Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:06 08.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема най накрая и аз се омъжих!  
Автор mira55 (смело сърце)
Публикувано12.10.06 10:40



здравейтве и от мен !позагубих се но ето ме отново тук при вас .след хилияди изпитания от това като почнем че не дадоха на моя виза за БГ та до това че аз заминах в Египет и разправиите там най накрая се омъжих.е не че сега пак няма за какво да се ядосвам но поне това мина

.ето ако искате тук може да видите малко снимки www.miraaaaaaa.web.data.bg.naj wavnoto е че си направих хубава сватба е живот и здраве другия месец и тук ще правим друго тържество че мойте родители не бяха с мен в Египет тъй че и други снимки ще има

[URL=http://metric.rodim.ru][img]http://metric.rodim.ru/w11_w4_12_8_2000_3_6w.gif[/img][/url]

Тема Re: най накрая и аз се омъжих!нови [re: mira55]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано12.10.06 12:10



Честито!!!Желая ви много,много любов и безкрайно щастие заедно!
И да пуснеш снимки и от другото тържество.





Тема Re: най накрая и аз се омъжих!нови [re: mira55]  
Автор mira55 (смело сърце)
Публикувано12.10.06 12:24



мерси за пожеланята,непремено ще пусна и другите като мине



[URL=http://metric.rodim.ru][img]http://metric.rodim.ru/w11_w4_12_8_2000_3_6w.gif[/img][/url]

Тема Re: най накрая и аз се омъжих!нови [re: mira55]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано12.10.06 13:22



Голямо ЧЕСТИТО и от нашето семейство!Пожелаваме ви безкрайна любов и малчугани да разведряват дните и нощите ви

!И ей,момиченце,я се стегни и разкажи как мина всичко,не така лаконично моля



Тема Re: най накрая и аз се омъжих!нови [re: mira55]  
Автор ani_vk81 (щастлива)
Публикувано12.10.06 16:55



Мира,честитооооооо!!!Красива булка си,как няма да не е горд съпруга ти,че те е взел.Пожелавам ви сладък и дълъг семеен живот.
Чакаме снимки и от БГ тържеството



Редактирано от ani_vk81 на 12.10.06 16:55.



Тема Re: най накрая и аз се омъжих!нови [re: mira55]  
Автор mira55 (смело сърце)
Публикувано13.10.06 02:56



Ами относно традиците ние с моя толкова ги промених ме че не е истина.значи първо ходихме та подписахме при адвокат а двама свидетели(като единия беше шейх ).то нямаше нищо тържествено но както и да е(адвоката не нервеше през цялото време).това се случи на 18.09.2006 понеделник в 10сутринта а в сряда вече имаше купон.купихме роклята във вторник със малката му сестра.в сряда спях до обяд станах мотах се и вечерта облякох се и празнувах ме първо в дома на вуйчо му че къщата е огромна.разни вуйни,лели,стринки готвиха и после около 300 човека се изипаха та купон танци абе ужас(е и парички дадоха).на нас младите като ни писна отидохме на заведение и зарязахме старите да се веселят .а аз обикаля с роклята като луда из улиците.да не говорим че хора като ме видят и всеки ми дава цветя и без да го познавам търчи до някоя лавка и ми купува цвете.моя реши да ми купи торта но ние като луди нали направихме сватба преди Рамадан а те спирали да правят торти но за мен направиха каде ще ходят .и тъй сутринта се прибрахме мама беше ни напълнила яребички и разни други глезотийки и ние 1седмица не излязохме от вкъщи е то се знае защо

[.та сега чакам нещо ми закасниява ще видим дали от промяната на климата е или ще имаме бебе.

Редактирано от jana на 13.10.06 11:07.



Тема Re: най накрая и аз се омъжих!нови [re: mira55]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано18.10.06 12:29



Много сте хубави, поздравления


Дано и бебето да дойде скоро



Тема Re: най накрая и аз се омъжих!нови [re: mira55]  
Автор KATЛA (непознат )
Публикувано18.10.06 14:06



Честито,честито!Много щастие, любов и детски смях да ви радват!





Тема Re: най накрая и аз се омъжих!нови [re: mira55]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано19.10.06 12:05



Ау каква съм льохма

...
...ЧЕСТИТО..Много лЮбов, усмивки и тропот на бебешки крачета в новата къща....чудна булка си била.






Тема Re: най накрая и аз се омъжих!нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано19.10.06 19:27



Честито и от мен, макар и със закъснение


Много любов да огрява дома ви, много детски смях!
Ех ама какви спомени ми няваха твоите снимкиииии





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.