Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 28.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хотел Festa Barcelo  
Автор restless_heart (Висок)
Публикувано03.12.07 01:37



Пивет на всички!

Понеже предишната тема бе заключена

, сега пускам нова, но за друг хотел.

По принцип ходих до Витоша и много ми хареса. И като обстановка и като обслужване, а и условията, които дадоха не са никак зле.

Но днес ходих и във Festa Barselo на бул. България... Какво да ви кажа...
Впечатлен съм...Много при това.

Много тежък и хубав ресторант, готини сервитьори и май ще се окаже, че условията са много хубави. Не можах да се видя с управителя, но утре ще го направя и ще видим дали наистина нащата са толкова хубави, колкото ми се сториха в началото.

Нека ако някой има представа от този хотел да ми каже какво мисли, моля.

А между другото за църква избрахме Св. Седмочисленици. Дано се окаже добър избор.

Засега благодаря за вниманието, поздрави на всички.
До скоро

...Обичам...да...те...обичам

Редактирано от restless_heart на 03.12.07 03:33.



Тема Re: Хотел Festa Barceloнови [re: restless_heart]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано03.12.07 09:01



Ще пробвам да пиша тук без да правя бели със заключването


Не съм ходила там, но освен обстановката все пак са важни и парите. Колко ти искат там на човек?
Била съм ан сватби в Парк хотел Москва, Кемпински и Континентал Плаза, като последнитя е наистина на ниво.
Там кувертите бяха по 35лв на човек, което на мен навремето ми се стори много (сватбата ни беше за към 120 човека), затова предпочетох Панорамата на Парк хотел Москва, където беше незабравимо.
Колко човека ще сте вие?





Тема Re: Хотел Festa Barceloнови [re: restless_heart]  
Автор Darcy ()
Публикувано03.12.07 11:04



Незнам как е сега Феста Барсело, но преди време имаше по телевизията предаване за едни сватби и там едни младоженци доста ги изправиха на нокти, като смениха последната седмица условията на ресторанта. Имай го в предвид.
Ако гледаш в тази посока на града, мога да ти препоръчам Чепишев и мисля се казвше Casa Boyana (преди Чепишев), сравнително нов ресторант. Бях на една сватба там лятото, изключителено изискан ресорант - превъзходна кухня, украса, вина и обслужване.



Тема Re: Хотел Festa Barceloнови [re: restless_heart]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано03.12.07 13:02



Директни впечатления от Феста Барсело имам само от една сватба миналата пролет - беше много хубаво организирано и декорирано, храната също беше на ниво(средиземноморски стил, но младоженката беше от Италия и пасваше много добре на настроението, великолепни вина!). Иначе и аз четох за някакви провалени планове в нета...т.е. мнението ми е по-скоро "неутрално"

.

Св.Седмочисленици и св.Георги Победоносец правят най-тържествените 5Венчавки, които съм виждала в София. Много добър избор!


Possum, sed nolo!


Тема Re: Хотел Festa Barceloнови [re: jana]  
Автор restless_heart (Висок)
Публикувано03.12.07 18:40



Ще бъдем около 120 човека, но кувертът още не е ясен, предвид вдигащите се цени на всичко.
За сега е обявен, на около 40-42 лева, но в момента смятат новите, които вероятно ще са около 5 лева по-скъпи.

Така или иначе предишния избор, Парк-хотел Витоша бе с цена 44.10 лв. (вкл. процент сервиз).

Склонен съм обаче да намаля малко гостите, но да запазя нивото на ресторанта.

Така или иначе не съм имал време да обиколя много, но като гледам как напоследък всеки втори отговор е, че датата е заета, не мисля да се бавя още дълго.

Други добри ресторанти в тази ценова категория???

Ще се женя!!!



Тема Re: Хотел Festa Barceloнови [re: Darcy]  
Автор restless_heart (Висок)
Публикувано03.12.07 18:47



По принцип мисля да си гарантирам условията, чрез договор, подписан при капарирането, но не знам каква е практиката.
Някакви насоки?

Ще се женя!!!



Тема Re: Хотел Festa Barceloнови [re: restless_heart]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано04.12.07 09:08



Виж Континентал Плаза (отстрани на НДК) и Скай Плаза (Панорамата на НДК), на един и същи собственик са и се на много високо ниво.







Тема Re: Хотел Festa Barceloнови [re: restless_heart]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано04.12.07 09:10



Договор? Ние не сме подписвали нищо такова. Отидохме, заявихме дата, платихме капаро, дадоха на фактура за капарото и това беше. Няколко дена преди тържеството отидохме да уточним украса, разположение на гости и прочие.





Тема Re: Хотел Festa Barceloнови [re: restless_heart]  
Автор Darcy ()
Публикувано04.12.07 10:11



Съгласна съм с Яна, те нека ти развалят настроението преди сватбата, пък ти после ходи ги съди после. Ресторанти в София в много. Щом венчавката ви ще е в центъра незнам защо не се насочите към ресторант в центъра. За нашта сватба много обмисляхме Гранд хотел София. Много изискано място, кухнята е добра и създава празнична атмосфера.
Била съм там на една сватба много стилно.



Тема Re: Хотел Festa Barcelo [re: Darcy]  
Автор NadG (Моксина)
Публикувано04.12.07 11:00



Мястото на венчавката не е необходимо да ти обвързва празненството. Един представителен автобус за гостите и си готов.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.