Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 05.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Избор на кумувенови  
Автор cabaret (непознат )
Публикувано15.08.06 11:25



Аз си мисля, че кумувете трябва да са на възрастта на младоженците и да са техни близки. Вие какво мислите относно това? А според вас трябва ли да са женени, трябва ли да са двойка, трябва ли да са от същия град?



Тема Re: Избор на кумувенови [re: cabaret]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано15.08.06 12:39



Нашите бяха доста по_въzрастни от нас(на години не на акъл), не са двойка, не са и женени, не са от същия град, даже бяха и в раzлични държави по време на подготовката на сватбата...За мен беше важно, че са хора, които харесваме и на които държим и двамата. Гласувахме им пълно доверие zа подготовката на сватбата и, въпреки че всичко се съгласуваше по телефони и мейли нещата бяха тип топ, праzненството беше много весело и сега и дватата с половинката сме радостни, че се спряхме на тях zа кумството

.




Тема Re: Избор на кумувенови [re: cabaret]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано16.08.06 11:59



Кумувете трябва да са на възрастта на младоженците дотолкова, че да са им най-близките хора, в смисъл да се ходи по почивки заедно, по гостита, да играят заедно децата им и т.н., но не е задължително естествено. Не е задължително и да са женени, но знам, че не е препоръчително да се женят след тях т.е. ако мислиш, че кумувете ви са гаджета от дълго време и се заженят това не трябва да става след вашата сватба.






Тема Re: Избор на кумувенови [re: jana]  
Автор cabaret (непознат )
Публикувано18.08.06 12:52



Ама защо не е хубаво да се женят след нас? Това не го бях чувала. Сега съвсем се обърках.



Тема Re: Избор на кумувенови [re: cabaret]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано18.08.06 19:01



Така ни каза попа в църквата ... незнам според мен всеки поп ако питаш ще ти каже нещо различно. Значи кумувете могат дасе женят след вас, но не един за друг






Тема Re: Избор на кумувенови [re: jana]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано18.08.06 19:18



Нещо подобно и аз съм чувала - че ако не са женени кумувете - няма и да се оженят. Един за друг, де.

С моите кумуве точно така стана - разделиха се. Не бяха женени.

Редактирано от little_rabbit на 18.08.06 19:18.



Тема Re: Избор на кумуве [re: little_rabbit]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано18.08.06 23:16



Нашите кумове не бяха женени,пък ей на-сватбата им е след няколко седмици.





Тема Re: Избор на кумувенови [re: little_rabbit]  
Автор Nimeriya (превъплъщенка)
Публикувано19.08.06 13:44



Абе това май са си суеверия...





Тема Re: Избор на кумувенови [re: Nimeriya]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано19.08.06 14:08



Възможно е да






Тема Re: Избор на кумувенови [re: jana]  
Автор cabaret (непознат )
Публикувано25.08.06 09:38



Абе суеверия несуеверия, щом вече човек знае е някак кофти. На мен например сърце няма да ми даде да си поканя за кумове приятелска двойка, които много харесвам и никак не ми се иска да се разделят. Такива приятели бол. Значи, доколкото разбирам не е хубаво да не са женени, а само гаджета, също не може да са женени, но да нямат венчавка в църква, а само граждански брак. Не е много хубав и варианта и да са си свободни атоми т. е да не са двойка, защото..абе на мен не ми харесва така - какви кумуве ще са ако не са заедно. И какво - избора съвсем се стеснява. Човек не може да се ожени/омъжи само защото не могат да се намерят подходящи кумуве. Ще си остана аз стара мома и това е!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.