Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:01 26.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Тема Сватбетният букет  
Автор bbbbb (непознат )
Публикувано18.05.07 11:31



Здравейте искам да Ви попитам нещо около про4утия букет :)
Значи приятелката ми го хвана пущиняка, но той увехна и скъпия ми Татко решил да почисти стаята където спим и взел че го изхвърлил....
Та въпроса е следния какво символизира този букет? и пази ли се? и какво носи
късмет любов и т.н. и сега като го няма ще ми навреди ли на връзката със приятелката.....много съм объркан моля дайте ми съвети!



Тема Re: Сватбетният букетнови [re: bbbbb]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано18.05.07 12:22



Просто един спомен от сватбата. Не си го слагайте на сърцето, няма да ви сполетят никакви проклятия и прокоби

.




Тема Re: Сватбетният букетнови [re: surfline]  
Автор bbbbb (непознат )
Публикувано18.05.07 12:26



Искренно се надявам да е така. Щото дочух че се пазел цял живот.Все пак благодаря ти за оптимизма



Тема Re: Сватбетният букетнови [re: bbbbb]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано18.05.07 12:37



Единственото, което символиzира е приемствеността, т.е. коя ще бъде следващата булка, а сухи цветя не се държат в къщата на младо/бъдеще семейство или на работно място, "крадът" енергията според Фенг Шуй книгите

.




Тема Re: Сватбетният букетнови [re: surfline]  
Автор bbbbb (непознат )
Публикувано18.05.07 12:44



Още един път благодаря за информацията.:)Би ми било интересно да прочета повече по въпроса.Дали не би могъл/а да ми помогнеш?



Тема Re: Сватбетният букетнови [re: bbbbb]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано18.05.07 13:03



Нищо, моя булченски го държах у нас малко време изсъхнали после го хвърлих в една река (чувала съм, че така се правело), ама защо не ме питай, незнам





Тема Re: Сватбетният букетнови [re: bbbbb]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано18.05.07 13:16



има една много подробна статия zа обичаите по сватбарстването(може би най_подробната, която съм чела, както ще видиш и там пише единствено, че таzи, която го е хванала ще е следващата булка, т.че стягай се да не нарушите традицията.




Тема Re: Сватбетният букетнови [re: jana]  
Автор Mese4inka (ентусиаст)
Публикувано18.05.07 18:45



Ние след като изхвърлихме букета, който бях хванала преди две години, се сгодихме! Толкова за лошите поличби ;)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.