Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 03.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Тема сложен въпроснови  
Автор jultur4e (горда)
Публикувано06.11.06 10:00



Здравейте,
имам един доста интересен въпрос.
Има ли омъжени за мъже по-малки от вас и ако да каква ви е разликата?
Чували ли сте за такива връзки и как се развиват те според вас?
Може ли въобще да се мисли за брак с такъв мъж и каква разлика е допустима?

само един ме разбира и то погрешно


Тема Re: сложен въпроснови [re: jultur4e]  
Автор ani_vk81 (щастлива)
Публикувано06.11.06 13:08



Познавам такава 3 такива двойки-първия случай мъжът е по-малък с 14 години,вторя с 10 години и третия с 3 години.Всички си живеят нормално.Имат и радости и проблеми,но все пак кой ги няма?Мисля,че разликата не е проблем за връзката.Ако характерите си пасват и хората се уважават нещата вървят.Пробелемите идват в повечетно случай от роднините на момчето /майката/.Майчицата не може да преживее факта,че сина й е взел жена по-голяма /по-стара/ от него,че в някой случай и с дете.


Майчино сърце-какво да го правиш!!!Родителите имат някаква представа за живота на децата си.На тя не винаги отразява реалността

Редактирано от ani_vk81 на 06.11.06 18:18.



Тема Re: сложен въпроснови [re: ani_vk81]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано06.11.06 14:44



Да и според мен няма никакво значение, стига да има любов, разбирателство и уважение между тях






Тема Re: сложен въпрос [re: jultur4e]  
Автор jultur4e (горда)
Публикувано07.11.06 13:50



да бе хора, припципно сте прави ...


ама на мен все това ми е в главата.
Той е по-малък с 5 години и непрекъснато се чудя докога ще продължаваме.
Особено кофти става като аз имам спомени за неща за които той не може да има - напр някой култов филм, как е било еди коя си година и т.н.

само един ме разбира и то погрешно

Тема Re: сложен въпроснови [re: jultur4e]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.11.06 16:52



Разликата е 5 не 50 години, това с филма ми звучи като търсене на причина , "под вола теле" и т.н. Ако има филм, който искаш да споделиш с него просто го гледайте прегърнати в някои зимен следобед.
А това ли е най-важното?






Тема Re: сложен въпроснови [re: ani_vk81]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано08.11.06 12:57



Напъкно си права.Познавам такава двойка.Жената беше на възрастта на майка му и точно от майка му бяха най-големите проблеми и тръшканици.Вече 16-17 години са заедно хората,имат една прекрасна дъщеря на 15 и доколкото знам,си живеят в разбирателство.Всичко обаче е строго индивидуално!



Тема Re: сложен въпроснови [re: jultur4e]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано08.11.06 14:34



Имам тъкмо 3 приятелски семейства в такова положение.
Едните са с 8г. и са супер двойка.
Вторите са с 5г. и в момента са в раzвод след 3 години брак.
Третите са пак с 5, женени са 53 години и до сега почти не съм ги чула да се скарат сериоzно(баба ми и дядо ми

).

Личното ми мнение, е че такива връzки са много продуктивни, zащото с времето мъжете се "поомърлушват" и им трябва някой с по_голям опит zа подкрепа. Обратно жените имат нужда с времето от вниманието на по_млади мъже, zа да се "подмладят" и един такъв партньор действа силно положително.
Каквото и да решиш Успех и Късмет ти желая.




Тема Re: сложен въпроснови [re: jultur4e]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано14.11.06 12:30



Аз самата съм по-голяма от моя мъж. Заедно сме от 8 години.
Майка ми е по-голяма от баща ми - 30 годишен брак имат хората. И други роднини имам, които наскоро се омъжиха и там има разлика в полза на булката.
Имам и едни приятели - живеят заедно. Момчето е на 19, а дамата е на около 30.
Има достатъчно примери за издържливи семейства с по-голяма жена, както и за провалени бракове с по-малка жена, че да ти е пределно ясно, че това не зависи от възрастта. Зависи от характерите и чувствата на двамата.
Разбирам това, което казваш за различните спомени, но погледни го от хубавата му страна - имаш възможност към своите спомени да добавиш неговите и така с времето да си изградите ваши си





Тема Re: сложен въпроснови [re: jultur4e]  
Автор ani_vk81 (щастлива)
Публикувано18.11.06 18:25



jultur4e,ти за разлика от 5 години ли се кахъриш?Нищо не са 5 години!Аз си мислех,че става въпрос за повече от 10 години.Живейте си и се обичайте.Както е казала else-ще си убогатите и допълните спомените



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ani_vk81 на 18.11.06 18:26.</EM></FONT></P>

Редактирано от ani_vk81 на 18.11.06 18:27.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.