нямам как да изолираш едното или другото...т.е. има..но няма как така да намериш покой и мир със себе си... : )))..едното винаги ще страда...а те двете правят едно цяло - Човек!
Моя истина...



Тема Re: Голямата Илюзия - Майянови [re: ShokoLaDa]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано09.04.16 14:05



"Айде пак...като развалена грамофонна плоча си..
Виждам че тотално си спрял твоя Ум на едно място...зациклил е! Интересно ми е как се живее без Ум.. : ))) "


В момента гледам от Осло БГ ТВ - News7 едно предаване за душата и др. неща свързани с духовното. Значи и в БГ има официална информация за древните вечни мъдрости.
Виж, има 2 категории хора основно:
Търсещи Себе си
Намерили Себе си.
Аз съм от втората категория, но нямам никаква необходимост да убеждавам когото и да било в това. Ти определено си от първата категория. И търсиш макар и да не го признаваш.

Спомням си една книга, която ме вкара на пътя на ТЪРСЕНЕТО. Тя беше апокрифно преведена на пишуща машина. Казва се:
"Автобиографията на един йогин" на Свами Йогананда.
Отдавна вече е преведена и може да се купи в книжарниците.
Има я също и в нета, но няма да ти търся адреса.

Прочети я и си отвори съзнанието малко поне.


Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!


Тема Re: Голямата Илюзия - Майянови [re: 1ombre]  
Автор ShokoLaDa (новак)
Публикувано09.04.16 14:23




отказвам се...ти просто си един последовател без собствена мисъл...и каквото и да ти говоря е излишно.
И пак те питам..съзнаваш ли че всички тези книги са написани от хора, независимо колко древни? Съзнаваш ли, че това е техният Ум, мисъл, мнение..защо ги имаш за Божествени и мъдри...ами ако са чиста проба манипулатори?
Ми аз няма защо да се търся...аз съм се намерила от както съм се родила...и всичко си е в мен и съм тук и съм реална а и най-вече съм всякаква... : ) какво да намирам повече?!
Споделям ти нещо за последно и спирам...щото виждам че няма дори диалог..
Та..една вечер се потопих в нумерологията...прочетох една статия..заинтересува ме..дръпнах си книги...и реших да смятам цифри..за да видя какво ще излезе. Цяла вечер смятах..за името..за РД..абе за всичко...и накрая ми писна и го зарязах. Винаги имам навика като прочета нещо и после да размисля върху него..т.е. какво съм научила...и кое е мое..таа..седнах и се замислих...и какво излезе...цяла вечер си загубих в пресмятания...за да разбера нещо..което знам...аз съм всякаква...защото това показаха и различните цифри.. че проявявам всички земни неща!
Та сега разбираш ли къде е капана...ти четеш нещо което знаеш....но се доверяваш на други..а не на себе си...така че въобще не ми казвай че си се открил...
Хубав ден от мен...имам да си върша реални земни неща...



Тема Re: Голямата Илюзия - Майянови [re: ShokoLaDa]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 02:03



В отговор на:

Та сега разбираш ли къде е капана...ти четеш нещо което знаеш....но се доверяваш на други..а не на себе си...така че въобще не ми казвай че си се открил...
Хубав ден от мен...имам да си върша реални земни неща...




Не ти не разбираш къде е капана. Доверяваш се на себе си а ти си грешна.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.