Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 13.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сетих се за единнови  
Автор Baldrian ()
Публикувано02.12.15 14:53



филм "Булката- беглец" и предсватбената паника.

Това заради клуба и мода.

Въпросът: Искало ли ви се е някога да избягате от някъде, някого, нещо...? Много бързо и без да се обръщате.

Разкажете



Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova


Тема Re: Сетих се за единнови [re: Baldrian]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано03.12.15 10:38



Оооо, да

........... В мислите си съм все някъде .

В действителност: понякога ми се е искало просто да отида някъде, където не ме познават и да остана в хотел сама няколко дни, няма да мръдна от стаята. Това не мога да си го позволя, защото означава, че ще притесня моя съпруг, което много би ми тежало
Иначе, съвсем реалният ми начин за бягство е: тръгвам с колата.......... озовавам се някъде, събирам се и се връщам . Всъщност, аз така си почивам.

Хубава тема!



Тема Re: Сетих се за един [re: Ludo2]  
Автор Baldrian ()
Публикувано05.12.15 19:05



Я какъв наплив



Радвам се да те видя...

Иначе казано ти си една много осъзната "булка- беглец". Просто си взимаш малко въздух без паника

Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova


Тема Re: Сетих се за единнови [re: Baldrian]  
Автор FllerO99 (путлерист )
Публикувано06.12.15 12:00



всички сме хора и всички правим грешки, нормално е за нас.



обаче бракът вече поставя нещата на друга основа - там може и да има дете.

при определена опасност за детето само в начинът му на възпитание трябва да се реагира меко, дипломатично и тактично. Но трябва да е поставено на време.



Тема Re: Сетих се за единнови [re: Ludo2]  
Автор FllerO99 (путлерист )
Публикувано06.12.15 12:06



много важно е мислите ти да се управляеми в единен операционен център. Ако имаш една мисъл логическата част в математически апарат. Вече ако си еволюирала до ниво геометрия би следвало ако си разумна да виждаш нещата в определен детайл вкаран в нещо елементарно като мисловна конструкция.

примерно -

!

един детайл произволно избран вкаран в тази конструкция ще реагира на околният хаос с относително нарастване на напрежението вътре в теб в мозъка ти. Едно на ръка мозъка е купчина органична материя и видимо не изглежда добре, обаче само един такъв говоря за ресурсният му потенциал е доказано че може да надделее над всичко компютри на земята тук.


въпросът е че той не може да бъде управляван адекватно на ситуацията даже и срещу един лаптоп прост лаптоп на 700 лева.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.