Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 22.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Чао винови  
Автор roshava (непознат)
Публикувано24.03.15 21:00



Аре, нема ви преча, че ако ви оправя положението, йетко и прасето ще се самоубият от липса на внимание.



Тема Re: Чао винови [re: roshava]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано24.03.15 21:01



Много лесно се отказваш.



Тема Re: Чао винови [re: roshava]  
Автор Nazgulll (член)
Публикувано24.03.15 21:03



Мисля да направя скрийношот на коментара на влечугото за теб и да го пусна в отделна тема в алл.бг. Ще е баси ташака.



Тема Re: Чао винови [re: roshava]  
Автор yetti (ентусиаст)
Публикувано24.03.15 21:03



е ти през ден викаш чао, пък на ден по 10 пъти се наакваш в близост.

ела утре пак да сереш от обед до привечер през 5 минути копипейст простотии. безработна пача такава. :)



Тема Re: Чао винови [re: Lucky Eva]  
Автор yetti (ентусиаст)
Публикувано24.03.15 21:04



само не и от яденето. яденьету...



Тема Re: Чао ви [re: Lucky Eva]  
Автор roshava (непознат)
Публикувано25.03.15 17:10



Не съм се залавяла, за да се отказвам. Не ме влече да се боря с вятърни мелници.



Тема Re: Чао ви [re: roshava]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано25.03.15 17:14



На мене ти ми допадаш, независимо, че се опитаха да те очернят. Не му прави чест на мъж да говори така за жена, с когото е делил маса и легло, още повече, че ти самата пишеш тук. Ако не пишеше, върви дойди. Тогава се отвратих като четох какво е написал.
Сега, никой не те спира да пишеш тук.





Тема Re: Чао ви [re: Nazgulll]  
Автор roshava (непознат)
Публикувано25.03.15 17:16



Ако искаш, ще ти извадя всички коментари за мен, от мъже които не са могли да ме задържат или имат ... много са и всички са в хисторито на дира. Цял роман ще напишеш. ... Нооо, само ти можеш да си мислиш, че това е нещо, което ми приписва лоши качества.


Благодарение на всичките тези коментари и храчене по мен, съм бил ухажвана от не един и двама, а от дузини. Което и ще е ефекта от тема пусната в алл.бг.

Няма да се научите, че с желанието си да ми извадите очите, само ми изписвате вежди.



Тема Re: Чао ви [re: yetti]  
Автор roshava (непознат)
Публикувано25.03.15 17:19



Джуджи, ще ти пратя картичка от Виена ... щото ние безработните, си веем задниците насам натам, докато маймунки като теб бачкат и седят в нета.





Тема Re: Чао ви [re: Lucky Eva]  
Автор roshava (непознат)
Публикувано25.03.15 17:41



Лъки, всеки нормален човек, като чете простотиите които се пишат за мен, ще си направи извод за пишещият ги, а не за този за когото са адресирани. Всеки който има глава на раменете си, ако иска да си състави мнение за някого, ще чете какво той пише, а не какво се пише за него.
Дори въпросното влечуго, се запозна с мен, точно след едно такова дебилно избухване на един бивш, който беше решил да ме очерни. Ако имаше поне малко акъл в главата си, щеше да е разбрал по самият себе си, как точно действа това "очерняне" на четящите го.

Защо не ми се пише тук? Защото ми писна да чета, за тая рошла. Аман от нея. Като се появя и сумати народ започва да ме занимава с нея ... отегчена съм до смърт от нея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.