Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 26.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема ГЗС, размисли и страсти  
Автор Nazgulll (минаващ)
Публикувано23.03.15 20:33



Т.нар барон с нови шокиращи разкрития. След като разконспирира, че дефил имал малка пишка, барона днес ни разказва каква е причината за поведението на виталите. Оказва се, че тя е прелъстена и изоставена. Ето неговия разказ:

Тема Re: Добре! [re: Vitalite]
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано 23.03.15 01:06


мда, нямаш спирка, а?

да видим цитатите от последния месец, в които аз те обиждам или пиша нещо неприятно за теб:
-
точно така - нула.

Сега да видим от твоя страна към мен за същия период(бърз преглед, не ми се занимава да търся всичко):
-гадно и лепкаво
-Бароне, ти си глупак. Завистта и злобата разболяват...
-Отвратена съм от писанията ти. Гадост.
-в поведението ти нито има намек за мъжественост, нито за почтеност..... за да съчиниш лъжите и историите си.. - тази страна ще тъне в блато, докато има такива като теб.
-натвориш толкова мерзост

Май отново ще се окаже прав народа, твърдейки, че"- Няма нищо по-отмъстително от отхвърлената жена!"
Сигурно много мъже ще се съгласят с теб, че съм глупак и без капка мъжественост, щом не съм се възползвал, но просто прецених че не си заслужава! А и като гледам последвалите събития - не съм сбъркал :)

Виж Виталке, уважавам те като човек, интелигентна жена си, приятен събеседник. И исках да бъдем ако не приятели, то поне добри познати. Но това твое наранено честолюбие те кара да се държиш по начин, който не е типичен за теб! Преодолей го! Има толкова други мъже, които те харесват и желаят - концентрирай се на тях!
Просто ме забрави - прескачай ми постингите и продължавай напред! Не е толкова трудно!!!

Редактирано от Nazgulll на 23.03.15 20:47.



Тема Re: ГЗС, размисли и страсти [re: Nazgulll]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:40



Барона е много свестен пич между другото.



Тема Re: ГЗС, размисли и страсти [re: FlLerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано23.03.15 20:41



между другото не е нито свестен, нито пич. хронологията го показва.
а пък автора на темата е болен мозък

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: ГЗС, размисли и страсти [re: coffeemate]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:45



Ама застана лице в лице с мен на една клубна среща през 2007ма година, нали? А останалите които се правиха на големи и опасни мутри се свиваха като мишки. А този Дефил е идиот който ме обвини че съм изнасилвал деца, та аз имам органическо отвращение даже и към 20 годишни като ги считам за бебета, та какво остава да правя секс и то насилствен секс с момичета под 15 години - абсурд.



Тема Re: ГЗС, размисли и страсти [re: FlLerO99]  
Автор Nazgulll (минаващ)
Публикувано23.03.15 20:48



Барона поддържаше бана на саксун. Това автоматично го прави високопарен дрисльо.



Тема Re: ГЗС, размисли и страсти [re: FlLerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано23.03.15 20:50



няма да се аргументирам. просто пак ще повторя думите си: барона не е нито пич нито е свестен. точка. а авторът на темата е много болен мозък.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: ГЗС, размисли и страсти [re: coffeemate]  
Автор Nazgulll (минаващ)
Публикувано23.03.15 20:51



Ще помоля модератора, строгия, но справедлив адекватен за едно късо банче за кофимеит, заради лични нападки.



Тема Re: ГЗС, размисли и страсти [re: Nazgulll]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:52



Е, няма съвършени хора.



Тема Re: ГЗС, размисли и страсти [re: coffeemate]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано23.03.15 21:09



А ще обясниш ли как точно тълкуваш хронологията?

защото аз виждам безкрайно търпение към нейните обиди. Ти лично можеш ли да изтърпиш някой да те обижда така един месец и да не напишеш и една обидна дума в отговор?
Абсурд, а?

Явно по твоите критерии свестни са тези, които отвръщат веднага на калта с кал?

То, като се замисля за поведението ти - май въпроса е риторичен.


А към автора на темата - никъде не пише за прелъстяване. няма такова нещо. чети по-внимателно

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: ГЗС, размисли и страсти [re: BVMunchausen]  
Автор coffeemate ()
Публикувано23.03.15 21:13



само не си пренасяй дрисните и тук. нещо не си наред с главата като цяло и май нещо ти се отключи напоследък. но това си е твой проблем и проблем на гзс. то вярно, че гули сега ти помогна да наминеш тук, но се въздържай малко.

А хитростта е ума на глупака.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.