Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 28.09.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Последните ми 3 години бяха революционни за мен  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 19:42



Никога както през последните 3 години в живота ми не са се случвали толкова много промени и то положителни промени както от 2012та досега. Всичко на практика е променено от жилището до техниката и дрехите. Навсякъде всичко е значително подобрено включително компютри, музика, дрехи, оптически прибори, книги. Единственото което не е направено не е купена нова кола.



Тема Re: Последните ми 3 години бяха революционни за меннови [re: FlLerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано23.03.15 19:44



и при мен така. абсолютно революционни или по-скоро се видя резултата от моята еволюция ... или инволюция... ще се разбере накрая, някои ден

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Последните ми 3 години бяха революционни за мен [re: coffeemate]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 19:47



Според мен би трябвало резултатът да го видиш веднага, или бъркам? Какви промени настъпиха при теб?

Аз например минах от разбрицан настолен компютър на два нови лаптопа плюс един купен на старо и на таблет. В областта на наблюденията минах от зрителни тръби-рефрактори направо на телескопи-рефлектори. В областта на музиката минах от Слеър на Рамщайн което си е сериозен скок. Има и други промени например цялото ми битово оборудване е чисто ново.



Тема Re: Последните ми 3 години бяха революционни за мен [re: FlLerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано23.03.15 19:51



о, ще стане много личен разговора. просто констатирам факта, че главоломно се преобърна живота ми. според мен е еволюция, но когато правиш нещо ново- нещо старо си отива. а това са трусове, които ще окажат влияние върху новото. няма не-изстрадана еволюция

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Последните ми 3 години бяха революционни за мен [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано23.03.15 20:04



Файлче, само да си здрав, постепенно ще си купиш и нова кола.





Тема Re: Последните ми 3 години бяха революционни за мен [re: FlLerO99]  
Автор Цар Из род ()
Публикувано23.03.15 20:05



Евала.

Ай да оправите вече никовета на кирилица, а?


Тема Re: Последните ми 3 години бяха революционни за мен [re: coffeemate]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:07



Разбирам накъде биеш, това са си твои лични неща които нямам намерение да разисквам.

А това че заради новите неща в животът ни умират известна част от старите си напълно права. Аз например сега не мога да си представя да седна да гледам самолетите със старата си зрителна тръба, нито ми е особено интересно да слушам повече Слеър въпреки че те скоро ще издадат нов вероятно последен албум.



Тема Re: Последните ми 3 години бяха революционни за мен [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:07



Сигурно си права, засега в момента нова кола просто не ми трябва, но сигурно си права.



Тема Re: Последните ми 3 години бяха революционни за меннови [re: Цар Из род]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано23.03.15 20:09



Благодаря. Скокът от ЗРТ 457 М на Ц90 МАК си беше скок от далекоглед към истински телескоп. А скокът от разнебитен настолен компютър купен през 2000та година към два нови лаптопа също е сериозен скок. Скокът от Слеър на Рамщайн е направо скок от метъла на 20ти век направо в метъла на 21ви век.



Тема Re: Последните ми 3 години бяха революционни за мен [re: FlLerO99]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано23.03.15 20:12



На теб поздравления за положителните промени



Аз забелязвам цикъл от около 7 години при мен. 1999, после 2006, 2012 и 2018/19 очаквам друга промяна. Отсега знам каква е тя, просто трябва да си дойде времето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.