Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 26.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Свагбени вълнения  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:09



и акашиеви записи .

Въпросът е как се отразиха вашите сватбени вълнения върху акашиевите ви записи и обратно- акашиевите ви записи върху сватбените ви вълнения?

По тематиката на клуба съм. Имам и още няколко въпроса.

Къде бихте настанили на сватбеното си тържество кокошките на баба си, котката на пра-баба си и конят на съседа?

И въпрос към новият ни мод- Как се отразиха неговите акашиеви записи върху брачния му живот, а също и от къде фигурира тази ненавист към животните и какъв е бил в предишен живот според акаша?

Темата е сериозна и филокофска. Подходете с респект!



Тема Re: Свагбени вълнения [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 21:13



Админа не отговаря на въпроси. Той банва.



Тема Re: Свагбени вълнения [re: blood2]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:15



Ти как би го свързал това с неговите акашиеви записи?
Ако говориш за Оро, той вече ме банна от Приятели, но аз искам само просвещение от него. Толкова ли е лошо това?



Тема Re: Свагбени вълнения [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 21:16



Такъв му е късмета. На клуб психоанализа назначиха Дарксайд.



Тема Re: Свагбени вълнения [re: blood2]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:17



Абе ясно е. Подбират мъдреци.
Според теб на сватбите могат ли да присъстват и домашни любимци?



Тема Re: Свагбени вълнения [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 21:18



Не.



Тема Re: Свагбени вълнения [re: blood2]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:21



Е, защо?
Какво би попречил един кон или магаре напр.?



Тема Re: Свагбени вълнения [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 21:21



Трябва да се обединяваме, а не да се нападаме един друг. Най-успешният начин за подчинение е принципът - "Разделяй и владей" - когато една част от една група се настрои спрямо друга част от същата група.

Що се отнася до животните, смятам, че наистина тук не е клуб с животинска тематика и такива теми не че са недопустими, но не мисля, че трябва да преобладават. Но не бива и хора да се банват, че пускат снимки на животни. Естествено, и със снимките не бива да се прекалява. Все пак, животните са част от хранителната верига и колкото и да се стремим да заменим човешка любов с животинска, има нещо непълноценно в такава любов. Животните нямат цветни аури, което за мене отговаря на много въпроси.



Тема Re: Свагбени вълнения [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 21:22



Хората не се обичат помежду си. Нека първо това се научат и после да обичат животните.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:28



Принципът е ясен. Очакваш ли възприемане от новият ни мод?

А забелязваш ли и друго, че тъпите забрани водят само до едно...Никъде другаде се е говорила толкова за животни, колкото откакто Оро опита да накара Експат да си изтрие аватаара и започна да си измисля правилници



Иначе нямам нищо против, ако успееш да му го обясниш. Аз лично след опитите си спрямо отношението му към Файла, знам, че нямам шанс...

А по темата какво ще кажеш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.