Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 15.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какъв е смисълът...нови  
Автор Nerv (will-o-the-wisp)
Публикувано04.09.15 00:43



... този и не малко други подобни undead (1) клубове да съществуват???

Не е ли по добре да се архивира(т)?

(1) Ни живи с живите, ни умфрели с умрелите

прав или изправян


Тема Re: Какъв е смисълът...нови [re: Nerv]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.09.15 18:00



Този клуб би могъл да съществува. Не бих желала да загине. Имам сантимент към него. Това бе единственото място, до което имах достъп след като бях изхвърлена от околните ВИП клубове.

Но не е възможно темите да са наблягащи само на сватбените емоции. Може би трябва да се преименува клубът и участниците ще се увеличат.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Какъв е смисълът...нови [re: saksun]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано04.09.15 20:02



Предложих на чукундура Киро да смени името.

Напр."Мъдрости от векове" или нещо подобно и вечно....
Но не реагира???




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Какъв е смисълът...нови [re: adekvaten]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.09.15 21:53



,,Мъдрости от векове" звучи твърде... ангажиращо. Нужно ли е да считаме, че творим такива? А четящите как ли възприемат писаното от нас?
О, нее. Наименованието на клуба трябва да е друго. Неограничаващо тематиката, която трябва да е по-обширна. И едновременно с това без претенции за важност и излишна помпозност. Като тези за мъдростите. Защото ние не пишем такива.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Какъв е смисълът...нови [re: saksun]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано05.09.15 12:14



"
,,Мъдрости от векове" звучи твърде... ангажиращо. Нужно ли е да считаме, че творим такива? А четящите как ли възприемат писаното от нас? "


Понятието "от векове" ПРЕДЕЛНО ЯСНО ГОВОРИ ЗА....ВЕЧНИ МЪДРОСТИ ОЦЕЛЕЛИ ПРЕЗ ВЕКОВЕТЕ! А не "мъдрости" които измисляме тук и сега в клубовете....ние.




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Какъв е смисълът...нови [re: saksun]  
Автор Nerv (will-o-the-wisp)
Публикувано07.09.15 11:19



За тази цел може да се съьдаде един специален клуб, примерно "Чистилище". Или да се преименоа този в такъв. То ако се напъне човек навярно връзка между вълненията преди сватбата и чистилищщето може да се намери някаква.

Ако се търси подходящо име за преименоване на клуба -
виждам, че за разлика от много други почетени групи, няма клуб посветен на една доста популярна хеви-метъл група от онова време. Ти едва ли си падаш по

, името на групата ще пасне на тази твоя сантименталност по изгубения рай и оазиса.

Тематично обаче клубът е изчерпан. Както и 90 % от останалите "неживи" клубове. Според мен си трябва архивиране.

прав или изправян

Тема Re: Какъв е смисълът...нови [re: Nerv]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.09.15 18:11



Падам си. Специално по тази група също, макар и да не е от най-любимите ми.


Всъщност моят ник би трябвало да се изписва по такъв начин. Но свикнах с настоящия и единствен, който съм имала, и няма да го сменям тепърва.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Какъв е смисълът...нови [re: adekvaten]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.09.15 04:24



Обикновено клубарите пишат за собствени изживявания и случки. Така че колкото и да ти се иска да четеш ,,вечни мъдрости, оцелели през вековете", това не е съвсем възможно. Едва ли не, трябва само да цитираме мислите на големите известни умове, да си разказваме притчи и т.н., за да постигнем целта, която ти имаш за развитието на клуба. Скучна работа. Хората желаят да дискутират по различни въпроси, а не да преписват чужди мнения, пък били те и най-гениалните в света.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Какъв е смисълът...нови [re: saksun]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано14.09.15 12:21



Всеки индивид на тази планета /вкл. и в Клубове/ участва в една индивидуална ЕВОЛЮЦИЯ. Споделянето на лични изживявания, мисли, праблеми и т.н. е САМО ЧАСТ ОТ ТАЗИ ЕВОЛЮЦИЯ.

ВСЕКИ ТЪРСИ ЕДНА И СЪЩА ИСТИНА - КОЙ СЪМ АЗ ?




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Какъв е смисълът...нови [re: adekvaten]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.09.15 17:01



Не, не всеки търси отговор на въпроса ,,кой съм аз".

Някои хора знаят безпогрешно кои са.

Други се мислят за такива, каквито не са. Те дори не могат да допуснат, че не са това, което смятат, че са.

Има и трета група. Хората, които са убедени, че знаят какво представляват останалите. Дори им обясняват настойчиво: ,,Ти си такъв-онакъв. Знам те аз тебе".

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.