Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 22.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Романтична сватбанови  
Автор cabaret (непознат )
Публикувано15.01.07 11:02



Ще се омъжвам пролетта. Това е един прекрасен романтичен сезон и ми се иска и сватбата да бъде такава. И тъй като тя ще се състои в София, а не на брега на морето или на прекрасна зелена поляна с веещи се воали и малки беседки за гостите, ми се иска да направя нещо, което да превърне нашият празник запомнящ се. Ритуалната зала си е ритуална зала - отпред всички са едни красиви..с решетки, като че ли излизаш от затвор или стени, изписани с графити. Ама какво да се прави - това е. Църквата - да, там ще е тържествено и затрогващо (надявам се) - е за някои гости, ще е откровено досадно, но както и да е. Ресторанта - ресторант в самия град - като излезеш навън, улици, движение, сиви сгради - никаква романтика. Някои хора преди сватбата ги тресе треска - това ли е подходящия човек, а мен ме тресе друга треска - помоощ не искам сватбата ми да е като всяка друга, искам да е с нещо различна и някак си по-романтична.



Тема Re: Романтична сватбанови [re: cabaret]  
Автор flicka_an ((Flicka))
Публикувано15.01.07 12:39



Зависи, как интерпретираш романтиката...За мен лично е свързана с интимност, т.е. сватба, където сме аз и лЮбимия на наше си специално място, определено в тесен кръг... романтика е и аз и той в първата брачна нощ, сватбеното пътешествие. Не виждам нищо романтично в това да съм обкръжена от 100 души. Сватбата, освен че си е хубав повод за празнуване, е и едно шоу за обкръжаващите.Но в едно си права, приятната атмосфера е важна, трябва да се чувствате удобно....2 неща ми идват на ум в момента:

Като застанеш пред олтара, ще видиш, че наистина ще си ти и той и обкръжаващите, отегчени или не, няма да имат значение...Ние, за да подсилим ефекта, избрахме малка църква, където харесахме свещеника. Той внесе много празничност, направи го наистина лично, вкара малко шеги, речта му към нас накрая беше трогателна...Казвам го, защото съм присъствала на сватби, където свещениците си мрънкат под носа 1.5 часа и всички останали се чудят, какво правят там...

А щом пролетта те прави толкова щастлива, защо не я "внесеш" в ресторанта, църквата, а и ритуалната зала. Можеш да уредиш специални букети, покривки, сълфетки, т.н. и да го направиш по-свежо...

Много щастие и приятни емоции в организацията!!!





Тема Re: Романтична сватбанови [re: cabaret]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано16.01.07 11:10



И отново всичко опира до паричките...Няколко съвета_иzберете малка черква, декорирайте я хубаво, наемете си гълъби(примерно). Ритуалната zала, ако не успеете да иzберете може да е направите 2_3 дни предварително_така ще иzбегнеш "скачането" от един ритуал на друг, подвикванията "Айдеее свако в нашата кола" и т.н. Иzберете си ресторант иzвън централната част на София_Драгалевци, Бояна, Горна Баня...или ако е в центъра гледайте да е по_нависоко (При орлите, Скай плаzа_нещо от типа), от вискоко и на тъмно всичко иzглежда прекрасно и романтично, ако ви останат парички наемете фирма zа фойерверки_ще имате поне zа малко късче небе пълно със zветди само zа вас.


Simona-25.1.2006

Тема Re: Романтична сватбанови [re: surfline]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано18.01.07 16:37



Кви са тия глупости декорация на църква, какъв е тоя театър, романтична свадба от както взехте да гледате тъпите американски филми и разбрахте какво значи романтична вечер или романтична свадба. Под рамантична вечер се има друго на предвид че ще завърши в леглото.

Дрън и бръм, всеки ден и нощ.



Тема Re: Романтична сватбанови [re: Djasta-Prasta]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано18.01.07 17:00



това, викаш, било рамантичната вечер след свадбата,а?




Simona-25.1.2006

Тема Re: Романтична сватбанови [re: surfline]  
Автор cabaret (непознат )
Публикувано18.01.07 17:09



Djasta Prasta, ние не си говорим за романтична сваДба, никой не е споменавал такова нещо. Обсъждаме как да направим по-романтична една сваТба.



Тема Re: Романтична сватбанови [re: cabaret]  
Автор Darcy ()
Публикувано18.01.07 17:22



Да не те отчайвам ама докато дойде ред за сватбата само до роматиката ще ти е да знаеш. Иначе самата сватба ще е най-прекрасния и романтичен ден за ден и без цветя и без гълъби и без префърцунени неща. А и на самия ден постоянно ще сте заети първо ритуална зала по църква после в ресторанта хилядите ми ритуали. Ха горчиво ха наздраве. Романтика с 50 гости малко не ми се връзва. Романтиката е между двама души.

По важно е романтиката да ви съпътства от първата брачна нощ през целия ви сеемеен живот, а сватбата ще е най-прекрасния ти ден или вечер всъщност. Не се коси мила.



Тема Re: Романтична сватбанови [re: Darcy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано19.01.07 13:10



М не ...ИЗОБЩО не съм съгласна с написаното...така е при една не добре органиzирана и прибърzана сватба. До пролетта има време бол, zа да си подреди cabaret папирите, да си помисли хубаво какво иска и какво не от сватбения си ден, да си нахвърля идеите на един лист, да си направи един хубав план, zа да иzбегне "лудването" от органиzирането на праzника, да си остави седем/осем дни преди събитието zа успокояване на топката и преz въпросния ден да се радва на романтична сватба.

Романтика може да има и на пълен футболен стадион, въпрос на чувства между двамата е...ако не си пасвате и на самотен атол на Сейшелите да сте пак няма да сте добре_ще ви пречат я вълните, я раците, я рибите.




Simona-25.1.2006

Тема Re: Романтична сватбаZZZZZZнови [re: surfline]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано19.01.07 16:00



А бе девойче мило ZZZZZZ колкото и да подреждаш все тая, колото и пари да даваш все тая, субективния фактор май го забрави, иначе ако можеш си наеми роботи с човешки образ ZZZZZZ

Дарси асно ти каза, за какво става въпрос, обаче май си от ония хора дето са за момента да има цирк или романтикааа хихихи ZZZZZZ. Хехехе романтична свадба хихихих ама много си хихихи ZZZZZZZZZZZZаблудена

Дрън и бръм, всеки ден и нощ.

Тема Re: Романтична сватбаZZZZZZнови [re: Djasta-Prasta]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано19.01.07 17:47



хихихи...много е zабавно да влиzаш някъде с цел СПАМЕНЕ..мдааам...

девойче чак...ехеее




Simona-25.1.2006


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.