Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 24.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: pugilist]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано16.03.15 23:49



.... Аз не съм Админ и не определям правилата... По отношение на правилата на Дира, съм ги спазила абсолютно точно! Нецензурни, обидни постове и лични нападки, както и постове с лична информация изтриване и бан! ... И ако обичаш не си търси поводи за контакт с мен! Възстановявай справедливостта там, където е нужно! Както се вижда, аз и сама се справям добре... Ти не си на страната на доброто, това е ясно на всички! Поздрави на Витал и Кафето и едно девойче с много никове!



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано16.03.15 23:56



Аааа ти само спазваш правилата на дир-а, но Киро трябва да се самобанне, щото е световното зло. Ако останеш ти, ще възстановиш правдата. И междувременно ще пратиш тук там някоя бележчица.

На гръцки е, не се чете.


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 23:56



Аз също смятам, че ти действаше избирателно, когато имаше модераторски права. Банваше единствено тези, които не харесваш. Когато имаш власт, трябва да си справедлив към всички, не да подбираш тези, които не ти харесват. Властта е отговорност и който не може да я носи, не трябва да я иска, нито да се докосва до нея.

Редактирано от Lucky Eva на 16.03.15 23:57.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: pugilist]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано17.03.15 00:01



...ставаше въпрос за друго, за поведението на Админа и за примера,който дава... А ти, когато станеш конструктивен ми се обади, до тогава си намери друг да се заяждаш... То не, че си ме притеснил,де... И доколкото знам,в дира не са забранени личните бележчици... И ти също пишеш и то не малко...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано17.03.15 00:08



Ставаше въпрос за ТВОЕТО ПОВЕДЕНИЕ. И да, ще ти го напомням. Излъга, че не искаш да си модераст, а след това най невинно раздаваше банове. По правилата на администратора, който според теб трябва да се самобанне. Е не пиша бележки да ме правят модераст като теб.

На гръцки е, не се чете.


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Lucky Eva]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано17.03.15 00:10



...ти си човек на Админа затова смяташ така! Между другото Пугилист в известна степен също! Баннала съм трим а, които се държаха изключително арогантно, други толкова груби и безцеремонни не е имало! Никой не се държа толкова явно извън правилата... Освен тези тримата! Освен това, всичкото ми модераторстване беше постановка на Админа точно с целта, която постигна... Тъй, че хайде да не си говорим за принципи и вменяване на истини... Мнението ми си остава непроменено!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнения [re: sladunka medunka]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано17.03.15 00:14



Да, разстрелната рота е невинна, защото изпълнява заповеди, а командира, защото не стреля. Ти къде си?

На гръцки е, не се чете.


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: pugilist]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано17.03.15 00:17



...

ще ми напомняш твоята лицемерна гледна точка и тя щеше много да ме притеснява, ако ти беше пич! Но не си ! Ясен си от километри, поздрави дамите на твоето сърце, заради които правиш всички панаири и изобщо не ме занимавай с персоната си! Нищо няма да промени от ошението ми към тебе! Ако са ти поставили задача да ме изгониш от дира, считай, че не си я постигнал, само Админа може да го направи! Сега ти казвам лека. Ощ и се надявам утре да ме отминеш, рицарю на Виталкиното Сърце съжалявам, ако ти се сърдят заради мен голяма мъка ме обзема

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано17.03.15 00:20



Всъщност нямаш аргументи и започваш да се пробваш да ме обиждаш. А моите са простички. Твоето поведение като модераст. Ако ТИ БЕШЕ ПИЧ, нямаше да баннеш никого или да триеш чуждо мнение.

На гръцки е, не се чете.


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.03.15 00:25



Не съм човек на админа, това е лъжа и се чудя, че точно ти я изричаш, която имаш претенции, че разбираш от психология. И никога не съм му писала бележки да искам модераторски права, нито да се оплаквам от някого. Той не ме харесва, защото хобито ми е астрология и езотерика, а той е чист материалист по убеждения и смята, че съм откачалка някаква.

Факт беше, обаче, че ти не се справяше като модератор, подхождаше избирателно. Очаквах много повече от теб, когато ти прие да модерираш, защото ако не беше приела, нямаше как да си модератор. Освен това, негласно, с първия бан, с първата забележка, с първото триене, значи, че си приела. Когато установи, че хората настръхнаха срещу теб, а то беше заради собственото ти поведение, усети, че тотално авторитетът ти се срива и реши да се измъкнеш, но вече не е същото и никога няма да бъде. Всички видяхме решенията ти. Честно казано, не очаквах такова повратливо поведение от теб.

Редактирано от Lucky Eva на 17.03.15 00:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.