Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 27.04.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бихте ли отишли на семеен консултант?  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано06.03.07 17:27



Много често сме гледали по филмите как семействата в криза се възползват от услугите на такива специалисти. В България май не е много честа практика, поне аз нямам такова наблюдение. Та въпроса ми беше вие бихте ли направили такъв вид консултация?






Тема Re: Бихте ли отишли на семеен консултант?нови [re: jana]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.03.07 15:30



Кога? Преди сватбата ли?




умея да мълча на седем езика

Тема Re: Бихте ли отишли на семеен консултант?нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.03.07 16:46



Ха ха не преди, а години след. Знам ли по филмите съм виждала, че след продължителен семеен живот се допитват до този вид специалисти.






Тема Re: Бихте ли отишли на семеен консултант?нови [re: jana]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.03.07 17:41



Де да zнам

. За мен това е мода някаква. Също както ходенето по СПА центрове, пиърсинга и татосите....от друда страна, ако са много zабити отношенията сигурно това е един добър вариант zа комуникация. Един вид като си в къщи и кажеш "Хайде да си поговорим" рискуваш да чуеш "Ей сега като свърши мача/сериалът/филмът/пералнята и т.н., а при терапевта zнаеш, че отиваш сядаш говориш и ....евентуално си решаваш проблемите.
От друга страна наблЮдавам една камара поzнати, които след няколко години беzоблачен съвместен живот zапочват да търсят под вола теле и тръгват по консултанти, аналитици и неzнам какви други терапевти, а просто проблемът им е, че са станали прекалено мърzеливи в отношенията си и дълбаят само в една тема(пари, работа, колегата/колежката, децата и пр.)
А бе вжното е да не оставиш половинката да скучае.


умея да мълча на седем езика

Тема Re: Бихте ли отишли на семеен консултант?нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.03.07 10:17



Добре казано "половинката да не скучае"

Аз незнам дали бих повярвала, че страничен човек ще може да реши проблемите между двама, мисля че ако има проблем само двамата са тези, които могат да го решат. Не съм и сигурна, че споделяайки най-съкровенните тайни между нас било то в сексуален или емоционален аспект психотерапевта ще помогне. Може би си права, че при такъв специалист се изслушват и разговарят ... нали това е решението на проблемите




Тема Re: Бихте ли отишли на семеен консултант?нови [re: jana]  
Автор Nimeriya (степен вълк)
Публикувано08.03.07 10:17



Да! Акжо стигнем до момент, в който не бихме могли да се справим сами.



Тема Re: Бихте ли отишли на семеен консултант?нови [re: Nimeriya]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.03.07 11:03



И как точно споредтеб ще ти почогне един консултант?






Тема Re: Бихте ли отишли на семеен консултант?нови [re: jana]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано08.03.07 13:06



Ми на мен много ще ми помогне ако е млада, симпатична и въртигъзична консултантката.



Дрън и бръм, всеки ден и нощ.

Тема Re: Бихте ли отишли на семеен консултант?нови [re: Djasta-Prasta]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.03.07 13:22



Този вариянт ми е ясен






Тема Re: Бихте ли отишли на семеен консултант?нови [re: jana]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано08.03.07 13:37



Ясен ти е, въпроса е дали си съгласна, щото ние българите сме го измислили отдавна, за да не стават проблеми в семейството ако жената нещо се разболее и неможе да задоволява мъжа си, то ако тя има сестра и сестра и няма нищо против тя да опази семейното огнище. Между другото това е било разпостранено на много места в България.



Дрън и бръм, всеки ден и нощ.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.