Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 28.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема глупости  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.03.15 11:25



Някой ще отрече ли, че откакто ограничих достъпа на разни уродливи никове в клуба нещата се оправиха и клубът се нормализира?


Адекватен- ти си на принципа "няма пишещи- няма проблем". Нормализирането е само в твоята "гаванка", казано с твои думи.

за пръв път като влизам след 6 часа и няма нито едно ново мнение.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: глупости [re: coffeemate]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано29.03.15 12:10



6 часа не са много време. Клубът наистина се изчисти от елементи, които травмират хората. А това е много положително и е според изискванията на нететикета.




Тема Re: глупости [re: Luchezara]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.03.15 12:15



добре, Лъчка, кой толкова те травмира?

и мене са ме обиждали и аз съм обиждала. въпросът е, че ако някой наистина ти е неприятен- има си начин да го откажеш да се занимава с теб. аз това го умея брилянтно, да ти кажа. ето пример- един барончо се опитва да ме обижда на всички полета- ми остава си за негова сметка. аз не се травмирам.
и йети ме е обиждал и влечуго и кой ли не... има си начин човек да се разбере с всеки. важното е, че ако иска да се разбере с даден човек- не трябва да отвръща на обидата с обида. това се оценява. вервай ми.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: глупости [re: Luchezara]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.03.15 12:17



и клубът загуби от липсата на няколко клубари. прекалено сме малко и веднага се усеща. а и тези, дето уж са травмиращите, всъщност имат интересни включвания и различни гледни точки.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: глупости [re: coffeemate]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано29.03.15 12:20



...тук съм съгласна с теб, изцяло... Макар и за мен да са трудно поносими, някои... Но те са нещо като емоционални двигатели....

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: [re: coffeemate]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано29.03.15 12:22



Не се получава. Точно затова си има правилник, който се спазва във всеки сайт.




Тема Re: [re: coffeemate]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано29.03.15 12:24



Тези "интересни включвания" са 1-2 нормални изречения седмично. Всичко останало е порой от възможно най-гнусни и долни ругатни и обиди. Благодаря, няма нужда.




Тема Re: глупости [re: coffeemate]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано29.03.15 12:25



Мен тук един клуба ме е заплашвал да ми праща мутри да ме ебат, а друг ме е заплашвал с изнасилване. Такива хора остави че не трябва да имат право да пишат, такива хора мястото им е в затворите.



Тема Re: [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано29.03.15 12:28



Най-лошото ще стане ако ми се изтърсят много ама много пари(това има откъде и как да стане) и тогава да взема да си припомня някои от заплахите срещу мен тук в клубовете на дира. Е те тогава вместо на клубни срещи някои хора ще ходят на погребения на клубари.



Тема Re: [re: Luchezara]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.03.15 12:39



само дето в този клуб са се събрали все хора, които не обичат правилниците. те и затова са тук. т.е. бяха тук. защо всички клубове да са стерилни и тип 40-50? нали в разнообразието е пълнотата на света?!

А хитростта е ума на глупака.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.