Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 26.04.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Тема моля не правете това у дома синови  
Автор hakiba (сладка)
Публикувано10.08.06 02:01



в неделя бях на сватба.и ще ви дам идея- НЕ ПРАВЕТЕ РОКАДЖИЙСКА СВАТБА АКО НА ВЪПРОСНАТА НЕ ПРИСЪСТВАТ ПОНЕ 10 РОКАДЖИИ.
Сватбари-40-50 човека-младите около 20-тина. Много красива булка. И един основен проблем - хард рок при наличие на 6-7 човека които слушат такава музика. Е това малко поскъса нервите на останалите гости.
Имаше и хорца-аплодисменти-но при наличието на 40 мин хард разреден с 5-10 мин нещо по-различно... е малко е неуместно.
Не ме разбирайте погрешно-нямам нищо против музиката или гостите рокаджии, но когато гостите ти са с разностранни интереси трябва да има по нещо за всеки или поне пропорциите да са що годе равни



Тема Re: моля не правете това у дома синови [re: hakiba]  
Автор ani_vk81 (щастлива)
Публикувано10.08.06 10:14



Да не сме били на една и съща сватба-Пловдив,ресторант Прима





Тема Re: моля не правете това у дома синови [re: ani_vk81]  
Автор hakiba (сладка)
Публикувано10.08.06 10:13



не аз съм от Варна, но май имаме гаре долу еднакви впечатления



Тема Re: моля не правете това у дома си [re: hakiba]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано18.08.06 19:14



Хм, аз бях на една рокаджийска сватба, но преди 8-9 години. И беше много, много хубаво. В Ботевград. И свиреше една местна група. Хубава сватба беше!

Не можеш да се сърдиш на младоженците, че на собствената си сватба са подбрали музика, която те харесват. Ами ако беше чалга-сватба



Редактирано от little_rabbit на 18.08.06 19:16.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.