Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 28.04.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Тема Сънувах странен сън  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 11:17



Божествено създание ми се яви и ми каза, че в дира е настъпил липса на морал и разврат. И че скоро ще се явят в него святи хора и пророци с които да може да се комуникира на духовно ниво. И да извисим нашите души. Защото всички сме грешни. И някаква светлина се появи и после пак изчезна и се събудих.



Тема Re: Сънувах странен съннови [re: blood2]  
Автор MerishemiNapradnq (непознат)
Публикувано16.03.15 12:53



Оро ще те сложи в ред тебе. Няма да е лесно, това е ясно. обаче копелето е от стомана.



Тема Re: Сънувах странен съннови [re: blood2]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 17:49



Всички религии обещават след като умре човек да отиде в Рая. Няма ли и Пеперуд така да обещава, като се молим по негов начин. Как Пеперуд ни подготвя за следващото прераждане, ако сега не можем да получим това което искаме.



Тема Re: Сънувах странен съннови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано16.03.15 19:29



Право е било Божественото създание - Зайче в Чашка сама си написа че се е ебала с 27 потребителя от ГЗС, а Французойката също сама си беше написала че я минали 30 човека за една седмица време. Питам аз това нормални жени могат ли да го направят? Не могат! И двете са болни създания който нямат място в обществото. И насилието е езикът за кореспонденцията с тях.



Тема Добре де,нови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.03.15 19:31



къф им е проблема - жени млади, здрави прави.
Като им дойде надървената седмица - айде по чашка и после само да влизат по един





Тема Re: Добре де,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (спотър )
Публикувано16.03.15 19:33



В Библията е написано за един мъж по една жена.



Тема Re: Сънувах странен съннови [re: blood2]  
Автор yetti (ентусиаст)
Публикувано16.03.15 19:38



по-неграмотно изречение от първото ти в тоя постинг не съм чел отдавна в дира като цяло. Аферим, бабо, машшаллах.



Тема Re: Сънувах странен съннови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.03.15 21:14



Стига си дискутирал такива въпроси, че хептем ми се изгубва желание да пускам теми в дира.

Редактирано от blood2 на 16.03.15 21:15.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.