Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 18.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Как си представятенови  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано27.03.15 19:47



ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ... Ама най-истинската... дето нищо не иска, нищо не обещава?



За каквато и да се сетите любов да става въпрос... Най-висшата във вашите очи.



Тема Re: Как си представяте [re: elmariachi]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано27.03.15 19:52



На оня свят си я представям, но тоя свят не мога да си я представя.



Тема Re: Как си представяте [re: elmariachi]  
Автор Baldrian ()
Публикувано27.03.15 19:54



като тази към детето...

или като на песчето към нас

или такава каквато е на Бог към грешните му деца





Тема Re: Как си представяте [re: elmariachi]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.03.15 19:56



Пълно равновесие, пълно доверие, пълно сливане, съвпад на ценностните системи, което напрактика е невъзможно за нашата триизмерна Вселена, както на микро, така и на макро ниво, защото нашият свят е дуален/това е начинът за еволюция/. Така, че следват компромисите.

Съвършената любов е илюзия, но пък сладка и всички се стремим към нея.



Тема Re: Как си представяте [re: FlLerO99]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано27.03.15 20:03



Дори и теоретично?!



Тема Re: Как си представяте [re: elmariachi]  
Автор azshoko (още по-нова)
Публикувано27.03.15 20:09



Любов без его и притежание...ама това двустранно...
Трудно...многоо трудно, но не и невъзможно...



Тема Re: Как си представяте [re: Baldrian]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано27.03.15 20:15



Любовта на майката е същата както на божественото по отношение на всичко... каквото и да е. Любовта на майката нищо не изисква освен да сме щастливи, да правим каквото намерим да добре, за да бъдем добре. Тя просто иска да сме добре, да сме щастливи. Затова по-скоро оприличавам божественото на женското начало, на жената. И в древността е било така... после нещо се сбърква и ни натрапват не само отца и сина ами и светия дух. Липсва жената а без нея всичко е половинчато и недовършено. Майката на Иисус например се споменава твърде рядко а тя е тази, която е позволила това, което е станало да се случи. Абе много си мъдра и искрено ме радваш



Любовта на кучето също нищо не иска в замяна - то си те обича и толкова... няма да забравя моя любим дакел Лъки, който си отиде... след него не искам да имам друго куче.

Един ден бях болен и нямаше как да го извеждам навън, а с него се разбирахме поглед - много интелигентно куче. Та лежа си аз с температура, нито ми се яде, нито ми се пие нещо... ама мъртвец... Лъки е под леглото ми и излиза отвреме навреме, близва ми ръката, ВЪЗДИША и отново си отива под кревата. Това малко същество тогава ме разчуства тогава истински.

По отношение на някакъв бог и грешните му деца няма смисъл да се разпростирам - само ще навлека врагове, а не искам.



Тема Re: Как си представяте [re: Lucky Eva]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано27.03.15 20:16



Знаеш ли... измислил съм рецепта за разбирателство между семейни хора - всеки един да БОГОТВОРИ другия. Такава връзка няма как да се разпадне... ама май е утопия това





Тема Re: Как си представяте [re: azshoko]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано27.03.15 20:18



За майката и кучето какво ще кажеш?



Тема Re: Как си представяте [re: elmariachi]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано27.03.15 20:20



.. Не е утопия, просто трябва да се намери още един такъв... И всичко става като намазано.



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.