Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 13.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Препоръчайте видеонови [re: pachoran]  
Автор Nimeriya (степен вълк)
Публикувано24.04.07 18:42



Ми айде да мрем тогава, понеже не ни искат достатъчно пари...

Знаеш ли... И да си прав и да не си - все тая... като тебе ти е криво, че не ти плащат достатъчно - смени работата, а не плюй хората и не говори безмислици...



Тема Re: Препоръчайте видеонови [re: ganka81]  
Автор pachoran (непознат )
Публикувано24.04.07 20:39



Специално на мен и моите служители дават достатъчно, но ти какво получаваш и на какво се радваш. Знаеш ли колко ми е добре събота и неделя да отида някъде и да потроша сумата , която бих взел за подобен вид услуга, а не да се скапя от работа върху празника на твоята особа. И "ръся злоба" мисля че не е най-точното нещо. Мисля, че разяснението ще е полезно на всички. Миналата година сме обслужили над 70 сватби, чиито главни действащи лица получиха един наистина много добър продукт според вида на заплащането. Сигурен съм , че нито един клиент няма да ме псува следващите 25 години.
А що се отнася до теб си личи че си твърде интересна личност. Склонна си да похарчиш 300 лв. за букета на твоята маса, който ще изхвърлиш след 10 дни, но за съжаление в следващите 100 години няма да можеш дори да го видиш, поради некъдърността на "професионалиста", който си наела. Такъв си е българина по природа и аз не го виня.
Не мен работа не ми трябва, но ми писна нещо. Информацията, която давам може да послужи на всеки и то за добро.
Хубавото е ,че нещата ще си дойдат на мястото, но прецакания си е прецакан, но има и алтернатива - да се ожени отново.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от pachoran на 24.04.07 20:47.</EM></FONT></P>

Редактирано от pachoran на 24.04.07 20:50.



Тема Re: Препоръчайте видеонови [re: pachoran]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано24.04.07 21:53



Ти си почто толкова многословен както едно друго създание, дето пише в други клубове-Файла.Говориш, говориш...Но май е по-добре да спреш.





Тема Re: Препоръчайте видеонови [re: мeчичe]  
Автор pachoran (непознат )
Публикувано24.04.07 22:06



По-добре е да се говори, отколкото да дремеш в този клуб. Интересно защо имаме толкова малко посетители в този клуб в разгара на сезона. Хубава уловка - рекламка примамка имаме тук за случайните посетители. Нали така



Тема Re: Препоръчайте видеонови [re: pachoran]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано26.04.07 00:35



Ти утепа коньо с лопата ...
Какви HDTV, Blueray & so on... те гонят, има хора дето още ползват WHS


Защо мислиш се купува Дачия Логан, като има на пазара Мерцедес, БМВ, Ауди, Алфа Ромео и сума японски марки???
Това, че на някой му се иска всички да си купуват най-скъпото като стока или услуга, не значи, че така ще стане.
Звучиш точно като представителите на скъпите марки коли, като натискат всячески политиците да облагат и спират от движение или внос по старите - че да се нагушват те.
Та остави ги тия приказки, стандартите и технологиите ги знаем отлично... равнището на доходите у нас също.
Е сега остава да ме убедиш как или трябва да си купя Мерцедес С класа или да ходя пеш.


Welcome to the real world!



Тема Re: Препоръчайте видеонови [re: Mopфиyc]  
Автор pachoran (непознат )
Публикувано26.04.07 12:33



Не е необходимо да имаш Мерцедес, но и дачията не ти трябва. Защо не караш Москвич. Интересно и защо се внася всичко друго от вън, но не и Дачия.
Купувача купува доброто, дори и втора употреба



Тема Re: Препоръчайте видеонови [re: pachoran]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано29.04.07 16:45



Е видеоуслуга няма как да е 2 употреба, за това ти правя асоциация със съществуващите нови модели. Втората употреба е подходящ пример за друго, едни си купуват нови мегани, други мерцедеси или аудита 2 ръка, че са по гъзарски.
Като не искаш Дачиа Логан - Лада Калина по-добре ли е за примера?


Хванах се за логана и мерцедесите, защото логана е сред най-продаваните в момента нови коли у нас.
Москвич и да искаш не можеш да си купиш.

Явно не искаш да разбереш очевадното, твоя воля...


Welcome to the real world!



Тема Re: Препоръчайте видеонови [re: Mopфиyc]  
Автор pachoran (непознат )
Публикувано01.05.07 17:08



Съжалявам, но ти не искаш да ме разбереш. Просто разбери, че видеоуслуга на този етап в порядъка 200-300 лева е неразумна и нереална. Това, че настоящето младо поколение / визирам хора под 25 / е научено да не си плаща и няма ясен критерий за красиво и задоволително е друг въпрос. Съвременните млади хора обръщат повече внимание на чисто материални неща / дори купувани и използвани за 5 часа например /. Незнам дали знаете, но страната е член на ЕС. Заплатите, които се получават наистина са недостатъчно високи, но вече 4 месец имаме възходяща тенденция, която ще продължи и в следващата година. Но въпреки тава цената на услугите много бавно расте. За съжаление скоро скока в сферата на услугите ще е много голям и ударен и т.н.



Тема Re: Препоръчайте видеонови [re: pachoran]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано02.05.07 21:14



О разбрах те, много добре те разбрах, дай да оплюем тия дето ни подбиват цените, че искаме повече да дереме клиентите, нали е сватба, можем да ги одерем качествено.
Чудно ми е като е нереална как така пазара я е държал в тия граници (за услуга нисък/среден клас)?
А, че тепърва ще поскъпват услугите си много прав... но това няма да има желания за някои ефект, а напротив - може да доведе до стагнация на сектора.
Човече, нас и Македония ни изпревари по средна работна заплата, осъзнай се.


Welcome to the real world!




Тема Re: Препоръчайте видеонови [re: pachoran]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано07.05.07 19:30



Аз съм изпуснала големия спор явно.Ах каква загуба!!!

Но и тук изниква въпросът за смисъла да похарчиш безобразно много пари за един ден.Звучи ми някак си като темата с цените на булчинските рокли.Всички можем да искаме максималното качество,но не всички можем да си го позволим.Пък и кой кога ще си избие цената на техниката ми се струва,че трябва да не е сред проблемите на потребителя.Ние платихме на видео опреатора ни преди година 230 лв и аз съм писала тук не веднъж,че съм доволна.Е вярно е,че не е отразил сватбата ни като тези на холивудските особи,но и ние не сме от Холивуд все пак.Всеки се разполага според чергата си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.