Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 24.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Свагбени вълнения  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:09



и акашиеви записи .

Въпросът е как се отразиха вашите сватбени вълнения върху акашиевите ви записи и обратно- акашиевите ви записи върху сватбените ви вълнения?

По тематиката на клуба съм. Имам и още няколко въпроса.

Къде бихте настанили на сватбеното си тържество кокошките на баба си, котката на пра-баба си и конят на съседа?

И въпрос към новият ни мод- Как се отразиха неговите акашиеви записи върху брачния му живот, а също и от къде фигурира тази ненавист към животните и какъв е бил в предишен живот според акаша?

Темата е сериозна и филокофска. Подходете с респект!



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 21:13



Админа не отговаря на въпроси. Той банва.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: blood2]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:15



Ти как би го свързал това с неговите акашиеви записи?
Ако говориш за Оро, той вече ме банна от Приятели, но аз искам само просвещение от него. Толкова ли е лошо това?



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 21:16



Такъв му е късмета. На клуб психоанализа назначиха Дарксайд.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: blood2]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:17



Абе ясно е. Подбират мъдреци.
Според теб на сватбите могат ли да присъстват и домашни любимци?



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 21:18



Не.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: blood2]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:21



Е, защо?
Какво би попречил един кон или магаре напр.?



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 21:21



Трябва да се обединяваме, а не да се нападаме един друг. Най-успешният начин за подчинение е принципът - "Разделяй и владей" - когато една част от една група се настрои спрямо друга част от същата група.

Що се отнася до животните, смятам, че наистина тук не е клуб с животинска тематика и такива теми не че са недопустими, но не мисля, че трябва да преобладават. Но не бива и хора да се банват, че пускат снимки на животни. Естествено, и със снимките не бива да се прекалява. Все пак, животните са част от хранителната верига и колкото и да се стремим да заменим човешка любов с животинска, има нещо непълноценно в такава любов. Животните нямат цветни аури, което за мене отговаря на много въпроси.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 21:22



Хората не се обичат помежду си. Нека първо това се научат и после да обичат животните.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:28



Принципът е ясен. Очакваш ли възприемане от новият ни мод?

А забелязваш ли и друго, че тъпите забрани водят само до едно...Никъде другаде се е говорила толкова за животни, колкото откакто Оро опита да накара Експат да си изтрие аватаара и започна да си измисля правилници



Иначе нямам нищо против, ако успееш да му го обясниш. Аз лично след опитите си спрямо отношението му към Файла, знам, че нямам шанс...

А по темата какво ще кажеш?



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано16.03.15 21:29



... Подходих с респект и дълбоко уважение към гореспоменатата тема! Истината е, че не знам какво означава туй „акашиеви записи”,но си мълча през цялото вземе, за да не мъ помислят за проста

особено бившия ми колега, Модераторът! Изглежда ми много йерудиран и начетен, много умен и даже подозирам, акашиевите са негови... Защо ли? Мизащото прост човек не може да намери,превежда и публикува такава сложна материя като гореспоменатите записи... Но... Да се завърнем към тематиката на клуба, а именно, как акашиевите .....се отразиха на брака ми... Невероятно заздравяващо, направо сплотяващо, за една нощ, от бивша изстинала откъм страсти двойка, се превърнахме в едно цяло... Незнам сега на кого да се отблагодаря, на Кирцата ли, този титан на мисълта, този Арбитер елеганциарум, този фин познавач на човешката душа,бих го намерила и лично отблагодарила, ако не мислех, че магията на сплотяването дойде от бившия ми колега и акашиевите досегът с този магьосник опората, която имах в негово лице, много ми помогна... Тя направо ме метна в прегръдките на бившия и О,чудо, той отговори на тях, толкова пламенно,колкото никога досега!
Сполай ти, Модераторе, сполай ви Акашиеви( тъй и не разбрах кво значи, ама има много притегателен ефект)
Авторско право! Моля никакъв копи пейст!Ще се глобяваме!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно

Редактирано от sladunka medunka на 16.03.15 21:31.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 21:30



Не е толкова просто.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:32



Ето това се казва отговор!
Много съм доволна!

Направо занемях и ще медитирам известно време. Дано всички ги сполети това щастие от акаша и сватбените вълнения!



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: blood2]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:32



Не е. Тематиката е сложна. Затова искам и просвещение.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано16.03.15 21:34



...ебаси, трябваше да е забавно

не е задължително да е верно мисля, че и други са усетили „затягащата” сила на Акашиевите, моля, да споделят!!!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 21:34



Тоест искаш да променяш гените на хората.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 21:38



Аз съм против модератор изначално.

Що се отнася до Адекватен, продължавам да вярвам, че е добър човек, просто живее в страна, където има ясни правила, там е и успял и счита, че чрез правила се постига всичко. Не, че е лош, просто смята, че така може да превъзпита хората от клуба. Мисля, че греши, че може да го постигне и това го ядосва и амбицира едновременно. Мисля, че е много темпераментна личност, но в никакъв случай не е злобен. Грешни са му подходите, обаче. Изначално греши и за Файла.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:39



и си е



но има и риск. Могат да те цапнат с някой акаш докато се вълнуваш бившите колеги



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: blood2]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:40



не мога!

а ти?



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 21:40



Няма тогава как да искаш да просветяваш хората.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:41



нищо против...

нали знаеш за пътя към ада





Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 21:43



Принципно важи за всички ни това за ада, не само за него. И за мене е важало много често в живота ми. Не случайно Бог проповядва смирение, не намерение.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:46



със сигурност



добре, как да подходим в случая? единият вариант е смирено да послушаме Адекватен и да спазваме правилника му, другият какъв е?

хайде дай идея. аз съм отворена. още повече, че тук още не ме е баннал



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано16.03.15 21:46



...аааа, ти говориш за притегателната сила на акашиевите... Мда, много е рисковано, да... Но аз разбрах и друго, има ли акашиеви наблизо, нараства числото на модераторите... Правопропорционално.... Няма ли Акашиеви, няма модератори... Затова, Н.В. Мести Акашиевите от клуб в клуб и ги рекламира! Да очакваме още 5-6 модератора викам аз...



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано16.03.15 21:48



Може би записите са попаднали тук, благодарение на по-висша сила, не на Оро. Въпросът е, къде са липсващите глави от записите

, без тях виждам, че още сте гола-вода в духовен аспект.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:48



много закономерности ще излязат тук!
само трябва да се наблюдава.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: kakavprekrasenden]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:50



което си е така, така си е.

как мислиш, оро ще даде ли и другите глави?



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано16.03.15 21:50



...ще наблюдавам смирено като истински акашиев запис



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано16.03.15 21:52



...не, мога да се обзаложа само линк с указание, да се чете и разпространява



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано16.03.15 21:53



Не ми се вярва.
Матей 7:6 Не давайте свято нещо на кучетата, нито хвърляйте бисерите си пред свинете, да не би да ги стъпчат с краката си и се обърнат да ви разкъсат.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: kakavprekrasenden]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано16.03.15 21:55



...съгласна съм с това! Има ли го в Акашиевите?

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: kakavprekrasenden]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:57



Дааа...

Оро няма да ги получи или няма да ги публикува?



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 22:11



Има много варианти. Единият е той да разбере истински пристрастните към животните клубари и да не ги закача. Не знам дали ще успее да надмогне себе си. Ако успее, ще усети нещо, което никога не е имал - силата да се смириш.

Повярвай ми, проблемът не не адекватен, а това, че клубът генерира много мнения, доста от тях са нецензурни, а клубовете се четат от много хора, за които отговаря Киро и го държат отговорен за това. Той не иска да модерира толкова много мнения, понеже тук сме бунтари в по-голямата си част сме неуправляеми. Когато има модератор, той прехвърля отговорността към модератора и го държи него отговорен. Явно адекватен му се е сторил отговорен и отдаден, затова и тук опитва с него. Като модераторът не може да се справи с пасмина като нас, прави клуба вип и му мирва главата. Това разбрах от последния му пост в приятели.



В момента сме на ниво "разделяй и владей" - модератор, ако продължи битката, минаваме на "има свободен клуб - има проблем, няма свободен клуб - няма проблем. Такава явно е клубната диалектика. Всякакви напъни за пробив в системата навярно биха били неуспешни.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано16.03.15 22:15



Според мен е недупостимо хората да се женят и създават семейство, ако не знаят акашиевите записи много добре, минимум до 75-та глава. Нататък може и по-бегла представа да имат, но до 75-та глава задължително.



Кокошките незнам къде ще ги денем, бе майтапа настрана, но имам смътни спомени, че съм виждал сватба с петел някъде, някога си...



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 22:16



Ти като се срещаш с приятели говорите ли си с часове или си казвате няколко думи. Ако форумите не са за приятелства, за какво са?



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано16.03.15 22:17



... да не би да са забранили сватбите между животни ????



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 22:18



Явно адекватен му се е сторил отговорен и отдаден, затова и тук опитва с него.


Наистина ли го мислиш?



А иначе аз нямам нищо против да си пиша и в Споделено напр., но много хора, които харесвам нямат достъп до там.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: blood2]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 22:18



Тук повече воюваме, отколкото да си говорим като приятели.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 22:20



Седващата стъпка като се опълчим срещу Адекватен, нали знаеш каква е?



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 22:20



Това е защото никой не дава, а всички искат. И затова е нормално да воюваме виртуално. Пак е нещо, за отхвърлените от обществото.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: lvony333]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 22:21



Това е конструктивен отговор!
Не може да се отрече!

Ами Ивони никакви документални бракове тогава! Това как би могло да се оформи законово и популяризира- да не бъркат хората....

Да ни би тук да си го видял?





Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: kakavprekrasenden]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано16.03.15 22:23



....в три реда си споменал две животни а това е голям грях според клубния модераст... ...и сега за наказание трябва да препишеш Акашиевите записи около 100 пъти.....



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 22:24



Адекватен или ВИП?

Ами май няма разлика в резултата





Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: blood2]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 22:25



Така е, но често тук се сеят такива обиди, заплахи, компромати, че могат да му настръхнат на човек косите. Има цензура, Киро е отговорен да не глобят собствениците на дира за нецензурни изрази, поведение и прочее. Ти, ако си на негово място, как би постъпил?



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор B e l v i t a ()
Публикувано16.03.15 22:27



Акашиевите записки са от огромно значение за семейните устои! Брак без четене на подходяща литература е немислим!

Оставете животните в техните си клубове- не превръщайте и този клуб в зверилник! Какви кучета и кокошки... коне и котки?! Има билиони форуми за тях! а има и хиляди по градските квартали!





Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 22:28



Модератор или вип. Навярно Киро е преценил, че никой друг не става за модератор или, ако става, не иска да бъде такъв.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 22:28



Тоест искаш отритнатите от обществото да не контактуват с околните. Прочети някоя книга и там ще откриеш убийства, секс и извратения. Гледай някой филм и там ще откриеш същото. Но тяхното го наричат изкуство.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 22:29



Е, двама, трима юзери поизвадиха по някоя чужда снимка и си извадиха и кирливите ризи...И в други клубове са го правили същото...Не е изненада...

Но аз разбирам логиката ти. Кажи какво е решението според теб? Конкретно ти какво би предложила?





Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Arhangela]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 22:31



Ама и сватби между животни ли има?

Кои са били кумовете? Дали са си писали предбрачни договори? Дано не си сменят често брачния статут.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: B e l v i t a]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 22:31



Ясно...Ред си трябва!





Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 22:31



Няма решение след като всички искат, а никой не предлага. Всички се надяват на нещо, а то няма добри хора.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: blood2]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 22:35



Така е, но обществото е създало СЕМ, заради нецензурни изрази, снимки, изказвания. Аз съм против цензурата, както и ти, но никой не ни пита, законите важат за всички, за дира също. Аз не вярвам и в истинността на законите, които се създават от човек, но повечето наричат правото наука и властва, за да налага на обществото някакви измислени норми.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано16.03.15 22:37



...може би бих показала на хората как да се държат като коригирам собственото си поведение! Щото когато Админът ти е каруцар и толерира каруцари,как да не му кажеш, абе К...е, я се .... в таковата... Нецензурни изрази, по гнусни изрази от неговите не бях чувала... И по голям манипулатор и простак... Тепърва ще се прави на тих и кротък... А псувните си дали е изтрил от дира... И кой изобщо дава такъв тон на клубовете, ако не той... Море, да не ги открием тези собственици ние, че...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 22:38



Правят фирмата руска или американска и няма никаква цензура от СЕМ.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 22:39



Киро също псува.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: blood2]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано16.03.15 22:41



...като видински и разградски каруцари взети заедно! Косата да ти настръхне,като го чуеш! И то тука в дира, сега станал кротък :-) и възпитан

не мога, хаахаха...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано16.03.15 22:42



... е как да няма бре....???? Ти за сефте ли чуваш мъж да се обръща към жена си с КОКОШКА .... а тя към него с Магаре и т.н...? Кумовете също може да са от най-разнообразен животински произход....



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 22:42



Няма други форуми където админите да псуват толкова.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: blood2]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано16.03.15 22:46



...разбира се, че няма... Те Админите са за това, когато те псуват да редактират и предупредят! А този ,ако някой него тръгне да редактира бая ще се озори... Накрая ще останат само няколко съюза след редакцията....

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 22:47



Аз, каквото и да предлагам, е излишно, защото никой няма да се вслуша в мен.

Считам, че адекватен е по-приемлив вариант от вип клуб. Може да се правят взаимни компромиси между него и недоволните от него, специално по въпроса за животните. Другият възможен изход е друг необитаем клуб, но събитията отново ще се повторят във времето. Киро едва ли ще прояви нов характер, освен ако някаква нова душа се всели в него.





Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 22:50



Пеперуд е духовен учител и може и да промени админите.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Arhangela]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 22:50



Принципно обръщения като мацко, маце, пиле, гълъбче, също са ми неприятни, защото се чувствам принизена. Казвала съм на мъже да не ме наричат така по тази причина. Предпочитам нещо по-значимо от животно.

Ако няма въображение да измисли, по-добре да ме нарича с името ми.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: blood2]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 22:52



Повечето медии са чуждестранни, особено телевизионните, но и за тях важи.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 22:53



За тези в интернет не важи. Ако Пеперуд направи дира норвежки няма никакъв СЕМ.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 22:54



Понякога е много първичен, да.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: blood2]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 23:00



Не си прав, Сем глобява бтв, нали:



А, я виж за нова:





Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано16.03.15 23:00



...ами, да се самобанне, ако го направи по заслуги, то банът му е доживотен... Но, няма справедливост в този живот, затова си я осигури сам!

ще го направим вторичен, няма страшно!!!!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 23:04



Ако сървъра е в чужбина и фирмата чужда няма как да я глобят. БТВ го глобяват, защото се излъчва от България. Ако се излъчваше от Турция нямаше да я глобят.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 23:13



Виж сега, диалектиката е такава, че трябва да има противоборства. Ако Киро се банне, ще се загуби интригата. А и няма как да стане, защото това му е работата. Ти, как мислиш, ако Киро е някой благ характер, дали всички няма да му се качват на главата?



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано16.03.15 23:37



А ти защо не се самобанна? Или поне не се ограничи с модерастията?

На гръцки е, не се чете.


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: pugilist]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано16.03.15 23:49



.... Аз не съм Админ и не определям правилата... По отношение на правилата на Дира, съм ги спазила абсолютно точно! Нецензурни, обидни постове и лични нападки, както и постове с лична информация изтриване и бан! ... И ако обичаш не си търси поводи за контакт с мен! Възстановявай справедливостта там, където е нужно! Както се вижда, аз и сама се справям добре... Ти не си на страната на доброто, това е ясно на всички! Поздрави на Витал и Кафето и едно девойче с много никове!



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано16.03.15 23:56



Аааа ти само спазваш правилата на дир-а, но Киро трябва да се самобанне, щото е световното зло. Ако останеш ти, ще възстановиш правдата. И междувременно ще пратиш тук там някоя бележчица.

На гръцки е, не се чете.


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 23:56



Аз също смятам, че ти действаше избирателно, когато имаше модераторски права. Банваше единствено тези, които не харесваш. Когато имаш власт, трябва да си справедлив към всички, не да подбираш тези, които не ти харесват. Властта е отговорност и който не може да я носи, не трябва да я иска, нито да се докосва до нея.

Редактирано от Lucky Eva на 16.03.15 23:57.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: pugilist]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано17.03.15 00:01



...ставаше въпрос за друго, за поведението на Админа и за примера,който дава... А ти, когато станеш конструктивен ми се обади, до тогава си намери друг да се заяждаш... То не, че си ме притеснил,де... И доколкото знам,в дира не са забранени личните бележчици... И ти също пишеш и то не малко...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано17.03.15 00:08



Ставаше въпрос за ТВОЕТО ПОВЕДЕНИЕ. И да, ще ти го напомням. Излъга, че не искаш да си модераст, а след това най невинно раздаваше банове. По правилата на администратора, който според теб трябва да се самобанне. Е не пиша бележки да ме правят модераст като теб.

На гръцки е, не се чете.


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано17.03.15 00:10



...ти си човек на Админа затова смяташ така! Между другото Пугилист в известна степен също! Баннала съм трим а, които се държаха изключително арогантно, други толкова груби и безцеремонни не е имало! Никой не се държа толкова явно извън правилата... Освен тези тримата! Освен това, всичкото ми модераторстване беше постановка на Админа точно с целта, която постигна... Тъй, че хайде да не си говорим за принципи и вменяване на истини... Мнението ми си остава непроменено!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано17.03.15 00:14



Да, разстрелната рота е невинна, защото изпълнява заповеди, а командира, защото не стреля. Ти къде си?

На гръцки е, не се чете.


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: pugilist]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано17.03.15 00:17



...

ще ми напомняш твоята лицемерна гледна точка и тя щеше много да ме притеснява, ако ти беше пич! Но не си ! Ясен си от километри, поздрави дамите на твоето сърце, заради които правиш всички панаири и изобщо не ме занимавай с персоната си! Нищо няма да промени от ошението ми към тебе! Ако са ти поставили задача да ме изгониш от дира, считай, че не си я постигнал, само Админа може да го направи! Сега ти казвам лека. Ощ и се надявам утре да ме отминеш, рицарю на Виталкиното Сърце съжалявам, ако ти се сърдят заради мен голяма мъка ме обзема

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано17.03.15 00:20



Всъщност нямаш аргументи и започваш да се пробваш да ме обиждаш. А моите са простички. Твоето поведение като модераст. Ако ТИ БЕШЕ ПИЧ, нямаше да баннеш никого или да триеш чуждо мнение.

На гръцки е, не се чете.


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.03.15 00:25



Не съм човек на админа, това е лъжа и се чудя, че точно ти я изричаш, която имаш претенции, че разбираш от психология. И никога не съм му писала бележки да искам модераторски права, нито да се оплаквам от някого. Той не ме харесва, защото хобито ми е астрология и езотерика, а той е чист материалист по убеждения и смята, че съм откачалка някаква.

Факт беше, обаче, че ти не се справяше като модератор, подхождаше избирателно. Очаквах много повече от теб, когато ти прие да модерираш, защото ако не беше приела, нямаше как да си модератор. Освен това, негласно, с първия бан, с първата забележка, с първото триене, значи, че си приела. Когато установи, че хората настръхнаха срещу теб, а то беше заради собственото ти поведение, усети, че тотално авторитетът ти се срива и реши да се измъкнеш, но вече не е същото и никога няма да бъде. Всички видяхме решенията ти. Честно казано, не очаквах такова повратливо поведение от теб.

Редактирано от Lucky Eva на 17.03.15 00:39.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.03.15 00:25



Ти можеш да бъдеш определена само с една единствена дума - и тя е: гротеска.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: pugilist]  
Автор B e l v i t a ()
Публикувано17.03.15 00:39



това, което и говориш е детинско. детинско е да вярваш, че на тези години ще й обърнеш представите. човек като се вкости един път....



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор B e l v i t a ()
Публикувано17.03.15 00:40



човек се познава най-добре, когато заима власт.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: pugilist]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано17.03.15 00:44



... Твоите са лични... Иначе, би разбрал моите, както аз бих разбрала твоите, ако беше на мое място... Обясних внимателно няколко пъти, ако целта ти беше да ме разбереш, щеше да си ме разбрал... Нищо простичко и невинно няма в твоите аргументи, както ти го наричаш...напротив преднамерени са... Съдя по твоето поведение отпреди това, когато ти нападна мен и Саксън, а на другите спести, а уж беше срещу тях... Недей лавира... Тогава на всички стана ясно кой си и за какво се бориш... И... Аз изобщо не държа да ме мислиш за пич! Освен това, тя идеята е точно да не изляза пич

Имам си позиция, тя си остава непроменена, дирът да застане срещу мен все едно! Ти си безпринципен човек, а за „онези” отдавна съм казала какво мисля... Нямам намерение никого в нищо да убеждавам... И мисля, че ти отделих твърде много време...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: B e l v i t a]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано17.03.15 00:50



Детинско е кое? Че и обяснявам? Сигурно. Щях да си трая ако не беше явното дебелоочие.

На гръцки е, не се чете.


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано17.03.15 00:53



И къде нападнах Сакси? Я пак? Хубави принципи имаш. Да изкараш другите виновни за твоето поведение. Пич си..

На гръцки е, не се чете.


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано17.03.15 01:03



...Еве, точно на мен недей... Самия факт, че седиш в момента и коментираш е достатъчен, да си помисля и аз и останалите,че спазваш поведение... ти създаваш това впечатлениеза близост със силните на деня, не аз! И не си го мисля само аз! А дали съм се справила или не, ще кажеш, когато те модерирам в нормален клуб в нормален форум и с нормален Админ!
И нямам претенции, а съм! И то много отдавна! И който трябва ме е признал, явно, че не си ти! Съжалявам, че се налага да бъда директна с тебе, но ти си пристрастния човек от нас двете!Не ми вменявай истини, аз си имам моя... И когато ти беше в подобна ситуация,аз бях до тебе... Съжалявам, за това...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.03.15 01:14



Ти, когато се карах с Роксана и прасето, ми пишеше бележки, но не ме защитаваше във форума, Мръни беше до мене. Задкулисно, може би, но не и открито, дори и тогава се учудих, че ти не застана открито зад мене, а само на бележки, а уж беше с мене.

Аз не съм била в подобна ситуация като твоята, защото никога не съм искала да модерирам и не бих си го позволила, защото противоречи на принципите ми, още повече отричам бановете и триенето. Това е моята истина.



Тема Не вярвахнови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано17.03.15 02:58



че е възможно да се намери толкова тъпа овца като теб, пак ме опроверга





Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано17.03.15 06:54



Ами тук ми идва да перифразирам един псалм, но понеже се боя, че това ще навлече неприятности на хората тук - ще се въздържа освен ако не ми разрешите да възхваля мода подобаващо.

И така:
"Въпросът е как се отразиха вашите сватбени вълнения върху акашиевите ви записи и обратно- акашиевите ви записи върху сватбените ви вълнения? "

Ще бъда лаконичен - изключително добре. Не съм се чувствал по-добре и във форма... а и така щото в акашиевите ми записи е записано - "Слава във висините Моду, и в дира мир, между човеците" - смятам, че оттук нататък ще изпълнявам всяка акашиева повеля понеже смири се сърцето ми.

Къде бихте настанили на сватбеното си тържество кокошките на баба си, котката на пра-баба си и конят на съседа?

На всички живи същества - мястото им е в зоопарка, а не на сватбата.

Смятам, че подходих с нужния респект и се надявам смирено Мода да ми прости.

Даже ще пусна изчервен емотикон в знак на висше срамувание.





Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Vitalite]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано17.03.15 08:01



... О, ти си знаела думички, домакинята... Браво, хайде продължавай да търсиш следващата в речника ... Та, ако аз съм гротеска, то ти си най-обикновена карикатура...

кафява карикатура ...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно

Редактирано от sladunka medunka на 17.03.15 08:09.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: pugilist]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано17.03.15 08:30



... Повтарям, за тебе не държа да съм.... Да кажеш нещо за нежните козметични нападки над твоите приятелки?... Кого заблуждаваш с тях? ... Гледай си гредата в твоето око, остави ми сламката в моето... И да ти призная, бих направила пак същото, ако ми се случи... Мен ме няма в дира, такава беше целта... ок, не ми е кеф да се разправям с неморални морални стожери, а и никой слаб не е нападнат, сега всички сте срещу мен, както обичайно срещу други... Страхотна дирска тактика всички срещу един... Както много пъти съм казвала, нападнатия не е най-лошия... На мен, обаче ми е все едно, а кога вие възрастни хора ще узреете си е ваш, проблем...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано17.03.15 08:33



"сега всички сте срещу мен"

Мен не ме брой в този лист. Нямам АБСОЛЮТНО нищо против теб





Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: elmariachi]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано17.03.15 08:43



...

благодаря, Ел...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано17.03.15 08:52



Няма за какво. Нищо лошо не съм видял от теб





Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: elmariachi]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано17.03.15 09:16



...е, сега очаквай да ти скочат всички... Освен мен!

Judas Priest - Before The Dawn, песничка за теб!
П.С. лошото от мен, неудобен казан гласно факт, който всички иначе виждат, но по ред причини не казват гласно!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано17.03.15 09:18



Знаеш добре, че сме функционирали в клубове прекрасно без випове и мод. в психоанализа продължи години, докато не се натресе дарксайд.

А на този фарс искрено се забанлявам. Не е защото Адекватен е много отговорен





Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: elmariachi]  
Автор Baldrian ()
Публикувано17.03.15 09:20







Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано17.03.15 09:22



Вече знам,че ще направиш същото. Защото това е капацитета ти.

На гръцки е, не се чете.


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: pugilist]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано17.03.15 09:49



... Хабиш се!Пропусна една мъжкарска постъпка, оттогава няма как да си ми моралния стожер и не само на мен! Така, че не се хаби!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно

Редактирано от sladunka medunka на 17.03.15 09:52.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано17.03.15 09:54



Знам, че се хабя. Изказах само констатация. А ти продължавай все така.

На гръцки е, не се чете.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.