Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 30.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Бележка от Сакси  
Автор Baldrian ()
Публикувано24.03.15 19:21



Здравей, Балдриян. Как си?
Моля те, ако не те притеснявам, ще сложиш ли бележката ми някъде в клуба?

Сега прочетох, че Омбре е написал, че клубът е на път да стане ВИП. А аз мислех, че като изтече наказанието ми, ще мога да се върна и пиша точно в него. Някак го харесах и си го заплюх още като за първи път пристъпих на необитаваната му територия. Още повече, че вече е възможно да се публикуват различни теми, а не само свързани със сватбените вълнения. Точно както и аз си представях да стане.

Моля ви, не допускайте да ни бъде отнето и това място в Дир-а. Аз лично искам да пиша тук, когато се завърна. Дайте шанс на Омбре! Забелязвам положителна промяна у него. Той ще ни опознае постепенно и ще се привърже към нас дори.

Поздрави на всички!



Тема Re: Бележка от Саксинови [re: Baldrian]  
Автор yetti (ентусиаст)
Публикувано24.03.15 19:23



некой да му обясни на гея, че ако е баннат от работата, ако работи де, може да пише отвкъщи и обратно.

ако не знае как - да прати неколко голи снимки на милитъримайнд и последния ще му обясни (предполагам), как да пише и от други места, без да ходи до там лично.



Тема Re: Бележка от Саксинови [re: Baldrian]  
Автор Baldrian ()
Публикувано24.03.15 19:24



Независимо, че аз съм скептик относно очакванията и, молбата и е да я пусна...

Иначе е ясно, че ако не тук, ще се "видим" в другите клубове.

варвам, че тя ще се зарадва на поздравите ви докато е под наказание с акашиевите записи





Тема Re: Бележка от Саксинови [re: Baldrian]  
Автор yetti (ентусиаст)
Публикувано24.03.15 19:25



междудругото - думата е втелявай, от теле. тия дни мернах нещо, ама ме мързеше да пиша.



Тема Re: Бележка от Саксинови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано24.03.15 19:25



Чакаме те, Сакси!

И аз не искам да стане вип.



Тема Re: Бележка от Саксинови [re: yetti]  
Автор Baldrian ()
Публикувано24.03.15 19:27



ново инфо

тк





Тема Re: Бележка от Саксинови [re: Baldrian]  
Автор Baldrian ()
Публикувано24.03.15 19:30



Сега видях какво е написал Адекватен...за випа.

Напълно разбирам действията на Изрода, както и останалите. Напълно!

Май е редно Адекватен да се замисли какво прави, но знам, че не е възможно това!



Тема Re: Бележка от Сакси [re: Baldrian]  
Автор yetti (ентусиаст)
Публикувано24.03.15 19:34



всичко щеше да е далеч по-добре, ако не беха заебали форума много отдавна и форумния софтуер не беше от преди 15 години. да се оправят.

не е оправдание за некадърния софтуер и админ, че някой днес му екриво на кура и ще прави мизерии. утре може да се появи на случаен принцип некой дето и без причина дапочне да безчинства. не е луд тоя дето яде зелника.

Редактирано от yetti на 24.03.15 19:36.



Тема Re: Бележка от Сакси [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано24.03.15 19:36



Аз пък не го разбирам, въпреки, че ми е симпатичен като цяло, но той не търпи авторитети, дори с цената на това някой клуб да стане вип и автоматично да бъдат отхвърлени половината потребители. Ти как го разбираш, какво си мисли, че ще постигне с такова поведение освен агресия? Да не мисли, че който и да е модератор, ще търпи това. Киро няма да остави много посещаем клуб да не стане вип или поне да има модератор. Това е излишна работа за него/той да го модерира/ и повярвай ми няма как да стане за продължително време, това вече съм го осъзнала.



Тема Re: Бележка от Сакси [re: Baldrian]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.03.15 19:37



т.е. искаш да кажеш, че ВЪОБЩЕ не си разбрала нищо

А хитростта е ума на глупака.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.