Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 26.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Моля, дайте акъл !!!нови  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано15.05.08 22:21



След месец се жени синът на наши приятели, даже не просто приятели - тя ми е кръстница, той е кръстник на дъщеря ми, а сина им (който всъщност се жени, де) пък е кръстник на сина ми

... Надявам се, че не се обърках ... Та, освен, че са ми приятели от много години, те с ми и шефове, защото работя в тяхната фирма (пак от много години) ... Младоженците са осигурени с всичко, за което се сетите - и дом, и всевъзможно обзавеждане в него, и кола, и ... абе всичко си имат ... А аз какво да им подаря на сватбата ... акъла не ми ражда нищо - та помагайте, pls !!!

Като ми пееш, Пенке ле ...

Тема Re: Моля, дайте акъл !!! [re: Гeo, rpaф]  
Автор surfline (СтихияБалканска)
Публикувано16.05.08 15:29



В какъв ценови диапазон?



Тема Re: Моля, дайте акъл !!!нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор PPP (една)
Публикувано16.05.08 16:43



Подари им екскурзия.



Тема Re: Моля, дайте акъл !!!нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано16.05.08 22:19



Дигитална рамка за снимки, има супер модели и разнообразие в днешно време, а и е готин подарьк които ще им остане за спомен сьс сигурност пьк и е в крак с модата


Няма да ти струва супер много, а и не е редовния смотан подарьк които младите хора в днешно време получават за сватбата си.

На нас с мьжа ми ни беше подарена такава рамка за годишнина от кумувете и останахме много щастливи от подарька, а те после ходиха на сватба и купиха пак, и на младоженците много им беше харесал подарька.

Кьсмет с избора



Тема Re: Моля, дайте акъл !!!нови [re: surfline]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано16.05.08 22:43



Ами ... до към 200-250 ... знам ли ?!?



Като ми пееш, Пенке ле ...

Тема Re: Моля, дайте акъл !!!нови [re: PPP]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано16.05.08 22:46



Заминават на обиколка във Франция и Италия след сватбата ... А аз най-много един уикенд в спа-център Катарино мога да им предложа

...

Като ми пееш, Пенке ле ...

Тема Re: Моля, дайте акъл !!!нови [re: bggal]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано16.05.08 22:48



Какво е това пък чудо ? Къде да го търся ? ... Така е като съм вече д'ъртанян



Като ми пееш, Пенке ле ...

Тема Re: Моля, дайте акъл !!!нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано16.05.08 23:05



Ами ти в БГ ли си?

Изглежда така:




И още много други
Незнам кьде в БГ се продават ако си там, но ще разгледам из нет-а ако намеря в някои магазин да ти пусна да видиш линк, пьк вече оттам да се оправяш




Тема Re: Моля, дайте акъл !!!нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано16.05.08 23:12




- тази е намерих случайно с цена...
Рамката служи за изобразяване на дигитални снимки, без да е нужно да бъдат печатани на хартия. Могат младоженците направо от дигиталното апаратче като ги сложат на компютьра си, да ги качат на рамката и те се сменят като албум...

Собствената памет на рамката предлага място за определен брой снимки, освен това рамката е снабдена с няколко различни слота за Compact Flash, Memory Stick, SD-, Multimedia- или xD-карти и т.н.
Благодарение на вграден сензор, разпознаващ височината и широчината на снимките, те се изобразяват правилно.

Предполагам че ще можеш да ги видиш наживо в някои магазин за техника, тук поне в САЩ в такива ги продават.



Тема Re: Моля, дайте акъл !!! [re: Гeo, rpaф]  
Автор NadG (Моксина)
Публикувано17.05.08 12:08



Охрид - цената се вмества а е чудно място.

Покана




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.