Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 30.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Как си представяте живота си след 10 години?  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:03



Аз си го представям със 150 мм максутов-касегрейн и с някакъв огромен таблет който черпи интернет от космоса. Не знам на кой от двата етажа ще живея но с този 150 мм телескоп ще стане ежедневие да виждам пилотите на пътническите самолети в небето, а в останалото време в което не се занимавам с наблюдения или работа естествено ще продължавам да кисна в интернет през таблета. То вече основата на това бъдеще което очаквам съм я поставил като първия ми максутов-касегрейн телескоп го купих през есента на 2013та, а първия таблет макар и 7-инчов се сдобих с него през януари 2014та. Така че от тук насетне остава само да се развивам на по-мощни телескопи и още по-мощни таблети, точно това имам предвид под бъдещето за мен - телескопи тип максутов-касегрейн и огромни таблети.

Поне в областта на оптиката за 27 години откакто се занимавам с наблюдения с оптическата техника съм вървял макар и бавно но винаги напред!



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 20:06



Аз си го представям - пенсиониран... не ми се налага да работя - освен ако не го правя за истинско удоволствие... Оглеждам се за имоти в подножието на Витоша и се представям да си гледам градинката, да слушам любима музика, да медитирам и да живея напълно безгрижно



И продължавам... пътешествия, приключения, пак медитация, пак градинка и така до свършека ми



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:11



Дано се сбъдне всичко за което си мечтаеш. И аз понякога си мечтая за живот в който не работя нищо друго освен охрана или просто не работя нищо.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано23.03.15 20:16



Аз пък си се представям във вихъра си. Натрупала знание и богатство, и работеща за удоволствие, което пък ще направи почивката в градинката през свободното време, още по-щастлива.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 20:17



Чувствам се уморен и изхабен Файле... май ми е време за почивка и за истинските неща в живота. Вярно, че съм на 46 - но животът на 3-тата планета изхабява.





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: Trickyy]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 20:18



Да ама се чувствам изморен и изхабен от живота... не ме разбирай погрешно - не се оплаквам... имам достоен за уважение живот... просто ми идва в повече





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: Trickyy]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:19



Интересно, пожелавам ти успех! И аз трупах навремето знания и пари но за съжаление далеч не стигнах. Все пак през 2002ра година на 24 години бях във вихърът си както ти се изразяваш. Просто нямах грешка отникъде.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор T*S3 (ентусиаст)
Публикувано23.03.15 20:19



ей така...





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:20



Много ми е интересно какви са важните неща в живота за теб? Защото за всеки тези важни неща са различни.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 20:20



А бурният живот изхабява най-много човека... Защо ли чак сега го осъзнавам?!





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: T*S3]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:20



Мислиш ли че го постигнеш?



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:21



Това го знаех още на 19 годишна възраст че бурния живот най-много изхабява човека. Само че и аз още не съм го осъзнал, а и не мога да водя пасивен живот.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано23.03.15 20:22



не ми се мисли...

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: coffeemate]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:25



Този отговор не ми хареса. Притесняваш ме.

Само да те светна че аз предвиждам революции в живота си на стари и добре познати неща като става въпрос за технически за мен революции, иначе за истински житейски революции едва ли може и дума да става...



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано23.03.15 20:26



Ами млад си, за да се чувстваш уморен

дано да е само временна дупка. Пък от друга страна, и копането в градинката по цял ден изморява



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 20:27



Аз ги изброих. Но сега ще се пробвам да ги изброя подред по важност в този етап от живота ми:

1. Спокойствие, спокойствие и пак спокойствие. Стресът в работата най-много ме изхаби от всичко останало. Тук ще помогне градината и медитацията сред малко по-чистия въздух в подножието на Витоша (все пак не мога да се отделя от София твърде далеч). Пътешествията не са за изпускане - това осигурява страхотен релакс, а и обогатява.

2. На второ място поставям парите... и смятам че имам достатъчно, за да мога да се уединя до края на живота си, а имам и пасивни доходи, които не зависят от това дали работя или не.

Всичко останало го оставям назад... Близките ми хора винаги са на 00001 място, но след мен





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано23.03.15 20:27



няма нищо притеснително или по-точно обратното. след десет години моите 3 броя ще влязат в пубертета вкупом, а аз ще карам критическата. та- не ми се мисли...

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: Trickyy]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:27



Аз бях най-уморен на 27 годишна възраст през 2005та година. Но дълги години бях прекалявал с тренировки и с учене, та и с интернета. Баща ми е на 74 години и чак сега се умори. Така че умората може да дойде и в младостта ни и чак накрая.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: coffeemate]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:28



Аааа, това ли било. Ясно, нямам повод за притеснения за теб.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано23.03.15 20:29





А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано23.03.15 20:29



Мерси Файле. Знание си имам, пари дал Господ, предостатъчно, просто чувствам, че в момента отлагам някакси нещо, като се развърже възела 2018/19 ще се види. Дано прогнозите ми излязат верни. Ще е луд живот на средна възраст



Младостта не я отчитам като вихър, тогава липсват толкова много неща, та даже материални.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано23.03.15 20:31



Аз бях най-уморен на 27 годишна възраст..умората може да дойде и в младостта ни и чак накрая.

Абсолютно! Аз така уморена, като на 25 никога не съм била.

Редактирано от Trickyy на 23.03.15 20:31.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: Trickyy]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 20:32



Тези 46 години бяха доста интензивни откъм живот... направо го ударих през просото този живот... щастливо дество, обичан занаят, добри приятели, приключения и пътешествия... Живял съм все едно съм на 100



За копаенето, зависи как го правиш. Миналата есен градинарствах около печатницата в която работех... в извънработно време ей така за кеф. Без усилие, без да се напъвам, внимание към всеки един детайл, бавно и безусилно - без да гоня резултати...

Прибрах се после вкъщи, все едно бях в някаква дълбока медитация... нямам думи - страхотно чувство - пожелавам го на всеки.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано23.03.15 20:33



Догодина ще те потърся за напътствия в градинарството

сериозно. Решила съм да си правя малък парник, после като се науча, и градинка.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: Trickyy]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:34



Това което съм залагал като концепция в живота си резултатите от тази концепция са били видни само след 4 години време. А вече крайните резултати след доста повече години.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: Trickyy]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:35



И на мен 25тата ми годишнина беше смазваща. Почти не съм излизал от учене освен да ходя на тренировки. Сега имам много повече време и не съм уморен както тогава а съм на 37 години.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: Trickyy]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:36



Баща ми гледа градина горе в Бояна, но му сложиха водомер. Добре че имаме кладенец.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: Trickyy]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 20:37



Ама аз не съм специалист... В никакъв случай...



Но пък си мисля, че съм специалист в медитацията и разпускането - там вече съвети... МОООЖЕ



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 20:38



Подпочвените води не са за изпускане... поне по отношение на поливането





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:39



Аз навремето влезнах в сънищата на една с трансцедентална медитация. Имах специален начин да го правя. Сериозно говоря.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:40



Тая градина само ми пречи да си разполагам телескопите така както аз искам.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано23.03.15 20:40



ха! харесва ми, че залагаш концепции

и аз така. Не съм засичала времевата реализая обаче. Понякога става много бързо. Напоследък става много бързо



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: Trickyy]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:43



Още от 90те години всички изчислявам, всичко засичам, всичко описвам и даже до ден днешен водя огромен дневник което хаби много времеви и умствен ресурс.

Ако имаш намерение да ставаш богата жена това ще стане или доста бързо, или никога. Някой хора докато аз си губих времето в университета през това време станаха милионери.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано23.03.15 20:43



съм специалист в медитацията и разпускането

хехе, там трябва първо да минат гореспоменатите 10 години, тогава медитация и разпускане



честно, много ме кефи идеята за един интензивен живот, то не че сега не е такъв, просто параметрите ще са други тогава.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 20:43



Би ли разказал по-подробно медитацията, защото сънищата са проблясъци от несъзнаваното... а пък истинската медитацията пробужда и осъзнава?



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано23.03.15 20:46



сравнитено бързо станах заможна, богата не ми е било цел да ставам. Имам си всичко, че и отгоре.

От 5-ти клас си бях направила една разграфена времева линия и пласирах себе си наея за всяка година от живота ми. До към 25 стигнах тогава. И наистина, точно на 25 се получи крах.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: Trickyy]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 20:46



"много ме кефи идеята за един интензивен живот"

Разбира се, че интензивният и изпълнен с различни неща живот е нещо страхотно... просто идва време, когато ти идва да кажеш СТОП и да се отдадеш на разпускане... не защото трябва - а защото идва естествено





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:47



Накратко - влизам в алфа ниво като броя от 300 до 0 бавно и после си представям че тя съм аз и че аз съм тя влизайки в нейното съзнание докато тя спи през нощта в реално време и пускам музика през уокмена и започвам да визуализирам картини която тя сънува. После една нейна приятелка каза че това което съм визуализирал с медитацията въпросната още преди това й е казала че го е сънувала.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано23.03.15 20:48



Щом така ти е дошло, разбира се, че това е най-вярното за теб. Ще се радвам да се осъществи





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: Trickyy]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:51



При мен крахът се получи на 27. Промениха се външни и вътрешни фактори и така се провалих. Иначе до този момент и аз бях разграфил основните житейски насоки още от 1ви клас.

Това за заможна е относително понятие. Например за някой мои приятели аз съм добре като собственост и пари, за други съм направо клошар. Важното е ти да си доволна от това което имаш. На мен ми трябват два нови лаптопа, два нови телескопа и съм ок. На останалите неща които имам колкото и да са скъпи или евтини просто не обръщам внимание.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 20:55



Хахаха, един мой приятел по много подобен начин отказа жена си от цигарите



Страхотно, но това си е намеса в душата на човек... за беда това се плаща. То си е подобно на магия - пострада ли известно време след това? Случи ли се нещо негативно в твоя живот?



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор Nazgulll (минаващ)
Публикувано23.03.15 20:57



Внимание, внимание! Тази тема ще бъде унищожена след 60 коментара.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано23.03.15 20:57



Точно Файле! За придобивките. Това е преходно. За някои, дето викаш, съм бедна, за други - безсрамно богата, за мен си съм си добре





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:57



Пострадах много лошо още по време на медитациите през ноември 1995та година. Този месец тогава просто ми се губи от паметта, а съм бил на 17 години възраст и помня почти всичко още от 3 годишна възраст. А на по-късен етап имаше демон в стаята ми през 1997ма година, а през 2005та година цяла евокация с физически въздействия на злите духове и обладаване на мозъка ми от тях и от тогава съм на лекарства които струват над 1100 лева на месец. Разбира се не само медитацията е причината за тези злини които ми се случиха, а и много други неща като носене на пентаграм, слушане на сатанинска музика и още и още...



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: Nazgulll]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:58



Еееми, това е положението.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: Trickyy]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 21:00



Ако използваш парите за разумно и пропорционално харчене на придобивки то умна жена като теб никога няма да разбере какво е това липса на нещо. Но ако започнеш да трупаш излишъци тогава ще се породят дефицити заради тях.





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 21:04



Тези неща се плащат скъпо... имам предвид намесата в друг човек... има много начини, но се плащат... Това твоето само частично е било медитация - другото е просто намеса в неща, които друг човек просто няма място там.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 21:06



Много я обичах и затова го направих. Именно от нея и от брат й тръгнаха нещата към сатанизма и нацизма в моя живот. Цената я платих с тежка диагноза и може би чак сега 20 години след тези събития вече излизам от тази дупка.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 21:11



Моли се да е само това... Наистина тежки последствия има от това да се месиш в неприкосновените неща у друг човек. Дано да си си извадил поука... Чел съм и за много по-тежки. Лично аз ти пожелавам щастие и хубав живот - но тези неща не зависят от добрите пожелания. Просто последствията са чисто природен отговор.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано23.03.15 21:12



Ако използваш парите за разумно и пропорционално харчене на придобивки то умна жена като теб никога няма да разбере какво е това липса на нещо. Но ако започнеш да трупаш излишъци тогава ще се породят дефицити заради тях.


Пазя баланса засега





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 21:15



За съжаление си прав. Последното усетено от мен демонично присъствие освен ако не е плод на фантазията ми беше през октомври миналата година. Следствие слушане отново на сатанинска музика. Стратегическата позиция на силата която усетих ясно и недвусмислено показваше че не е плод на въображението ми. След като застанах там на това място в дворът ни тя изчезна, разбира се спрях да слушам и съответната група която и през 90те години е привличала духове в къщата ми...



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано23.03.15 21:23



Не си го представям много по-различен от сега.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: kakavprekrasenden]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 21:24



И аз не си го представям много по-различен от сега, само че мисля че ще имам още по-голям напредък с телескопите и компютрите.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано23.03.15 21:34



Тебе те кефат и вероятно ще имаш. Мен напоследък ми е малко апатично и сигурно затова ми секна визията за бъдещето. Все пак, мисля, че отдавна ще съм спрял цигарите и ще съм станал сънгейзър





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано23.03.15 22:03



... успял (нормално имам предвид)... и работещ за удоволствие...


Естествено бих искал да покоря още доста места... ама да не се заричам... като намеря време... ще действам

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор HEPTAGRAM (CEFR C2)
Публикувано25.03.15 14:43



Аз се чувствам така след сноубордиране с добри приятели. Без да гоня резултати, добре го каза. Ти си щастлив човек.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор M1l1tary M1nD ()
Публикувано25.03.15 17:26



Не си го представям. Представям си го до 1-2 години, дотам ми стигат плановете - стремя се към конкретни резултати.

Back to the drawing board!


Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано25.03.15 18:04



Не искам да бъда черногледа, но не си представям да е по-добре.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: HEPTAGRAM]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано25.03.15 18:21



Нали... без зор - просто се пързаляш и като се умориш се наслаждаваш на гледката и се отдаваш на релакс. Обикновено знам, че съм щастлив човек... ама понякога го забравям





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор HEPTAGRAM (CEFR C2)
Публикувано25.03.15 19:16



Представям си се образован и семеен, със собствен дом, добри приятели, и лична сфера на влияние, емигрирал, и здраво стъпил на щатска земя.

Също така остарял, но помъдрял.

Вътрешно пречистен, преживял духовен и физически

.

С нов, по-мек , 5x по-скъп от сегашния ми, и, надявам се, много по-качествено изработен, а също така и Рип Кърл маска с диоптрична фотоплака и мощен ултравиолетов филтър, нова Росиньол грейка, такива неща...

По-малко материалистичен, по-просветен духовно.

Избягал от посредствеността, по-близо до планината, по-близо до Бога.

Овладял духовните чакри, и физическите асани...

По-гъвкав, по-пластичен, по-енергичен, по-здрав, по-удовлетворен от живота, постигнал своята цел...

ACTFL S, десетото и последно ниво по Английски, което се дава от Американския Съвет по Обучение на Чужди Езици.

В момента нивото ми е между 9 и 10... искам да покоря последното, и да емигрирам от България, нашата мила родина!

Искам да емигрирам в САЩ, защото:






Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор HEPTAGRAM (CEFR C2)
Публикувано26.03.15 12:19



Никога не е лошо да ти го напомнят.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: HEPTAGRAM]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано26.03.15 13:26



Определено. Благодаря ти.





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: elmariachi]  
Автор HEPTAGRAM (CEFR C2)
Публикувано26.03.15 14:47



Разбира се, не го споменавай...





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано27.03.15 06:15



...детето пораснало и си поело пътя, а аз свободна и безгрижна... Все още работеща без проблемите,които имам сега... С две красиви нови коли и малка къщичка в отдалечен градски квартал...

с градинка, с лехи с доматки и краставички, ягоди ... И може би домашна оранжерийка с възможност за ползване на т.нар парников ефект... Много ли искам? Не, скромни мечти...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема мда,нови [re: HEPTAGRAM]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано27.03.15 12:19





ПРАСЕТАТА МАРШ В КОЧИНАТА!
Този клуб е за хора!!!

Хайде грух-груух и в кочината! Тук нямаш работа!!!!




Редактирано от 1ombre на 27.03.15 21:28.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.03.15 21:16



Току-що една клубарка от друг клуб е пусала този линк за първата кола, създадена от 3Д принтер:



Чела съм за произведения на изкуството, за къщи, създадени от 3Д принтери.
Представяш ли си до каква безработица би довело това?



Тема Донови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано28.03.15 00:48



ПРАСЕТАТА В КОЧИНАТА! ТАМ ИМ Е МЯСТОТО!!!



Тук е за хора.

ХАЙДЕ ГРУХ-ГРУХ И ИЗЧЕЗВАЙ В КОЧИНАТА!


Редактирано от 1ombre на 28.03.15 05:07.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: sladunka medunka]  
Автор HEPTAGRAM (CEFR C2)
Публикувано28.03.15 01:15



Имаш много хубави мечти, само бих си позволил да добавя и чили към лехичката с доматките.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: HEPTAGRAM]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано28.03.15 01:55



Искаш да емигрираш в империята на злото,

последният век, заради мира и свободата?!?!
Държавата взривила двата небостъргача на собствената си територия и обичаш истината и познанието?!?!
да не продължавам с десетки подобни...

ти си велик шегаджия, признавам те!

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: HEPTAGRAM]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано28.03.15 05:55



... Чили? Може... Пропуснала съм го, но? Пълно щастие няма...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: sladunka medunka]  
Автор HEPTAGRAM (CEFR C2)
Публикувано28.03.15 18:54



Аз бих си отглеждал чили, напоследък това е новата мода, имат много витамин Ц, и от лютивото се освобождават ендорфини в организма.

Редактирано от HEPTAGRAM на 28.03.15 18:55.



Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: HEPTAGRAM]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано29.03.15 00:18



добре, ще си сложа и една лехичка с чили в мечтитедоматки, краставички, чушки и чили...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор 1L ()
Публикувано29.03.15 00:22



Как си представяте живота си след 10 години?

мрътав





Тема Re: Как си представяте живота си след 10 години?нови [re: FlLerO99]  
Автор sasasas (новак)
Публикувано08.04.15 13:49



След десет години ще съм на 40. Не мисля в толкова далечна перспектива, бате. Мисля още да спортувам активно, работата сигурно ще е друга. Ще пътувам също.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.