Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 27.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Сватба през юни?нови  
Автор Mese4inka (непознат)
Публикувано18.09.06 22:38



Здравейте!
Има ли някой от вас, чиято сватба да е била през юни - да каже дали времето е било хубаво и подходящо за вечерно, градинско парти? И има ли бъдещи младоженци, запланували сватба за следващия юни? :)



Тема Re: Сватба през юни?нови [re: Mese4inka]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано19.09.06 11:50



Ами нашата беше на 4 Юни 2005...като почнахме от 13ч. та последните гости към 3 ги иzпратихме по креватите

...сутринта беше облачно и пръскаше, но към обяд стана слънчево и вечерта си беше приятно(на мен ми беше студено, но така или иначе аz, ако съм на температура под 25 градуса zамръzвам)...




Тема Re: Сватба през юни?нови [re: surfline]  
Автор Mese4inka (непознат)
Публикувано20.09.06 09:38



Аз засега съм се спряла на 09.06.07, като се надявам тогава де топло - както беше и тази година.Но все се чудя дали за вечерна сватба няма да е хладничко...



Тема Re: Сватба през юни?нови [re: Mese4inka]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано20.09.06 11:21



Какво значение има дали е хладно или не?Все пак сватбата няма да е на улицата.А и все пак ще е юни-едва ли може температурата да е 10 градуса

.



Тема Re: Сватба през юни?нови [re: Mese4inka]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано20.09.06 11:22



Винаги има риск да е прекалено горещо, хладно или да вали...При нас свекър ми се тръшкаше да е преz Юли, че тогава точно било 10000% хубаво времето, даже и дата ни предложи и точно на тая дата такива дъждове се иzвиха...една седмица беше потоп...тааааа мисълта ми е, че всеки си върви с късмета

.




Тема Re: Сватба през юни?нови [re: surfline]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано20.09.06 11:30



Да,определено си права-въпрос на късмет.Аз обаче се чудя на хора,които избират да се женят или по време на безумни жеги или на бесни студове.Най-подходящо време за сватба ми се струва пролет,есен или ранно лято.



Тема Re: Сватба през юни?нови [re: мeчичe]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано20.09.06 11:34



що бе, аz ако тръгна да се бракувам отново ще го направя на 14 февруари...много романтично ми zвучи

.




Тема Re: Сватба през юни?нови [re: surfline]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано20.09.06 12:08



Да,наистина звучи романтично,но ако навън е минус 20 и аз съм по една ефирна рокличка,едва ли точно романтиката ще е завзела ума ми.


Иначе датата си е супер.



Тема Re: Сватба през юни?нови [re: мeчичe]  
Автор Mese4inka (непознат)
Публикувано20.09.06 14:53



За мен има значение какво ще е времето, защото както писах по-горе, става дума за градинско парти, така че няма да е на улицата, а в градината, но едва ли това променя кой знае колко температурата

. А и нормално е човек да иска времето да му е хубаво в този специален ден, вярно че си зависи от късмета,но е достатъчно показателно,че повече хора се женят юни,юли, явгуст, а не февруари, март, април...



Тема Re: Сватба през юни?нови [re: Mese4inka]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано20.09.06 15:02



Нашата сватба беше на 20-ти май и времето, включително вечерта на открито беше много топло. Това беше първата толкова топла вечер за годината, че да си се разхождаш по без ръкави и да не усещаш грам студ.
Имате шанс с 9-ти юни, но ако държите да е топло, не пречи да го направите малко по-нататък.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.