Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 03.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Срещите с випусканови  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.04.15 22:50



Срещите, които се организират с бившите съученици и състуденти.
От малко по-различен ъгъл. Не за промяната, настъпила с всеки от нас. Нито за житейските успехи, разочарования и всичко преживяно.

А научихте ли нещо за себе си от тях, което ви е убягвало преди? Или просто сте забравили във времето.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Срещите с випусканови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.05.15 01:23



Е, в този клуб останахме само двамата с модератора. Затова ще отговоря сама на темата си.



На едно от събиранията на гимназиалния ми випуск, съученичка ме посочи за пример на изпълнена детска мечта. Според нея, аз съм искала да упражнявам точно тази професия, която имам. Усъмних се, защото изобщо не си спомням да съм имала подобно желание, но тя твърдеше "Ама как, ти непрестанно говореше за това. Още от малка".

Ето какво узнах за себе си. Неочаквано.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Срещите с випусканови [re: saksun]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано01.05.15 10:58



И аз съм тук, но не пиша, защото аз например докато бях ученик смених четири училища. Съответно не се срещам с никой от кое да е училище от випуска ми. Съответно аз и не знам, какво точно означава това да се срещам с някой от випуска ми? Изпуснал съм такъв един момент от живота си. От друга страна обаче бившите ми съученици от всичките училища сякаш ми даряват огромна свобода така като, че все едно ние не сме ангажирани един към друг, а иначе ние се познаваме много добре и това положение ме изпълва в една или друга степен със съответен дух.

А иначе ти, какво си искала да правиш, когато си била малка, имаш ли спомени за това или както изглежда не помниш???



Тема Re: Срещите с випусканови [re: saksun]  
Автор Flying Bug (минаващ)
Публикувано01.05.15 15:16



Не сме правили подобна среща. Голяма част от съучениците въобще не помня. Като цяло не си падам.





Тема Re: Срещите с випусканови [re: filmfest]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.05.15 01:08



Няма как да не помня, че съм искала да стана балерина, защото идеално си спомням емоциите при кандидатстването в балетното училище. И това, че не ме приеха.

Бях понаучила някои движения и имах умения, които накараха учителя ми по латиноамерикански танци, при когото се записах после, бързо да ме забележи. Включи ме в малка група, с която изнасяхме концерти из страната. Беше прекрасно.

Така че всяко зло - за добро.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Срещите с випусканови [re: Flying Bug]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.05.15 01:12



Аз съм ходила на две такива срещи със съученици. Една пропуснах.
Посетила съм и тази със състудентите.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Срещите с випусканови [re: saksun]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано03.05.15 05:58



А имаш ли си "Фейсбук", защото знам, че чрез него човек може да намира много от контактите си в училище или университет. Между другото на мен ми се струва, че до голяма степен употребата на Интернет, Скайп да речем или каквото и там да било друго дава шанс на всеки да си контактува от в къщи с приятели от училище или университет. И тази техника до известна степен, която се използва и от най-младите, най-малките замества организирането на подобни срещи с випуска. Аз за това се чудя ти как така си успяла да се срещнеш с випусници при това положение. А имаше и един сайт Atol.bg който също по-линия на даден випуск от училище даваше възможност за регистрация на ник съответно с който човек да издирва съученици. Иначе аз, като малък исках да стана пилот, но никога не съм проявявал подобна амбиция да бъда такъв действително хубаво, че ти поне нещо си сторила.



Редактирано от filmfest на 03.05.15 07:48.



Тема Re: Срещите с випуска [re: saksun]  
Автор Flying Bug (минаващ)
Публикувано03.05.15 08:54



И как беше. Хареса ли ти?



Тема Re: Срещите с випусканови [re: Flying Bug]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.05.15 00:41



Като цяло беше хубава емоция. Имаше моменти и на натъжаване, защото се бяха случили и недобри неща на някои от нас. Също и носталгия, че други неща са отминали и няма да ги изживеем отново.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Срещите с випусканови [re: saksun]  
Автор sasasas (новак)
Публикувано13.05.15 18:45



Модератора го няма. Само ти си тука, Сакси. Вярна жена и това си е






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.