Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 26.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Особен сватбен проблемнови [re: ДPaka]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано07.08.08 17:47



Хаха - това мисля че на всички ни е ясно че не си мечтала да бьдеш булка и да носиш рокля, нямаше нужда да го подчертаваш. Само че някои други хора мечтаят затова и няма за какво да им се пречкаш.



Тема Re: Особен сватбен проблемнови [re: ДPaka]  
Автор NadG (МоксинаТигарина)
Публикувано07.08.08 18:01



Общото мнение е, че ако родителите държат да участват финансово, тяхната роля е да дадат в ръката на младоженците плик и това е всичко по подготовката. После си получават поканата, приготвят си прекрасните тоалети, прическите и идват щастливи да се веселят. С други думи - не се месят в организацията, още по-малко коментират желанията и решенията на младоженците.

Ако пък младоженците не желаят друг да им финансира сватбата, за родителите остават само тоалетите, перфектното настроение и щастието от този прекрасен ден.

Ако си очаквала, че някой който пише в сватбен форум, не се вълнува от сватбата си, си сбъркала наистина мястото





Тема Re: Особен сватбен проблемнови [re: NadG]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано07.08.08 18:21





Аз незнам защо няма клубче за "свекьрвите" и там да си ближат раните хората на които дадени факти не им са изгодни



Тема Не е проблемнови [re: ДPaka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано07.08.08 18:23



Както вече написах съм на мнение, че няма право никой да се меси, разваля с държанието си сватбата на детето и половинката му.
Ако искат да играеш роля, мисля че ще се справиш или по-точно ЩЕ ТРЯБВА да се справиш защото обичаш сина си и това е НЕГОВИЯТ избор.
За парите е нормално да искаш да помогнеш, да го направиш, и да н ес епритесняваш защото все пак вие предлагате едно сума, но родителите на булката може също да се включат, за да стане денят им както в мечтите.
Не съм съгласна, че това не е от най-важният ден в живота на човек - за мен беше вълшебен ден, следващият най-вълшебен бе раждането на детето ми, но със сватбеният ден започна магията (все пак)

.
Само един въпрос на теб би ли ти било приятно ако някой се намеси в сватбеният ти ден и го направи не така както ти би желала? Постави се на тяхното място - искат приказката им да започне, както ТЕ са си мечтали! Преглътни го и не го приемай, като поредното ежедневие или като задължение. Сигурна съм, че ако се отпуснеш и не обръщаш внимание на детайлите, които не харесваш ще се насладиш на церемониите както подобава, ако пък нещо запецнеш просто погледни сина си в очите.




Тема Re: Особен сватбен проблемнови [re: bggal]  
Автор ДPaka ()
Публикувано08.08.08 11:38



О,дарлинг
явно не си случила на свекърва щом използваш тази дума като определение за нещо неприятно.Съчувствам ти! Аз лично нямам проблеми със снаха си,нито тя с мен.





Тема Re: Особен сватбен проблемнови [re: NadG]  
Автор ДPaka ()
Публикувано08.08.08 11:48



Благодаря за мнението!
Дойдох в този клуб и ви провокирах , за да се опитам чрез вашите настроения да вляза в час с желанията на собствените си деца. Изобщо и на ум не ми иде да се пречкам в начинанията на бъдещите младоженци не само по този повод,но по какъвто и да е друг, още повече съм достатъчно млада и заета,че да имам и друг живот и вълнения.
Каквото и да е моето мнение по въпроса със сватбите сигурно е едно - обичам децата си и смятам да не позволя нищо да развали отношенията ни.





Тема Re: Особен сватбен проблемнови [re: ДPaka]  
Автор NadG (МоксинаТигарина)
Публикувано08.08.08 11:57



Eто това е приказка! И да знаеш, че от сърце ти пожелаваме да имаш най-прекрасни спомени от сватбата!



Тема Re: Особен сватбен проблемнови [re: ДPaka]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано08.08.08 16:43



От това което четя явно ти не си случила на снаха. Аз не пиша тук да се оплаквам от свекарите ми, за разлика от теб! И да ти кажа, аз не ти сьчувствам, а сьжалявам синчето ти и снаха ти...

Но живот, неможем да си избираме роднините за сьжаление и вьв вашия случай е - КОФТИ





Тема Re: Особен сватбен проблемнови [re: ДPaka]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано08.08.08 16:45



Хахаха


Ще си умра от смях с твоите постове.............................................

Горките ти деца

Весела сватба им пожелавам, без изцепките на "мама" и "свеки"!



Тема Re: Особен сватбен проблемнови [re: bggal]  
Автор ДPaka ()
Публикувано08.08.08 16:47



По-мъдрият отстъпва

!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.