Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 10.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Не разбирам  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано23.03.15 18:48



защо някои въстават срещу адекватен. Той се стреми да наложи правила, чрез които да можем да общуваме по-приятно, да няма обиди. Явно, като се спре агресията и на някои хора не им е интересно вече, защото не могат да се хранят вече с енергията на хората, която имат за цел да предизвикат.

Единственото, което не одобрявям е заключването на темите с по 100 мнения и моля адекватен това да бъде преразгледано и отменено. Аз не мога да проследявам последователността на отговорите по този начин и се губи чара от написаното и логиката.





Тема Re: Не разбирам [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 19:05



Те българите не искат да имат собствена държава, а ти ми говориш да имат модератор във форума. Който и да е модератора във форума независимо кой е и как и от кого е назначен правилата трябва да се спазват. И то даже и правилата да не са добри пак трябва да се спазват.



Тема Re: Не разбирам [re: Lucky Eva]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 19:16



Принципно спазвам може би всичките негови правила - с изключение само на едно. Всичките ги намирам за разумни - да няма обиди, да няма хапливости, да се спазва някакво що годе културно поведение... Само срещу едно негово правило негодувам открито - това за животните. Не защото публикувам снимки на животни всеки ден... нито пък ми е нужно - заради принципа.

Определено са нужни някакви правила за някакво благоприличие - от това все пак зависи приятното разпускане на всички тук - но с това за животните не съм съгласен.

Сещам се и за друго - прекалено е тираничен и трие, заключва и банва - все едно това са закони за защита на държавата... пресилено е. Нещата могат да се решават по-мъдро.

Редактирано от elmariachi на 23.03.15 19:18.



Тема Re: Не разбирам [re: Lucky Eva]  
Автор jumbles ()
Публикувано23.03.15 19:16



Ева, тази ти тема би трябвало да бъде изтрита, а ти да имаш предупреждение за бан, според правилата на оро
Ще можеш ли сега да си дадеш сама отговор на въпроса



Тема Re: Не разбирам [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано23.03.15 19:22



Напълно си прав, че българите не сме склонни да спазваме правила, затова и затъваме все повече. Демокрацията се основава на правила, не на анархия.



Тема Re: Не разбирам [re: Lucky Eva]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 19:23



"че българите не сме склонни да спазваме правила, затова и затъваме все повече"

Човекът и науката върви напред точно заради това, че не се зачитат правилата - отхвърля се старото и се върви към новото. Според правила се движат само роботите.





Тема Re: Не разбирам [re: elmariachi]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано23.03.15 19:24



И аз съм против правилото да не се пускат снимки на животни, но не съм и за това да се прекалява с тях. Животните са част от природата, не трябва да се стремим да ги избягваме, но не трябва да ги слагаме и на едно ниво с хората.



Тема Re: Не разбирам [re: jumbles]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано23.03.15 19:25



Ако прецени, да ме трие и да ме банва, ще го понеса.





Тема Re: Не разбирам [re: elmariachi]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано23.03.15 19:29



Науката върви напред, защото се гради на научни хипотези и е несъвършена. Но, тя също се основава на правила, закони, теореми, аксиоми, опити и следствия, създадени на базата на тези правила. Хаосът е висша форма на ред, която трудно осъзнаваме, защото сме ограничени.



Тема Re: Не разбирам [re: Lucky Eva]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 19:29



Прекалих само в знак на протест. Обикновено не публикувам снимки на животни за щяло и нещяло.

"но не трябва да ги слагаме и на едно ниво с хората"

Те са творения на природата, както и ние - защо да не са наравно с нас? Какво толкова ни издига над тях? Ако се вгледаш по-сериозно в тях - ще видиш, че и там има банди, хитреци, благородници и т.н. елементи от нашето общество.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.