Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 28.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема да се пробваме с поискване  
Автор jumbles ()
Публикувано16.03.15 07:17



смъкването на вип-а на Приятели, м?



Тема Re: да се пробваме с поискване [re: jumbles]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано16.03.15 08:55



Ако пишем там - пак ще ни нахарзулчат "Адекватен" с безумните си простотии.
Иначе да - подкрепям.



Тема Re: да се пробваме с поискване [re: elmariachi]  
Автор jumbles ()
Публикувано16.03.15 09:15



то където и започнем да пишем из дир-а, "Адекватен" може да ни бъде нахарлузен
вариантите са или кардинално да се изнесем от дир-а или да си отстояваме и грижим за избраното клубче тук, щото с тази свободия дето си я позволяваме ... Киро ще ни гъбарка до дупка



Тема Или [re: jumbles]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.03.15 10:58



ние ще го гъбаркаме до дупка, вече е компрометиран достатъчно


Никакво искане и молене, просто няма нужда Клуб след клуб докато бъдат блокирани всичките - после лека му пръст на ДИР-а



Тема Re: Или [re: Buduhcko npace]  
Автор jumbles ()
Публикувано16.03.15 14:47



мене нещо тази преспектива никак не ми допада
изобщо не ми се мерят разни работи дето ги нямам с киро и не ми се руши заради тая тъпотия
ти кво откачи бе



Тема Re: да се пробваме с поискване [re: jumbles]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано16.03.15 15:57



то където и започнем да пишем из дир-а, "Адекватен" може да ни бъде нахарлузен
вариантите са или кардинално да се изнесем от дир-а или да си отстояваме и грижим за избраното клубче тук, щото с тази свободия дето си я позволяваме ... Киро ще ни гъбарка до дупка


Аз доколкото съм запознат, когато някой поиска промени в дира тогава администрацията се приканва към провеждането на избори. Например да се направи гласуване за това, кой да бъде модератор в клуб приятели? След гласуването резултатите от вота съответно се анализират и избрания от всички модератор си заема своя пост. Може и да има разочаровани, но мнозинството по-принцип печели.

И за това трябва да има достатъчно на брой хора, които да поискат да гласуват за нов модератор на клуб приятели и прочие подробности, така че администратора да може и той да си върши своята работа. А не той да ходи след "групичката" отцепени от клуб в клуб. Един вид да има ред така да се каже. И при това положение предполагам и администратора ще е доволен от създадените вече правила и съответното мнозинство от юзъри също ще са удовлетворени...



Тема Re: да се пробваме с поискване [re: filmfest]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано16.03.15 16:13



Оня ден Адекватен беше писал, че има 50 ника. Не знам дали пак той няма да ни е модератор, при евентуално гласуване. Другите по колко ника имаме, да преброим?



Тема Re: да се пробваме с поискване [re: kakavprekrasenden]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано16.03.15 16:35



Ти може би до сега не си гласувал за модератор в дира и за това така говориш на шега. Аз обаче съм участвал в такива избори в клуб Астрология. Става въпрос за 2004-та година. Тогава моята позиция беше на въздържал се, защото не исках модератор. Но хората си искаха и си гласуваха. И тогава избрания модератор от мнозинството се погрижи в клуба да пишат само регистрирани потребители с което спама намаля. Общо взето е така, модератори вече задължително има навсякъде в нета поради опасност от спам, а не, че някой иска да бъде тартор над дадена група и прочие приумици. В този смисъл има и места където се пише и без модератор, но спама, като нарастне такъв винаги се появява. Че то само преди 1 години в клуба на купонджиите преди той да стане ВИП почти задължително си беше да се пише по тематиката на клуба. И тогава само Роксана беше тази, която всъщност разврати клуба и за което той си и стана ВИП. Че ако ти не се сещаш за тогава, аз да ти напомня.



Тема Re: да се пробваме с поискване [re: filmfest]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано16.03.15 16:39



Какво имаш в предвид под регистрирани потребители? Регистрации или...



Тема Re: да се пробваме с поискване [re: kakavprekrasenden]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано16.03.15 16:45



Преди време в клубовете можеше да пиеш всеки само като цъкне върху дадена тема и въведе име за потребител без никъде другаде да се регистрира. По този начин всеки можеше да си пише с различни имена, каквито си поиска и тогава на началната страница името му излиза в word вариант, а не болтвано и оцветено. Назад в архивите на клуба могат да се срещнат всякакви такива теми публикувани от нерегистринари потребители. Те не са изтрити и все още свободно могат да се четат, като история на клуба.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.