Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:59 01.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема всъщност, що не отидем  
Автор jumbles ()
Публикувано22.03.15 06:50



Имаш предупреждение да престанеш да предъвкваш мода, ако не искаш БАН и триене.

Редактирано от 1ombre на 23.03.15 03:22.



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: jumbles]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано22.03.15 09:19



Аз съм против, ще пиша във форумите на Шоколада.



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: jumbles]  
Автор no effort (обективен)
Публикувано22.03.15 10:27



Точно така, идеално ни пасва. Шантавко



йййййййййййййййййййxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Редактирано от 1ombre на 23.03.15 03:13.



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: FlLerO99]  
Автор jumbles ()
Публикувано22.03.15 10:39



ок, Файле, ама гледам сериозно си пишеш и тук



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: jumbles]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано22.03.15 10:40



За твое сведение въобще не пиша сериозно тук, например да виждаш даже и една заглавна тема тук в клуба която да е пуснат от мен?



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: FlLerO99]  
Автор jumbles ()
Публикувано22.03.15 10:42



близо десетина мнения за по-малко от час, на мен ми изглежда сериозно
както и да е ... забрави



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: jumbles]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано22.03.15 10:43



да ти имам критериите за сериозност.



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: FlLerO99]  
Автор jumbles ()
Публикувано22.03.15 10:44



и за какво са ти ... какво ще ги правиш, като ги заимаш?



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: jumbles]  
Автор Baldrian ()
Публикувано22.03.15 11:03



да, трябва да се изнасяме...

аз съм за. може и тук, но нямам против и шантавия.





Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: Baldrian]  
Автор jumbles ()
Публикувано22.03.15 11:11



да, може и там, макар че "клюкарник" като заложена енергетика, малко ме притеснява
истината е, че без модератор няма да ни оставят, доста незрели индивиди се навъртат наоколо за да се получи

ако се преместим ... добре трябва да обмислим тактиката си



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: jumbles]  
Автор Baldrian ()
Публикувано22.03.15 11:15



понеже последното мнение е от три години с едно изключение. едва ли някой би имал претенции и за тематиката.
но където...няма значение


ще се намерим.

баси чергарите сме



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: jumbles]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано22.03.15 11:15



Клуб за попържни решава всички проблеми като с магическа пръчка. И появяващите се в гугъл простотии, които притесняват Киро. Поне клубът е предназначен точно за това. Както и наличието на модератор там изглежда безсмислено и т.н. Иначе на мен ми е все тая дали ще има модератори, или не, кой ще е и т.н. При всички случаи е весело.



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: jumbles]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано22.03.15 11:17



Киро модерира такива клубове без модератор.



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: kakavprekrasenden]  
Автор jumbles ()
Публикувано22.03.15 11:21



е да, ама той май е вип



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: Baldrian]  
Автор jumbles ()
Публикувано22.03.15 11:24



е ми, нека още малко предложения се съберат, да си пуснем тема и всеки да си каже къде ... гледаме резултата и решено





Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: Lucky Eva]  
Автор jumbles ()
Публикувано22.03.15 11:29



модерира, ако бъде викнат или някой му дудне непрестанно
не му е по силите най-малко да наблюдава всичките клубове без модератор или с вече фиктивен такъв



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: jumbles]  
Автор Baldrian ()
Публикувано22.03.15 15:26



аз съм за, но в крайна сметка решението ще е на Киро...ние можем да си изберем клуб, мод и т.н., но едва ли някой ще ни пита...
но съм твърдо за опита.



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: Baldrian]  
Автор jumbles ()
Публикувано22.03.15 18:19



определено и аз съм твърдо за опита



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: jumbles]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.03.15 18:45



всъщност не виждам абсолютно никаква причина да се местим. първо- киро ще ни направи същия номер и второ- по-добър модератор от адекватен към момента няма! и трето- той показва развитие. а вие ще покажете ли такова?

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: coffeemate]  
Автор jumbles ()
Публикувано22.03.15 19:07



вероятността киро да се съобрази с избора ни, ако е е разумен, не е никак малка
и понеже така и така си се разговорила ... би ли ми стифирала показателите ... така набързо ... по които се определя добрия модератор според теб



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано22.03.15 19:11



Забелязва се някакво развитие у модератора, наистина.
В момента всеки може да си отвори тема и да се изкаже..., какво повече му трябва на един списвач на мнения по всичкология?
Триене/чистене на теми винаги ще има, когато е в някакви граници е нормално...
А и въобще не виждам полза от поредна буря в чаша вода...

Отдавна Айнщайн е казал кои са безграничните. Директната битка с тях е техен успех. Аз поне, до сега не знам някой да е постигнал тук някакъв успех в тази насока...



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: jumbles]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.03.15 19:14



затова ми е гадно, че изтри адекватен оная тема на полиденсващия... там писах и писах и подробно и сбито. сега ще се повтарям

за мен адекватен е добър модератор защото:
1. не принадлежи на никой лагер/отбор/клика/групичка и т.н.
2. не банна файла, който му е антипатичен. т.е. показва принципност
3. както се вижда- склонен е да се променя- това оня ден не го знаех, сега вече и това мога да добавя
4. не ми пречат неговите странности- въобще не му чета темите и въобще не ме вълнува кой-какво смята за правилно и неправилно. гледам и той не се натрапва на моето възприятие за света.
адекватен стои много по-високо от медунка, киро и безсънна към днешна дата като качество на модерирането. сега, че се поддава на провокации- ще го преодолее този момент ми се струва. а и друго- неговите банове са едни смешни от по три дни и уж банва, а хората пак тука. т.е. с тези банове се шегува направо. бих казала даже, че изглежда добронамерен. е, че е луд- луд е. ама то кои сме точно пък ние да му намираме кусури



А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 22.03.15 19:18.



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.03.15 19:17



заеби... на хората им трябва да усещат, че владеят положението, владеят масите... айде да ходим тук и там... айде това, айде онова... аз да не съм пумпал, че ще ме водят за носа заради удовлетворяване на нечии капризи. докато тук не стане вип- ще остана. стане ли вип ще се местя и то заради йети и други, които нямат достъп до вип зона.

ама аз нали съм един улегнал човек....



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: jumbles]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.03.15 19:24



между другото, често най-лесния избор е най-грешния. а най-лесно е да си съберем багажа и айде на друго място. ама в случая не виждам никакви предпоставки за такова действие от моя страна.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: coffeemate]  
Автор jumbles ()
Публикувано22.03.15 19:31



нямах предвид да изброяваш добродетелите на оро стоящи в твоите очи, а принципно визията ти за добър модератор или да разбирам, че двете се припокриват т. е. за теб добрият модератор е да не принадлежи на лагер, да не баннва Файла/т.е някаква имагинерна принципност, щото да не напомням какво му седи в подписа и какво прави всъщност/и да е склонен на промяна независимо в каква посока, така ли



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: jumbles]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.03.15 19:37



а, не разбрах, че искаш да си говорим по принцип как и какво.

еми по принцип добрия модератор е съвкупност от много неща. ако почна да изброявам ще стане дълго и широко, а от теории файда йок

освен това- за един успешен клуб си трябва и читави потребители. модераторът е само за рамка сложен. под читави имам предвид- в никой случай да не са еднотипни, напротив. но поне 90 % от тях да нямат проблем със самоунищожението. ако прекалено много станат тези склонни към самоунищожение- ще се разпаднем и клуб няма да има....

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: coffeemate]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано22.03.15 19:38



Струва ми се най-трудно за един модератор да определи кога да почне да предупреждава, да трие, да банва. Не говоря сега за Адекватен, по принцип. Примерно някакъв диалог, който постепенно загрубява. Ако се намеси още в началото, яко ще изпоснее клуба, ако е по-натам, кога някой си изпусне нервите, няма да е честно спрямо едната от участващите страни, но не може да стои така и да гледа безучастно. А бе кофти работа, особено и участниците ако са малко алимутикокО.

Редактирано от kakavprekrasenden на 22.03.15 19:39.



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: kakavprekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.03.15 19:47



разбрах те. това в един свободен клуб няма кой да го ограничи като поведение, нали така? а ние нали искаме свободен клуб? значи ще се търпим. което означава- щом аз мога да обиждам- ще търпя и мене да обиждат. много е просто. плюс това- който и да е модератор си има личен живот- не може да виси в клуба и да дебне за всяка дума.

то е като с децата- едно ще е по-свито, друго ще е по-напористо и може да се налага на другото. ако родителя постоянно се намесва, за да раздава правосъдие- това, закриляното ще свикне да се осланя цял живот на нечия закрила, нали? а в обществото кой ще го пази? нали трябва да се научи да се справя и само.

та- остави това с намесата в "играта на децата". не е работа на модератора да се намесва там. освен личното инфо, разбира се.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: coffeemate]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано22.03.15 19:50



Да, това не е лошо, малко по-директно.



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: kakavprekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.03.15 19:54



ще ти дам пример с мен. в началото въобще не бях така груба. освен с една леля в едни друг клуб, който не е споделено. но в споделено си бях напарво кротка. една потребителка ми се качи на главата, буквално. аз възроптах на модераторката- ако се върна да ти покажа колко културно и възпитано съм и говорила на модката, а тя колко арогантно и високомерно- няма да повярваш. е, понеже ми се каза- нежните душици да си ходят, тук хората трябва да се чувстват добре и да си говорят както си искат- се наложи да се променя. до неузнаваемост- с времето. сега съм много доволна- мога и тако и вако. благодарение на няколко човека аз спечелих, защото се промених без да огрубявам вътрешно. те, учителите ми, останаха на същото ниво.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: coffeemate]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано22.03.15 20:07



Честно казано, вече не ме интересуват стари истории. По едно време четях стари теми, беше ми интересно. Но наистина мисля, че не може да се схване кой знае що, ако човек не е присъствал, а някой да ми разказва, също вече не искам.
Относно историите с караниците в Споделено, така и не успях да ги прочета целите теми, макар че на няколко пъти захващах. Ако ме питаш мен, забрави. Вече тия събития, както казваш, са изиграли положителната роля върху теб. Друго не е важно.



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: kakavprekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.03.15 20:10



само дадох пример. не съм искала да вземаш страна, отношение или нещо подобно.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: jumbles]  
Автор yetti (ентусиаст)
Публикувано23.03.15 00:14



дреме ми къде ше ви ебавам.



Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: yetti]  
Автор jumbles ()
Публикувано23.03.15 08:09



щот си тъпигьоз





Тема Re: всъщност, що не отидемнови [re: kakavprekrasenden]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано23.03.15 08:41



"Струва ми се най-трудно за един модератор да определи кога да почне да предупреждава, да трие, да банва."

Да, но може да се заключи тема, когато се прекали - неприятното е да бан и триене.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.