Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 24.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано16.03.15 21:29



... Подходих с респект и дълбоко уважение към гореспоменатата тема! Истината е, че не знам какво означава туй „акашиеви записи”,но си мълча през цялото вземе, за да не мъ помислят за проста

особено бившия ми колега, Модераторът! Изглежда ми много йерудиран и начетен, много умен и даже подозирам, акашиевите са негови... Защо ли? Мизащото прост човек не може да намери,превежда и публикува такава сложна материя като гореспоменатите записи... Но... Да се завърнем към тематиката на клуба, а именно, как акашиевите .....се отразиха на брака ми... Невероятно заздравяващо, направо сплотяващо, за една нощ, от бивша изстинала откъм страсти двойка, се превърнахме в едно цяло... Незнам сега на кого да се отблагодаря, на Кирцата ли, този титан на мисълта, този Арбитер елеганциарум, този фин познавач на човешката душа,бих го намерила и лично отблагодарила, ако не мислех, че магията на сплотяването дойде от бившия ми колега и акашиевите досегът с този магьосник опората, която имах в негово лице, много ми помогна... Тя направо ме метна в прегръдките на бившия и О,чудо, той отговори на тях, толкова пламенно,колкото никога досега!
Сполай ти, Модераторе, сполай ви Акашиеви( тъй и не разбрах кво значи, ама има много притегателен ефект)
Авторско право! Моля никакъв копи пейст!Ще се глобяваме!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно

Редактирано от sladunka medunka на 16.03.15 21:31.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 21:30



Не е толкова просто.



Тема Re: Свагбени вълнения [re: sladunka medunka]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:32



Ето това се казва отговор!
Много съм доволна!

Направо занемях и ще медитирам известно време. Дано всички ги сполети това щастие от акаша и сватбените вълнения!



Тема Re: Свагбени вълнения [re: blood2]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:32



Не е. Тематиката е сложна. Затова искам и просвещение.



Тема Re: Свагбени вълнения [re: Baldrian]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано16.03.15 21:34



...ебаси, трябваше да е забавно

не е задължително да е верно мисля, че и други са усетили „затягащата” сила на Акашиевите, моля, да споделят!!!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 21:34



Тоест искаш да променяш гените на хората.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.03.15 21:38



Аз съм против модератор изначално.

Що се отнася до Адекватен, продължавам да вярвам, че е добър човек, просто живее в страна, където има ясни правила, там е и успял и счита, че чрез правила се постига всичко. Не, че е лош, просто смята, че така може да превъзпита хората от клуба. Мисля, че греши, че може да го постигне и това го ядосва и амбицира едновременно. Мисля, че е много темпераментна личност, но в никакъв случай не е злобен. Грешни са му подходите, обаче. Изначално греши и за Файла.



Тема Re: Свагбени вълнениянови [re: sladunka medunka]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:39



и си е



но има и риск. Могат да те цапнат с някой акаш докато се вълнуваш бившите колеги



Тема Re: Свагбени вълнения [re: blood2]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.03.15 21:40



не мога!

а ти?



Тема Re: Свагбени вълнения [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 21:40



Няма тогава как да искаш да просветяваш хората.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.