Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 12.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема годежен пръстеннови  
Автор Aдa (непознат)
Публикувано27.12.06 20:49



Искам да ви попитам, любимите подариха ли ви? И дали струва скъпо или може да прескочим това "удоволствие"?





Тема Re: годежен пръстеннови [re: Aдa]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано28.12.06 09:15



Да ти кажа не е важна цената, както се казва може и да е пръстен поднал се от Зрънчо. На мен ми подари един тънък като халка с един камък отгоре. Няма значение модела, вида или цената, важно е любовта, с която се подарява

Иначе знам, че годежният пъстен трябва да е с бял камък.




Тема Забравих ...нови [re: Aдa]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано28.12.06 09:16



... междудругото спокойно можете да пропуснете тази част.






Тема Re: годежен пръстеннови [re: Aдa]  
Автор ani_vk81 (щастлива)
Публикувано30.12.06 11:23



Както Яна е казала-не е важно колко скъп е пръстена/има златни фини пръстенчета за по 30 лв или може сребърен/.За мен е важно да го има.Не бих пропуснала.Но ние правихме годеж-бъдещия ми съпруг ме искаше от баща ми.Татко така наля гипса,че 2 мин дума не можа да обели.
Можете и да пропуснете пръстена.Важното е да се разбирате и обичате.Всичко друго е въпрос на вкус



Тема Re: годежен пръстеннови [re: Aдa]  
Автор Nimeriya (степен вълк)
Публикувано30.12.06 14:10



От вас зависи - както се разберете. Аз не очаквах годежен пръстен, но моето момче ме изненада!

А и не мисля, че струва кой знае колко. Естествено ако очакваш диамант... е, това "удоволствие" си е наистина скъпичко.



Тема Re: Забравих ...нови [re: jana]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано30.12.06 20:04



Може да се прпусне,но си има романтика в нея.Според мен е хубава традиция,която ако не е някое изглезено изнудване за отрупан с диаманти пръстен,си е прекрасно преживяване,което си заслужава!





Тема Re: годежен пръстеннови [re: Aдa]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано01.01.07 13:23



В разрез или в допълнение на казаното по-горе - най-важното е $годежът$ да е такъв, какавто вие двамата си го представяте и си мечтаете за него. Ако за вас това е романтична разходка по плажа нощем, или посрещане на новата година във Виена, или семейно събиране вкъщи с искане от бащата, нека да стане, както ви е по сърце и на двамата. Искрено си споделяйте, защото иначе има горчивина и недооценяване на усилията на партньора. Ако нещо не ви допада, си го кажете един на друг без недомлъвки и задръжки, защото това сплотява много повече от позите и демонстрациите на любов с диаманти и гигантски букети от червени рози.

И за да не звучи голословно - аз имам един развален годеж зад гърба си и в него имаше малко такъв елемент. Тогавашния ми партньор с много вълнение коленичи, подари ми пръстен и аз бях наистина щастлива, но с присъщата ми практичност си поръчах лично в ЕлГрадо копие на това $пръстенче$, но от бяло злато с 3 истински диаманта (те си бяха толкова на брой камъните и в оригиналния). Принципно за моя вкус този пръстен беше прекалено дребен, но аз си го носех с удоволствие заради символа. От друга страна обаче жълто злато не харесвам и миниатюрни стъкълца не приемам да нося. Ако ще е класическо бижу, да е стойностно, иначе в моите кутии има толкова различни бижута от коприна, шарени камъни, глинени мъниста. Въпросът не е в стойността, а във вкуса на дамата. За мен всеки стил си носи цената - класически годежен пръстен си върви с диаманти, етно бижу с големи шарени нескъпоценни камъни.

Най-важното във връзката е откровеността и доверието. Прикриването на емоциите вреди. Бившият ми годеник все си страдал как не съм била одобрила избора му, ами да се беше консултирал с мен за вида като не може да оцени бижутата, които по принцип нося в какъв стил са. Хората си имат вкус.

Та това беше, ако все пак решите да има пръстен.

Редактирано от jana на 17.11.08 09:52.



Тема Re: годежен пръстеннови [re: NadG]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано04.01.07 15:48



Разбира се, че всяко нещо може да се пропусне, щом двамата го желаят. Но предложение, съпроводено с годежен пръстен си е романтично. Аз лично не одобрявам жената сама да си избира пръстена-губи се ефекта от цялото действие. Моя приятелка направи точно това, а аз смятам, че ако мъжът наистина има желание да достави удоволствие на любимата, ще намери начини да се осведоми какъв пръстен би харесала тя. Освен това, двама човека, на които им предстои брак би трябвало да се познават достатъчно добре, за да знаят какво не би харесал другият. Ако жената иска все пак да е сигурна, че няма д получи нещо, което не би носила, нищо не прези от време на време да изразява на глас мнението си вида камък, форма и т.н, които много често могат да бъдат видени във филми или по витринтите.Аз лично получих пръстен, за какъвто винаги си бях мечтала. Диамантът не е като от пръстена на Арабела, но фактът, че годеникът ми беше проучил символиката на цветовете и т.н. ме кара да се чувствам щастлива...
Винаги си личи, кога един мъж влага душата си преди да направи предложение.



Тема Re: годежен пръстеннови [re: Mese4inka]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано04.01.07 17:16



А бе така е, но има някои младежи, които са толкова боси в тия неща, че май е по_добре бъдещата булка да вкара едно рамо при иzбора

.


Simona-25.1.2006

Тема Re: годежен пръстеннови [re: surfline]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано04.01.07 20:39



Именно, а и има мъже, които смятат, че са $майстор тричко знае всичко$ и те като не харесват диаманти, никой с вкус не ги харесва

. С други думи, ако човек иска нещо, да си го каже.

Редактирано от jana на 17.11.08 09:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.