Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 16.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Как си представяте  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано27.03.15 19:47



ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ... Ама най-истинската... дето нищо не иска, нищо не обещава?



За каквато и да се сетите любов да става въпрос... Най-висшата във вашите очи.



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано27.03.15 19:52



На оня свят си я представям, но тоя свят не мога да си я представя.



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор Baldrian ()
Публикувано27.03.15 19:54



като тази към детето...

или като на песчето към нас

или такава каквато е на Бог към грешните му деца





Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.03.15 19:56



Пълно равновесие, пълно доверие, пълно сливане, съвпад на ценностните системи, което напрактика е невъзможно за нашата триизмерна Вселена, както на микро, така и на макро ниво, защото нашият свят е дуален/това е начинът за еволюция/. Така, че следват компромисите.

Съвършената любов е илюзия, но пък сладка и всички се стремим към нея.



Тема Re: Как си представятенови [re: FlLerO99]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано27.03.15 20:03



Дори и теоретично?!



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор azshoko (още по-нова)
Публикувано27.03.15 20:09



Любов без его и притежание...ама това двустранно...
Трудно...многоо трудно, но не и невъзможно...



Тема Re: Как си представятенови [re: Baldrian]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано27.03.15 20:15



Любовта на майката е същата както на божественото по отношение на всичко... каквото и да е. Любовта на майката нищо не изисква освен да сме щастливи, да правим каквото намерим да добре, за да бъдем добре. Тя просто иска да сме добре, да сме щастливи. Затова по-скоро оприличавам божественото на женското начало, на жената. И в древността е било така... после нещо се сбърква и ни натрапват не само отца и сина ами и светия дух. Липсва жената а без нея всичко е половинчато и недовършено. Майката на Иисус например се споменава твърде рядко а тя е тази, която е позволила това, което е станало да се случи. Абе много си мъдра и искрено ме радваш



Любовта на кучето също нищо не иска в замяна - то си те обича и толкова... няма да забравя моя любим дакел Лъки, който си отиде... след него не искам да имам друго куче.

Един ден бях болен и нямаше как да го извеждам навън, а с него се разбирахме поглед - много интелигентно куче. Та лежа си аз с температура, нито ми се яде, нито ми се пие нещо... ама мъртвец... Лъки е под леглото ми и излиза отвреме навреме, близва ми ръката, ВЪЗДИША и отново си отива под кревата. Това малко същество тогава ме разчуства тогава истински.

По отношение на някакъв бог и грешните му деца няма смисъл да се разпростирам - само ще навлека врагове, а не искам.



Тема Re: Как си представятенови [re: Lucky Eva]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано27.03.15 20:16



Знаеш ли... измислил съм рецепта за разбирателство между семейни хора - всеки един да БОГОТВОРИ другия. Такава връзка няма как да се разпадне... ама май е утопия това





Тема Re: Как си представятенови [re: azshoko]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано27.03.15 20:18



За майката и кучето какво ще кажеш?



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано27.03.15 20:20



.. Не е утопия, просто трябва да се намери още един такъв... И всичко става като намазано.



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.03.15 20:21



Всяка любов, ако си мислим, че е съвършена, е утопия в този свят. Дънов казва, че това е възможно само между души-пламъци, но и тя не е достигнала до пълно съвършенство. Когато това се случи, двете души се обединяват и повече не се прераждат тук. Любовта е висш начин да се учим, затова и партньорствата са несъвършени.



Тема Re: Как си представятенови [re: Lucky Eva]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано27.03.15 20:23



А ако разглеждаме хората като различни части от божественото - какво тогава?



Тема Re: Как си представятенови [re: sladunka medunka]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано27.03.15 20:24



А ако има разбирателство помежду им поставено на карта още в началото - или ме боготвориш и аз те боготворя - какво се случва?



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.03.15 20:25



Ние сме си различни части от божественото.



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.03.15 20:27



лека, скромна, ефирна

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано27.03.15 20:27



...някой го нарушава обикновено...



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Как си представятенови [re: Lucky Eva]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано27.03.15 20:28



"но и тя не е достигнала до пълно съвършенство. "

Искаш да кажеш, че сме съвършени - баш такива, каквито сме... дори и ББ?! Дори и най-долният т.нар. изверг - и те ли са част? Как става това?

Не се сърди - решил съм да провокирам дори и себе си в тази тема, защото е твърде сериозна.



Тема Re: Как си представятенови [re: sladunka medunka]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано27.03.15 20:30



А защо... защо понякога и ние самите не се разбираме?



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.03.15 20:37



Просто този свят, в който сме сега, е дуален. Доброто и злото са относителни, защото те са въпрос на възприятие. Без нито едно от тях, това, което възприемаме като добро или зло, не можем да вървим напред. И двете са в служба на това да чувстваме, да усещаме, да сравняваме. Затова правим сравнения, чрез това се учим, така се усъвършенстваме.





Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор T a n y a ()
Публикувано27.03.15 20:49



ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ... Ама най-истинската... дето ...


Неистинска има ли? М?

И не се степенува. И не се определя.
Или я има. Или я няма.
И когато я има е споделена.

:)



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано27.03.15 20:50



... Защо ли, оказва се, че промяната е много важна за нас, по важна от статуквото...



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Как си представятенови [re: T a n y a]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано27.03.15 20:55



Да. Много хубаво си го казала.





Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор azshoko (още по-нова)
Публикувано27.03.15 20:58



Нищо.
Знам, че каквото и да кажа, едва ли някой ще ме разбере, защото всеки сам достига до своята истина, но ще опитам да ти кажа моята.
Любовта е една и няма нищо божествено в нея, тя е един красив поток от енергия, наситен с много хубави емоции. Поне аз не мога да обичам много или малко, просто обичам. Не случайно ти казах за егото и притежанието. Ти замислял ли си се, защо любовта понякога боли, как може това прекрасно чувство да създава болка? Ми, любовта не боли, егото боли...тази гадна антенка, която иска собственост обсебване, на която непрекъснато трябва да и се демонстрира внимание, иначе може да сгърчи от болка човек.
Това ми е едно от постиженията с които се гордея, прекърших я..не я унищожих, но я скърших...с довода, че всеки има право на избор и не е длъжен да се съобразява с нея.
А иначе аз си обичам...много хора, животни, неща...и любовта си е вътре в мен...ако искам да я споделя с някой, а той ми сложи стеничка си я прибирам, ама тя пак си е в мен и пак ме топли и се усмихвам.
Знам, че трудно ще бъда разбрана, защото пак казвам, това си е моята истина, а до нея достигнах след хиляди Защо? Е, имам още хиляди други Защо...амаааа не се напрягам, отговорите сами си идват...
Та с две думи, любовта е една към всичко, но за да е истинска и красива, просто не трябва да се бъркат егото и чувството за притежание...: )



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано27.03.15 21:01



Как си представяте ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ

Представям си любовта като безкрайно пространство, изпълнено с нишки розов захарен памук. И то е около мен, виждам го с очите си, протягам ръка, навивам около пръста си бляскавите нишки и ги слагам на езика. В тялото ми се разнася божествената сладост на любовта. И аз се обичам. Обичам се толкова много, че даже ми остава любов, която мога да насоча навън, извън себе си и безкористно да я подаря на другите - малкото дете на съседите, безпомощната старица на улицата, сродната душа, срещната по незнайни пътища, клончето пролетен цвят...

Обичай себе си, за да можеш да обичаш и другите. Това е любовта - щом любов нямам, нищо не съм.





Тема Re: Как си представятенови [re: azshoko]  
Автор 1ombreМодератор (минаващ)
Публикувано27.03.15 21:24



Още от най-древни времена са казани тези неща, които си спомням, че съм чел някъде:

"Има 2 вида любов - причинна и безпричинна.
Льобофта м/у хората е причинна:
- Обичам те защото /и тук могат да се изброят маса причини....Напр.за чувството ти за хумор, за прическата ти, за това че готвиш вкусно и т.н. и т.н. И когато "защото" изчезне.....изчезва и льобофта с него.

ЕДИНСТВЕНАТА ИСТИНСКА И ВЕЧНА ЛЮБОВ Е ТАЗИ НА БОГА КЪМ ХОРАТА! Тя не е базирана на никакви причини. Той обича и добрите и лошите и атеистите и дори престъпниците....




Ако нямаш нещо умно да кажеш в една тема - не влизай за да я оспамваш!

Тема Re: Как си представятенови [re: 1ombre]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано27.03.15 21:36



ЕДИНСТВЕНАТА ИСТИНСКА И ВЕЧНА ЛЮБОВ Е ТАЗИ НА БОГА КЪМ ХОРАТА!


А дали има някаква специална причина Бог да обича истински и безпричинно само нас хората. Другите неща дали ги обича? Истински и безпричинно. Не би ли трябвало да обича цялото си творение? Истински и безпричинно.

Обича ли Бог?



Тема Re: Как си представятенови [re: Trickyy]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.03.15 21:40



Според мен Бог е справедлив по своему, но е ревнител, така го описват и в Библията. Наказва тези, които не са му предани.



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор HEPTAGRAM (CEFR C2)
Публикувано27.03.15 22:15



Не, не е утопия, познавам такива семейства.



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано27.03.15 22:18



Чиста като сълза.



Тема Re: Как си представятенови [re: Trickyy]  
Автор 1ombreМодератор (минаващ)
Публикувано27.03.15 22:19



"А дали има някаква специална причина Бог да обича истински и безпричинно само нас хората. Другите неща дали ги обича? Истински и безпричинно. Не би ли трябвало да обича цялото си творение? Истински и безпричинно.

Обича ли Бог?"


Бог обича не само хората, а цялото си творение.От една тревичка до слоновете и китовете.....Всичко живо.

ЗАЩОТО ТОЙ ОБИТАВА ВЪВ ВСИЧКО ЖИВО И КОГАТО НАПУСНЕ ЕДНО ТЯЛО -ТО УМИРА.




Ако нямаш нещо умно да кажеш в една тема - не влизай за да я оспамваш!

Тема Re: Как си представятенови [re: 1ombre]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано27.03.15 22:31



Точно на същата мисъл исках да те наведа, защото ти така бомбастично се изказа, че Бог обичал истински и безпричинно само хората




ЗАЩОТО ТОЙ ОБИТАВА ВЪВ ВСИЧКО ЖИВО И КОГАТО НАПУСНЕ ЕДНО ТЯЛО -ТО УМИРА.

Значи тялото, когато Бог го напусне, то умира? Тялото си остава без Бог. Значи тялото не е от Бог Започнах да се обърквам. Кой създаде тялото?



Тема Re: Как си представятенови [re: 1ombre]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.03.15 22:39



Сказанията казват, че Бог сътворил един съвършен ангел, който проявява гордост и себелюбие. Езекиил казва:

”При това, Господното слово дойде към мене и каза: Сине човешки, надигни плач за тирския цар /символ на Сатана/ и му кажи: Така казва Господ Йехова:Ти си печат на съвършенство, пълен си с мъдрост и съвършен по хубост… Ти беше обсипан с всякакви скъпоценни камъни… и със злато;… Ти беше херувим помазан, за да засеняваш; и Аз те поставих така, че беше на Божия свят хълм; ти ходеше сред огнените камъни. Ти беше съвършен в постъпките си от деня, когато беше създаден, докато в теб бе намерено беззаконие. От много голямата ти търговия напълниха всичко сред тебе с насилие и ти съгреши; затова те отхвърлих като скверен от Божия хълм и те изтребих отсред огнените камъни, херувиме засеняващи!”

(Езекиил 28:11-17)



Изход 20:4-5 казва: „Не си прави кумир или каквото и да е изображение на нещо, което е на небето горе, на земята долу или във водата под земята; да не им се кланяш, нито да им служиш, защото Аз, Господ, твоят Бог, съм Бог ревнив, наказващ деца за вината на бащите им до трето и четвърто коляно, ненавиждащите Ме и творя милост за хиляди родове, които ме почитат и спазват Моите заповеди."

Тук Бог се изявява като ревнител, защото е справедлив. Доброто и злото, както ги наричат, са само категории, които служат да се извисяваме духовно и без едната от тях, ние не можем да достигнем духовна трансформация.

Нали си спомняте как Бог изпитва вярата на Авраам?

Това, което ние категоризираме като добро или зло е всъщност дуалността на света, която води към духовна еволюция.





Тема Re: Как си представятенови [re: Trickyy]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.03.15 22:46



Телата са създадени, за да може духа ни да изпитва ограничение в тях, но и материални и телесни наслади, също и телесни болки и затова сме толкова телесно уязвими.



Тема Re: Как си представятенови [re: Lucky Eva]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано27.03.15 22:50



Телата са създадени, за да може духа ни да изпитва ограничение в тях, но и материални и телесни наслади, също и телесни болки и затова сме толкова телесно уязвими.

Обичам телесните наслади





Тема Re: Как си представятенови [re: Trickyy]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.03.15 22:51



Нормално.





Тема Re: Как си представятенови [re: Lucky Eva]  
Автор 1L ()
Публикувано27.03.15 22:58



Сине човешки, надигни плач за тирския цар /символ на Сатана/
....................................................................................................................
не е символ на сатана тирския цар, тирския цар си е тирския цар, най-обикновен човек, едно време царете са се изживявали като богове пред народа, а и няма как бог да седне да кара някъв си дребен пророк да плаши сатаната



1 Пак Господното слово дойде към мене и рече:
2 Сине човешки, речи на тирския княз: Така казва Господ Иеова: Понеже се е надигнало сърцето ти, и ти си рекъл: Аз съм бог, седя на Божието седалище всред моретата; а пък ти си човек, а не бог, ако и да си поставил сърцето си като, че е Божие сърце;


Редактирано от 1L на 27.03.15 22:58.



Тема Re: Как си представятенови [re: 1L]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.03.15 23:07



Чела съм, че Сатаната, според ангелологията и демонологията се среща с различни имена и често се отнасят за различни ангели и демони, носители на злото - той е нещо като събирателен образ на злото. В случая става въпрос за себелюбие и гордост.



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.03.15 23:13



губи ли човек усмивката си - губи любовта си. скоро го чух в един филм това и е напълно вярно. на човек не му трябва любовта на друго човешко същество ако си има собствена. ако ти подарят -вземи, но ако не ти подаряват, а ти нямаш...
а ние сега описваме най-хубавата подарена любов.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Как си представятенови [re: Lucky Eva]  
Автор 1L ()
Публикувано27.03.15 23:13



как мислиш - защо великия създател на вселената, скрит дълбоко в космоса, диктувал хилядолетия библията , в която от всяка страница ни се праска колко е свят и съвършен и е изплюл тонове плюнки по сатаната, пък не му дал една страничка място да чуем и неговата дяволската гледна точка по вселенските въпроси, това противоречи на добрите журналистически практики





Тема Re: Как си представятенови [re: Lucky Eva]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.03.15 23:20



то вече къде ли не пише, че сатаната изпълнява волята божия, просто щото той е един от ангелите- паднал, станал.. все тая. собствена воля той няма. ако заима собствена воля- отива към звяра. въобще сатаната е нещо като игра на малки вратички, като за нас.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Как си представятенови [re: 1L]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.03.15 23:21



Сигурно защото, ако някой напише за Сатаната, ще бъде анатемосан от хората, защото хората искаме да се случват позитивни неща, но повече помним лошите напрактика, защото те са ни дали най-важните за нас опит и уроци.



Тема Re: Как си представятенови [re: 1ombre]  
Автор azshoko (още по-нова)
Публикувано28.03.15 10:11



Бог обича не само хората, а цялото си творение.От една тревичка до слоновете и китовете.....Всичко живо.

ЗАЩОТО ТОЙ ОБИТАВА ВЪВ ВСИЧКО ЖИВО И КОГАТО НАПУСНЕ ЕДНО ТЯЛО -ТО УМИРА.
----------------------------
Такааа--а ти усещаш ли в какво противоречие си в момента. Значи Бог обича всичко, ти казваш, че си частица от Бога, значи самият ти си Бог, а обичаш ли всичко? Що гониш и триеш участниците тук, а не им дадеш свободата, която Бог дава с обичта си?
И друго...това значи, че всеки е Бог, добре да приемем това, ама аз като Бог не обичам всичко. Всякакви хвърчащи и пълзящи и скачащи насекоми са ми противни и видя ли ги гледам моментално да ги разкарам...изпитвам и безразличие...Та Богове ли сме? И обичаме ли всичко?
Последно...кой е Бог?
Човек изчисти си малко това съзнание...оплел си се яко...



Тема Re: Как си представятенови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано28.03.15 13:23



вероятно говориш за Стария завет, в който Мойсей преподава справедливост. в Новият Христос учи на любов.

Бог спрямо развитието на човечеството, преподава това, което е разбираемо





Тема Re: Как си представятенови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано28.03.15 14:44



Относно Божествената ревност: тя е съвършена, както и любовта му. При Него желанието да ни притежава изцяло е логично и естествено, просто защото сме Негови творения, всъщност това е най-доброто за нас.



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано28.03.15 16:56



Хубав Човек си ти.

Киро е господ бог, а пеперудата неговият пророк.



Тема Re: Как си представятенови [re: T a n y a]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано30.03.15 08:17



Има толкова понятия за любов, колкото са и хората. Всеки я пречупва през своята си призма и хоп... става съвсем различна





Тема Re: Как си представятенови [re: 1ombre]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано30.03.15 08:19



А за една Богиня-Майка - какво би казал?



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано30.03.15 10:45



Да де - ама човекът в състояние на любов не се нуждае от определения за това що е тя. Просто Е любовта. Своята си.



Тема Re: Как си представятенови [re: azshoko]  
Автор 1ombreМодератор (минаващ)
Публикувано30.03.15 11:48



"Такааа--а ти усещаш ли в какво противоречие си в момента. Значи Бог обича всичко, ти казваш, че си частица от Бога, значи самият ти си Бог, а обичаш ли всичко? Що гониш и триеш участниците тук, а не им дадеш свободата, която Бог дава с обичта си?"


Много си назад с "материала"....Аз от години пускам теми и обяснявам, това което е описано в най-древните книги. Хайде съвсем накратко:
Бог обитава във всеки човек - в Душата му.
Но на човека Бог единствено в целия животински свят е дал "Правото на Свободен Избор" и Цар УМ който да решава във всяка ситуация. Животните само следват своите вродени инстинкти - никакъв избор. Това, че Бог обитава в човека - не го прави Бог. "От кал направи Бог човека и в кал ще се превърне като умре" Което означава, че тялото е направено от всички елементи на земята и като умре ще се разпадне на тях. За да слее своето съзнание с това на Бога - трябва да се спре ума.През хилядолетията откакто съществува човека какво ли не е правил да си спре ума....И все не успява. Защото Ключът за това е единствено в ръцете на Живия Учител. Не на Христос и др. а НА ЖИВИЯ УЧИТЕЛ за твоето време. Аз получих този Ключ, но повече няма да пиша на вас - защото ме оплюхте като сектант и не знам си какъв още....


Ако нямаш нещо умно да кажеш в една тема - не влизай за да я оспамваш!


Тема Re: Как си представятенови [re: 1ombre]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано30.03.15 16:59



Аз лично съм неразделна или неразривна част с божественото...



Тема Re: Как си представятенови [re: Vitalite]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано30.03.15 17:00



Вярно. Наистина вярно





Тема Re: Как си представятенови [re: Vitalite]  
Автор T a n y a ()
Публикувано07.04.15 10:04



How deep is your love... :)





Тема Re: Как си представятенови [re: T a n y a]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.04.15 19:01



Не знам защо, но точно с теб искам да споделя това:

Тримата мъже

Първият мъж е властен,
но емоционално незрял и
поради това – често разрушителен.
Мачо, мъжът на мъжете.

Вторият мъж е чувствителен
и добронамерен.
Вината и срамът го правят слаб.
Нерешителен, подвластен на Жената.

Третият мъж е безкомпромисно верен
на себе си.
На собствената си истина, на собствения си живот.
На собствената си смърт.
Той е властен, но достатъчно чувствителен, за да чуе Жената
и да се вслушва в нея.
Ето защо Жената позволява на този мъж да я води.

Трите жени

Първата е мила и нежна, но се страхува.
Страхът я обезсилва, кара я
да се сравнява със сестрите си.
Да влиза в сделки с разрушителната сила на Мачото.

Втората жена е винаги права. И реакциите й не закъсняват.
Тя се чувства свободна и силна.
Солидарна е със сестрите си,
отказва да заговорничи.
Тя осъжда Мачото и презира Нерешителния.
Тя е гневна.

Третата жена знае силата си.
Силата на безкрайно уязвимото сърце.
Нейната сила не наподобява мъжката.
Нейната сила е тази на вътрешния център,
подчинена на мъдростта на тялото й.

Третата жена приветства
проникването на третия мъж,
той е там, за да даде,
не да отнеме.
Неговото проникване не е необходимост,
а присъствие и желание.

Третата жена е щастлива
от физическото и духовно сливане с Третия.
Защото той не я използва.
Той благоговее пред нея.

:)



Тема Re: Как си представятенови [re: Vitalite]  
Автор Eritea ()
Публикувано08.04.15 09:27



Разкошна си бе, любима


Източник?



Тема Re: Как си представятенови [re: Vitalite]  
Автор T a n y a ()
Публикувано10.04.15 11:08



Не знам защо, но точно с теб искам да споделя това:


Аз знам. :)
Защото е приятно когато човек има усещането, че е забелязан, чут, разбран...
Е, не от всички разбира се, а саааамо от някой/някоя/някои. :))))



Тема Re: Как си представятенови [re: Eritea]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.04.15 08:12



"Културата на уважението", или защо нещата се случват след като се научим да ги наричаме с истинските им имена.

Дори и това да ни лиши от нечия лицемерна усмивка и куртоазна благосклонност.



Тема Re: Как си представятенови [re: T a n y a]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.04.15 08:13



Благодаря. :)



Тема Re: Как си представятенови [re: Vitalite]  
Автор Eritea ()
Публикувано17.04.15 09:35



Оффф, трябваше да пишем тук, когато бях в сватбено настроение. Можеше да оставим нещо интересно:)))))) Здраве



Кафенце:)))))



Тема Re: Как си представятенови [re: Vitalite]  
Автор Eritea ()
Публикувано17.04.15 10:26



Бтв. случвало ли ти се е да наблюдаваш тълпата около вас, когато си с любимия?





Тема Re: Как си представятенови [re: Eritea]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.04.15 14:14



Дааа...





Тема Re: Как си представятенови [re: Eritea]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.04.15 14:14



Отново - да. :)



Тема Re: Как си представятенови [re: Vitalite]  
Автор Eritea ()
Публикувано17.04.15 20:22



иИи квооооооо



Какво забеляза, в смисъЛъ



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор Eritea ()
Публикувано17.04.15 20:41



Двама съвършено обичащи се заедно. Това ми е интересно на този етап, ако и да са ми обяснявали услужливо, че нямали работа заедно.



Тема Re: Как си представятенови [re: Vitalite]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано17.04.15 22:28



Съгласен съм.
И мисля, че първите и вторите не са станали трети, защото нещо ги е отклонило в развитието им... Но не е невъзможно пак да стъпят в правилния път и да се развият в трети.


Така мисля де, че е възможно.



Тема Re: Как си представятенови [re: elmariachi]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.04.15 00:09



Самопожертвувателната любов. Това е измерението за силата и истинността й.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Как си представятенови [re: Eritea]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.04.15 08:51



Странно е. Сякаш сме само ние в стаята.







Тема Re: Как си представятенови [re: lvony333]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.04.15 08:53



Ако се развият в Третия и Третата, Третият и Третата ще се срещнат ин реалта.





Тема Re: Как си представятенови [re: Vitalite]  
Автор Eritea ()
Публикувано18.04.15 10:12



Отиват ти, лейди:)))

Аз явно съм наблюдавала и навътре и навън:)))) Навътре е точно така, да:)))



Тема Re: Как си представятенови [re: Eritea]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.04.15 10:29



Какво се случва навътре, любов моя? :)



Тема Re: Как си представятенови [re: Vitalite]  
Автор Eritea ()
Публикувано18.04.15 10:33



Посоченото аморе- сами в стаята. Навън е също интересно- от една страна тотален респект, от друга моментална мобилизация.

Познай кой коя страна е Навътре е решаващото в крайна сметка и удоволствието, дори в играта на гледни точки



Тема Re: Как си представятенови [re: Eritea]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.04.15 13:29



Вертикала нюансира усещанията по-дълбоко от хоризонтала.





Тема Re: Как си представятенови [re: Vitalite]  
Автор Eritea ()
Публикувано18.04.15 14:25



Мммм, просто е решаващото.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.